" 15 Haziran " Çarşamba...B.Ada Büyük Tur Keyfi (:

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Selam Grup,

Yine Keyifli bir Gezi olmasi dileklerim ile...Bu Organizasyonumuz Gece olmasi, Ada da daha rahat pedal basacagimiz, Dostluk ve arkadasliklarimizi pekistirecegimiz,Buyuk Tur Keyfi ni baska güzellikte "ay isiginda" yasayacagimiz bir tur olacaktir.Arzu eden,bu coskuya katilmak isteyenlere duyurulurrr.

(link)

Etkinlik Tarihi : 15 Haziran Çarşamba

Bulusma Yeri : Kabataş / Kadıköy / Bostancı

Bulusma Saati : 19:20 / 19:45 / 19:30

Vapur Saatleri : 19:40 / 20:05 / 19:45

Varış : AV.Y 21:15 / A.Y 20:20

Donus: B.Ada - Bostancı A.Y 23:25

Parkur : B.Ada B.Tur

Program : Sefer saatleri itibari ile Adaya ilk A.Y Grubumuz ulaşıyor daha sonra AV.Y Grubumuzu karşılyoruz.Buluşarak...Arzu edildigi olcude pedal basarak donusumuzu gerceklestiriyoruzz:winkenlux

Surus Hizi : Yardimlasma,Dayanisma ve Grup Disiplini icinde pedal basilacaktir.

Ayni Duygu ve Heyecani Paylasan.............Tum Spor ve Pedalseverleri
Gezimize bekleriz;) .......sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedalli Gunler "

Not : Tum Etkinliklerimizde eldiven ONEMLI...KASK hayati ve mecburidir.KASK ı olmayan ya da temin edemeyenler lütfen irtibat kurunuz.Gerekli onlemleri ( yagmurluk,ic lastik ön ve arka aydınlatıcı vsss ) almaniz yerinde olacaktir.
.
ONEMLI : B.Ada Buyuk Tur yolu karanlik oldugundan mutlaka on ve arka aydinlaticilariniz ile gelmeniz ONEMLE belirtilir..Konuya iliskin hassasiyetiniz icin tesekkur ederim.

Complete
Sports*-Man
0533 263 21 69

Negatif elektrik aldığım kişileri, hayatımdan attım....HAYATIMA taaam 10 yıl KATTIM... :)

Scudo

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Değerli Pedalsever arkadaşlar,dostlarım...

Gezi ve Organizasyonlarımıza katılmadan önce DUYURULARIN iyi okunarak KURALLARA göre hareket edilmesi ÖNEMLE rica olunur.Böylelikle gereksiz sorunlar,olumsuzluklar yaratılmamış olur :!: Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyete teşekkürler;) ....sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

Negatif elektrik aldığım kişileri, hayatımdan attım....HAYATIMA taaam 10 yıl KATTIM... :)

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Gezi dönüş saatimiz 23:25 Bostancı iskelesi şeklinde olacağı için,isteyen Adaya NORMAL geçiş saatleri dışında başka 1 tarife ile geçerek bizlere katılabilir.Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyete teşekkürlerr;) ...sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.427
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
11 haziranda 2 grup Büyükadaya gittik.İskele çıkışı bisiklet yolu var.Bisiklet yoluna bisiklete binilmez logoları yere boya ile sürülmüş bisiklet yolunda bisiklete binemiyorsun? iskele demirliklerine pankart asılmış bisiklete bu kısımda binilmez para cezası uygulanır? zabıta elinde ceza makbuzu dolaşıyor.Faytonlar delice yollarda virajlarda karşına ansızın çıkıyor? Gittiğiniz zaman göreceksiniz.Bu konu hakkındaki düşüncelerini bu pencerede bekliyorum Hepinize hayırlı kazasız pedallar dilerim. Turlarına ne hikmet ise zaman denk getirip katılamadım.