1976 Orjinal "Gazelle" Champion Pista/Track

V3DAT

Forum Demirbaşı
Tepki
710
İsim
Vedat
Bisiklet
Corratec
harika olmuş ellerinize sağlık hocam :))

@ibrahim tosun
nazar mı değsin istiyorsun :D aha arka teker patladı :D

• Beğen
Tepkiler: Ulaş Çavuşoğlu
Scudo
Tepki
63
İsim
İbrahim TOSUN
Bisiklet
Specialized
@V3DAT nazar değmesin deyince ne anlaşılıyor acaba. nadide bir bisiklet olduğu için nazar değmesin dedim. Allah kaza bela vermesin deseydim ne anlayacaktınız :) kaza yapsın istediğimi mi

• Beğen
Tepkiler: V3DAT

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@BF Okuru
Firat insallah birtane denk getirirsin. Bugün bir tur atayim dedim inan hayatimda hic bisiklet üzerine cikmamis birisi gibi kendimi hisettim.
Bunu sürmek ne zormus yahu. Allahdan yavas kullandim onuda beceremedim ama hizli olsaydim kesin biryerlerimi kirardim. Insan bisikleti sürmeye baslamadan düsermi ya, ben düsdüm iste. Birdahada para verseler sürmem. Bunun hakki güzel bir duvar dekoru olmasi.:koptum:

@V3DAT
Vedat patlagi düzelttim, patlamamis sadece sibobu ack unuttugum icin havasi inmis.:koptum:

V3DAT

Forum Demirbaşı
Tepki
710
İsim
Vedat
Bisiklet
Corratec
@Murat Cömez Şaka yapmıştım abicim ellerinize sağlık yinede :)

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@V3DAT
Biliyorum vedat, bende sakana karsilik verdim sadece. Tesekkürler.:)

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Arkadaslar, seleyi siyah ile degistiriyorum. Bu renk pek acmadi gibi geldi bana siyah sele ve siyah gidon bandi daha güzel olacakmis gibi geliyor bana.

Turan

Daimi Üye
Tepki
173
@Murat Cömez abi beyaz kombinasyonu da deneyebilirsin. ben bu renge çok yakıştırıyorum beyazı. beyaz bir sele ve gidon bandıyla da çok hoş olabilir. :)

ilker Coşkun

Daimi Üye
Tepki
192
Bisiklet
Carraro
Ellerinize sağlık. Geçmişten bir ışıltı gibi. Bu arada ön teker kadroya ne kadar yakın duruyor öyle :krktm:

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Isabado
Turancam bu önerini cok begendim ve karar verdim senin dedigin gibi beyaz yapiyorum. :harika:

@ilker Coşkun
Tesekkürler ilker bey, pist kadrolarinda ön tekerler böyle kadroya yakin oluyor. Normal bir durum yani.

bekirkose

Üye
Tepki
32
İsim
Bekir Kose
Abicim, aslında beyaz bu renkle güzel uyum sağlıyor ama sele ve gidonda bozmuş gibi. Beyaz, kadronun üzerinde hoş durabilir. Fakat gidon ve selenin koyu renkli olması gerektiğini düşünüyorum.

TolgaU

Aktif Üye
Tepki
103
İsim
Tolga
Merhaba, Sele ve gidon değişiminiz çok güzel olmuş:) Acaba pist bisikleti dediğiniz şu kapalı yarışlarda kullanılan mı?

fadıl pala

Daimi Üye
Tepki
399
İsim
karahindiba2
Bisiklet
Diğer
affınıza sığınarak bir şey sormak istiyorum
fren göremedim,göbekte mi?

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@fadıl pala
Merhaba. Bu bisiklet fixed. Fren yoktur bunlarda. Daha doğrusu pist bisikleti. Ön Fren yoktur arka fren ise pedal dan yapılır. Yani arka dişli tekere sabit olduğundan bisiklet hareket halindeyken pedal da döner. Ayak direnci ile dururlar. Resimlerde de görüldüğü gibi fren delikleri de yok kadroda. [emoji4]

fadıl pala

Daimi Üye
Tepki
399
İsim
karahindiba2
Bisiklet
Diğer
@SerkanH cevabınız için teşekkürler,iki şey öğrendim şimdi bir kontra fren göbeğin içinde, birde tekere sabit dişli ile yapılan fren :ssrtcbya::srnsml::okyrm:

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@fadıl pala

Kontra pedallar pedalı çevirmediğiniz zaman da giden bisikletler dir. Fixed ler ise pedalı geri çevirdiğinizde bisiklet de geri gider. :)