1500-1600 TL bisiklet önerisi

atasev75

Üye
Tepki
1
İsim
ATASEV
Bisiklet
Cannondale
Merhaba carraro 224 alabilirsin 1.100 civarı, ben 4 aydır kullanıyorum gayet güzel

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: AkigoMT
Scudo
Tepki
25
İsim
Hüseyin
Bisiklet
b'Twin
@hsngrms Katlanır bisikletler hoş ama sadece şehir içinde kısa mesafeler için ideal sorunun sadece bisikleti park etmekse duvara asma şansın varsa ev içerisinde bence duvar aparatlarına bir göz atıp tekrar düşün derim
@AkigoMT İsteklerinizi sanırım şehir ve tur bisikletleri karşılar 1000 tl civarında olan bütün modelleri bir araya getirin kıyaslaması daha kolay olur sanırım

hauy

Daimi Üye
Tepki
328
İsim
Hüseyin
Başlangıç
2002—03
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
merhaba ben de yeni bisiklet almayı düşünüyorum bütçe olarak 1100 falan olabilir daha üstünü zorlamak istemiyorum aksesuar sıkıntım yok sadece kask alıcam yeni o kadar. Bisiklet kıstaslarım hem şehir içi kullanabilmek hem de bagaj deliklerine sahip olan bisikletle tura çıkmak yani bagaj deliği olması benim için çok önemli onun dışında V fren istiyorum kesinlikle. Aklımda bir kaç model oluştu sizin de tavsiyeleriniz olursa çok sevinirim .Aklımdaki modeller :

SEDONA 410 ( Ön amörtisör olmaması beni düşündürüyor zira yolun titreşimini bedene nasıl iletiyor konforu nasıl bilemiyorum ,bulabilirsem 2015 modeli düşünülebilir)

Mosso Legarda 1621 Msm V (bunu adam akıllı inceleyemedim bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim)

Carraro Sportive serisinden uygun bütçeli önerileriniz varsa açığım

Carraro 702 grande kullanan varsa zira fiyatı uygun

Bianchi Touring 313

Kron TX150 VEYA TX250

Son olarak ÜMİT bisiklet Magnetic

çok uzun oldu kusuruma bakmayın ama gerçek manada yol arkadaşı edinmek istediğim için tavsiyelerinize kullananların deneyimlerine ihtiyacım var

• Beğen
Tepkiler: AkigoMT

a.bsrn

Üye
Tepki
12
İsim
Ahmet Başaran
Bisiklet
Scott
@hauy
1100 tl civarı bütçeniz varsa mosso legarda 1621 değil 1624 alın biraz daha üst modeli ve 24 vitesli kron tavsiye etmiyorum çünkü fiyatına göre bileşenleri daha düşük seviyede

• Beğen
Tepkiler: hauy

hauy

Daimi Üye
Tepki
328
İsim
Hüseyin
Başlangıç
2002—03
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@a.bsrn teşekkür ederim:) başka tavsiyesi,görüşü olan arkadaşları da bekliyorum

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.277
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Basligi gordugum gibi dedim ki "sedona 410 "önerecekler. 9. mesajda gelmis ilk tavsiye. Olmamis.

Su bizim " Bisikletforum herkese Sedona 410 tavsiye etme timi" üyeleri bugun biraz ağır kalmişlar. Sanirim sicaklardan. Sizi her daim ilk 3'te görmek istiyoruz gençler :)

hauy

Daimi Üye
Tepki
328
İsim
Hüseyin
Başlangıç
2002—03
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Kuzey Ege olayı tam anlamadım ama yakında anlaşılır herhalde , önerileriniz varsa sizde onu yazarsanız sevinirim

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Sedona 410 forumun trend topiği :) başlangıç için güzel bisiklet evet. Ama bu kadar fan elde edicek bi bisiklet mi tartışılır.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: hauy ve Kuzey Ege

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.277
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@hauy
Önerim yok kardeşim. Arkadaşlarimiz yeteri kadar yardimci olmaya calismis, sağolsunlar.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

hauy

Daimi Üye
Tepki
328
İsim
Hüseyin
Başlangıç
2002—03
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Tepki
3
Bisiklet
Bianchi
@AkigoMT
Mrb hocam. Şuan bisiklet sporunu bıraktım. Ama bisiklet severlerin her zaman yapmış olduğu hatalardan birkaçını söyleyerek de olsa yardımcı olmak istiyorum bisiklete başlayan kişi ilk önce bütçesinden kısar sonra bu işten iyice zevk almaya başlar ne anlar ki kullanmakta olduğu bisiklet kendisine yetersiz kalır Bence bisikletle başlangıç diye bir bisiklet çeşidi yoktur bisiklete binmeyi biliyorsan ve sürekli şuralarda bineceğim diyorsan bisikletinin adı şekli şeması zaten bellidir Benden sana tavsiye Eğer bu sporu yapacağım diyorsan birazcık elini cebine sok sonra tekrar sokmak zorunda kalmazsın gelelim kullanacağın güzergahları hep basmak bineceğim diyorsun aldığın şehir bisikleti Toprak Yola çıktığın zaman elinde taşımak zorunda kalacaksın Aslında sağlam bir bisiklet sporu ile ilgilenin iki tane bisiklet olması gerekir. Biri asfalt yol için biri toprak yol için şimdi birkaç kez konaklamalı tıra çıktım çadır kampı çizmiş olduğumuz rotalar hep asfalt idi. Zamanlardan dolayı ve gelişen aksaklıklardan dolayı yolumu kısaltmak Toprak yolu kullanmak zorunda kaldım İnan çoğu yerde bisikletini elimde taşıdım işin açıkçası zoruma gitti ve karar verdim iyi bir mtb bisiklet almaya sonra tekrar mtb bisiklet ile yola çıktım asfaltta yol bisikleti nin vermiş olduğu zevki vermedi ama Toprak yola girdiğin zaman bütün açıkları kapattı yani bana işte bu dedirtti ben yaşadıklarım kadarıyla yardımcı olmaya çalıştım Hayırlısı olsun bol pedallar

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Carraro sportif , scott sub , merida crossover , trek fx 7.1 gbi ftness bisikletleri yada hibritler isinizi görur bence.

• Beğen
Tepkiler: AkigoMT ve hauy

AkigoMT

Üye
Tepki
10
İsim
Mustafa
Bisiklet
Diğer
@muharrem dilbaz Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim Muharrem bey.Benimde aklımı kurcalayan bi soru vardı hala.Tur bisikletimi dağ bisikletimi diye.Dağ bisikleti ile asfaltta 100kmlik bi yola çıktığımda hem yorucu hemde zamandan kaybım fazla olacakmış gibi geliyor.Ama dediğiniz gibi yeri geldiğinde de o toprak yollara girmek istiyorum.Daha önceden tecrübem olmadığı için mtb ile asfaltta kendime eziyet etmekten korkuyorum açıkçası.

• Beğen

hsngrms

Aktif Üye
Tepki
155
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Giant
@AkigoMT
Hocam sen de benim gibi her yerde sürebileceğin hibrit bisiklet istiyorsun. Ancak tam anlamıyla hibrit bulmak zor, tam anlamıyla hibrit modeller Giant markasında var o da senin bütçeyi aşıyor. Bence şehir bisikleti ile başlangıç yapmalısın, aksi durumda işin içinden çıkamazsın. Şehir bisikleti olarak hibrite yakın modeller de var. Hem taş toprak hem asfalt diyorsan bence kadro açıları aşağıdaki bisiklete yakın olan modelleri tercih etmelisin.
https://d2k6j1fqfkfmqi.cloudfront.net/_generated/_generated_us/bikes/models/images/800/2016/Seek-3-Gray.jpg

• Beğen

hauy

Daimi Üye
Tepki
328
İsim
Hüseyin
Başlangıç
2002—03
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@hsngrms bunun markası ne peki veya buna yakın bildiğiniz markalar var mı

hsngrms

Aktif Üye
Tepki
155
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Giant
@hauy resimdeki bisiklet benim de almayı düşündüğüm Giant Seek 3.
Buna yakın bir bisiklet görürsem kendim de inceleyeceğim zaten, sana da buradan yazar bilgi veririm.

• Beğen

hauy

Daimi Üye
Tepki
328
İsim
Hüseyin
Başlangıç
2002—03
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Kuzey Ege ben boyle bi baslik gorunce " Fat bike " önersem beni örseler miydiniz yoksa benimser miydiniz kuzey ege reis :D

• Beğen