" 16-17 Mayıs " Kapıdağ Yarımadası....Ekşııın (:

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
Son anda gelme durumum olur ise ne olacak. Benim sağım solum belli olmaz. Bugün yokum derim. Bir bakmışsınız oradayım.

Yaşasın kotülük. !!!!!!!!!!!!

Kel şişman hımbıl ve oyle biri işte...:cool:

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
mertin turlarıyla benim turlarım çakışacağından
aranızda bulunamıyacağım
esen kalın

engin engin

Forum Bağımlısı
Tepki
182
@sports-man

Mert kaptan,

internetten online bilet almak istedim tur için, fakat 26 Nisan'da 20:30 için yer yok görünüyor.

Ne yapalım??

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@Engin YILDIZ

Mecburen Gidiş alıcaz:) ,dönüş için oradan bakıcazzz dostuum;)

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

• Beğen
Tepkiler: engin engin

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Değerli Pedalsever arkadaşlarım,dostlar...

Biletlerimiz hızla tükenmektedir.Bu nedenle Cumartesi en geç Pazartesi ye kadar gelmek isteyenlerin,biletlerini alması ÖNEMLE belirtilir;) .....sevgilerrr

• Beğen
Tepkiler: engin engin

Emrah Kuyumcu

Aktif Üye
Tepki
211
Mert Kaptan Selam; bi aksilik olmaz ise geliyor gibiyim hala :) Ancak; kondisyonumdan şüpheliyim. Bu pazar kendimi deneyeceğim uzun tur için. Eğer kendimden tatmin olursam geleceğim :D O yüzden Pazartesi-Salı bilet bulmak mümkün olur herhalde. Şu an İDO'nun sitesinde 150 civarı boş bilet görünüyor, sadece gidiş için.

Bir de; bir şey soracağım. 20.30a bindiğimiz için ücretli olacak galiba dönüş, peki Deniz Otobüsü ise, 10'dan fazla bisiklet alacak mı? Ve dönüş için bilet bulamama gibi ihtimalimiz olur mu? Oradan bakıcaz demişsin. Sakata gelmeyelim maazallah :D

Saygılar,

Emrah KUYUMCU

marule

Daimi Üye
Tepki
406
mert kaptan üzülerek belirtmeliyim ki acil bir iş dolayısı ile memlekete gitmek zorunda kaldım, dönüş tarihim ise henüz belli değil. Bu tura katılamıycağım malesef.

Yaptığın kazayı duydum çok geçmiş olsun, umarım bir an önce günlük yaşantına ve pedal hayatına sorunsuz dönersin, çok çok çok geçmiş olsun tekrar:(

• Beğen
Tepkiler: sports-man

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715

Hepinize çooook teşekkür ediyorum.Hafta içi ve sonu Gezilerimiz şu an (1 hafta için) iptal edilmiştir.Umarım en kısa sürede tedavim sonuç verir,iyileşir tekrar sizinde pedal basma keyfini yaşarım.İlgi ve hassasiyetinize teşekkürler dostlarım;) ......sevgilerrr

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@volkii

Sağol Volkicim,dost kara günde belli olur:) dostlarım sağolsun

• Beğen
Tepkiler: Volkan Bilirli

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@KER-EM

Sağol dostuum,kaza nereden geliyorum demezzz:rolleyes: KASK ile başımızı koruduk ama dizimizi koruyamadık beaa:(

grigri

Üye
Tepki
60
Çok geçmiş olsun kaptan, umarım en kısa zamanda sapasağlam bir şekilde dönersin. selamlar

• Beğen

esin

Üye
Tepki
72
@sports-man

Mert kaptan, ne kazası geçirdin? haberim olmadı ama geçmiş olsun... umarım önemli bir sorun yoktur.... en kısa zamanda iyileşirsin umarım....

esin

• Beğen

seyyahkedi

Üye
Tepki
21
mert abi çok geçmiş olsun. bana da şimdi bi arkadaşım haber verdi... inşallah bir an önce düzelir de devam edersin turlara...

• Beğen

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715

Bugün aldığım MR sonuçları iyi çıktı allaha şükür:dua: Teşhis kas zedelenmesi,ve zorlanması (Vaniköy'de kaza anında tekrar bisiklete binip,Üsküdar'a pedal basmanın neticesi) bundan sonra daha DİKKAT edicem bu gibi durumlarda.;) Bünyen ve kemik yapın kuvvetli 1 hafta 10 güne kadar iyileşirsin dedilerrrrr:D Sakatlanmam süresince siz dostlarım hep yanımda oldunuz,hepinizden allah razı olsun:60:

bekleeeeeeee Kapıdağ geliyossssssssssssss:cheer: