17 Mayıs Cumartesi Taşdelen - Riva Turu

Blent

Aktif Üye
Tepki
100
Bisiklet
Corratec
geçmiş olsun acil şifalar.

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Ozan Güneri

taş delen su dolum tesisinde başıboş bırakılan piskopat köpek banada saldırdı onu beslediğim halde,
hem bisküvileri yedi hemde saldırmaya devam etti tehditkar şekilde havlıyor idi ve bisikleti kalkan yapınca durdu ,bu köpeğin neden bu hale geldiğini öğrendim kafasına mermi sıkmışlar hayvan ölmemiş bu köpeğe zülüm edilmiş,
evet onun dışında tüm o yörelerin köpeklerini hemen hemen besledim tabi hızdan taviz vererek,
özellikle şile otoban yoldan sağdan saparak direk balcık yolu üzerinde sürüsüne bereket köpekler tepeden koparak geldiler
durdum hemen yanımdaki hazır tavuk şişleri verdim en az 15 köpek etrafımı sardı ,yoldan geçen araçlardan resim çekenler oldu,ve göçbeyli çıkışı en az 50 köpek ile arkadaş oldum onlarıda tavuk şişler ile besledim ben ne zaman oraya gitsem anında beni 100 metreden tanıyorlar ,üşenmeyeceğiz ve köpekleri besleyeceğiz
benim için çok zor olan non stop pedal basma olayında köpek sürüsüne raslamam ama anında duruyorum ve köpek besleme operasyonu başlıyor,evet arkadaşa geçmiş olsun ,bir an önce iyileşmesini temenni ederim

Oktay Erkan

Daimi Üye
Tepki
829
Bisiklet
Trek
Arkaşımıza çok üzüldüm. Geçmiş olsun, acil şifalar dilerim...

cetinsin

Üye
Tepki
6
Bisiklet
Bianchi
Bizim mahallede (Ümraniye esenevler) 15-20 tane köpek vardı bunlar köşe başlarını tutar gelen geçene bir şey yapmasa da varlıklarıyla korku salarlardı. sonra yavaş yavaş ortadan kayboldular. bu köpeklere ne oldu diye düşünmüştük. Dün cevabını buldum. Anadolu yakasındaki tüm köpekleri sanırım bu ormanın içine salmışlar. hayatımda bu kadar çok köpeği bir arada görmedim. Necip arkadaşımıza çok geçmiş olsun. tez zamanda aramızda görmek isteriz.

• Beğen
Tepkiler: Tarık Kazancı

aertan

Daimi Üye
Tepki
140
İsim
ali ertan noyan
Bisiklet
Ghost
Off, icim parcalandi.
cok gecmis olsun, acil sifalar dilerim.

Fatih ÇT

Forum Demirbaşı
Tepki
567
Bisiklet
Scott
Tekrar geçmiş olsun diyorum. Gezinin başında çektirdiğimiz fotograf.

http://s12.postimg.org/fp9d0cbcd/GOPR0422.jpg

Fatih Kibar

Aktif Üye
Tepki
78
İsim
Fatih K.
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Merida
Çok geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum.

Tepki
12
Bisiklet
Salcano
arkadaşlar çok ama çok geçmiş olsun. ben de gelecektim son anda iptal etmek zorunda kaldım ancak güzergah belirlerken biraz daha dikkatli olmalıyız sanırım.

Baki Polat

Üye
Tepki
12
Bisiklet
Ghost
Tedbirli olmakta fayda var tabi ancak olacagi varmis Engel olamayiz, biz son 4 turun 3 unu o rotaya dogru yaptik ilk kez Boyle bir olay basimiza geldi, sanirim kopekleri gordugumuzde yavaslamak hatta durmak en iyisi en azindan Ben oyle yapiyorum

Cycmode

Daimi Üye
Tepki
375
Bisiklet
Pinarello
Geçmiş olsun Allah acil şifalar versin...

Çağlayan Talih

Aktif Üye
Tepki
52
İsim
Hem kel hem fodul, hemde şişman.
Bisiklet
Trek
Foruma giremiyordum bir süredir yeni okudum olanları, çok üzüldüm arkadaşlar, geçmiş olsun.

HTC One X+ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gürkan Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
195
Çok kötü olmuş, neyseki en azından hayati bir tehlikesi yok, allah yardımcısı olsun.

Tepki
13
Bisiklet
Ghost
Hava güzel, iniş asfalt herşey harika, enerji o biçim...

Eksik olanlar; tecrübe, bilinçli ve birlikte hareket etmek, takip mesafesi say da say

Üzüntü verici bir ders oldu bizlere, tek teselli Necip kardeşimizin şu anda bomba gibi olması

Şahsım adına max hızı 62 km olarak görmüşüm ki bir daha kesinlikle çok net söylüyorum böyle bir aptallık yapmayacağım!

• Beğen
Tepkiler: Baki Polat