14.5 saat 5 İl Birden Eskişehir-Bilecik-Sakarya-Kocaeli-Yalova-Bursa 342-400 km

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
günaydınlar. müthiş bir ortalama ilk 100 u 40 la nerdeyse. tebrikler. haftada kaç km kullanıyosunuz acaba ..

Yigit Kurt

Aktif Üye
Tepki
88
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
gerçekten örnek bir tur olmuş.. çok çok tebrikler.

Cüneyt HOCAOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
Bisiklet
Trek
@bülent samsunlu

Bülent kardeşim benim yaşım 53 geçen hafta Ankara_Alanya turu yaptım (545km) yaşında inanki birşeyl yok çok rahatlıkla o turu yaparsın yeterki tur planlamanı iyi yap.

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Köse

Bahadır Gürel

Forum Bağımlısı
Tepki
7.943
İsim
Bahadır Gürel
Bisiklet
Geotech
Ferhat dostum, tebrikler. Tam amaçladığın gibi bir tur olmuş. Sende ne cevher olduğunu şimdi daha iyi anladım :) Tabii Şerif'i tanımıyor olsam da katkısı muhteşem olmuş. Hep diyorum tek bisiklet sürmek insanı geliştirmez. Denk kuvvette bir partner'la iyi yardımlaşınca aşılmayacak ortalamalar, alınmayacak mesafeler yoktur.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@Bahadır Gürel

Çok teşekkurler Bahadır abi sana Çanakkalede demiştim :) yol uzadıkça konsantrasyon değişiyor diye bu sefer üstüne Şerifi ekledik bu çıktı .tekrar görüşmek üzere sağlıcakla kal....

@Cüneyt HOCAOĞLU

çok teşekkürler abi senın tur da cok guzel iyi iş cıkarmışsın.....

• Beğen
Tepkiler: Cüneyt HOCAOĞLU

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@Gökhan kocatepe

Paylaşırsanız çok memnun olurum mtb ile 400 km yi gün doğumu gün batımı yapabiliyorsanız direk Ankaraya yanınıza geliyorum beraber pedallamak için böyle insanlar ile pedallamak büyük keyif.....

İşin şakası öyle bir niyetiniz varsa ve kendinize süre sınırı koydu iseniz bazı tavsiyelere ihtiyacınız olabilir konuşabiliriz özelden.44 lük aynakol ile bu tür bir tur çok sıkıntılı olacaktır....

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@zekeriya usta

Kusura bakmayın soruyu görememişim yenş fark ediyorum.Haftada şu kadar diye standardım yok mevsim şartları ve mesai durumlarına özel ailevi durumlara göre kış ayları 100-200 km yaz ayları 200-400 km yol yapabiliyorum haftada.Senede yaklaşık 8-10 bin km bisiklet kullanabiliyorum ama en dikkat ettiğim şey 10 km lik bir yerede gitsem muhakkak kafamda bu yolda birşey çalışacagım derim ya kısa yğklenmeler yaparım ya belirli bir kadans belirler onunla sabit giderim yada bir ortalama hız belirler kasap gideri.Kısaca sele üzerine oturabildiğim her zamanı değerlendirmek için çalışırım tabi yapabildiğim kadarıyla.....

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@Asım Hulusi LEBLEBİCİOĞLU

Teşekkürler....

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
Ferhatcım Hüseyin i nasıl kaçırdım bu resimlerde anlamadım, ama çok kilo vermiş ondandır :) Kulaklarını çınlattık :D

• Beğen

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@Yusuf Z. Şipal

Hüseyini eskiden tanıyan kiminle konuşsam aynı şeyi söylüyor kaç kiloydu bu adam anlayamadım :) selamımı iletseydin bari .En kısa zamanda tekrar gideceğim yanına inşallah......

Ali Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.572
Bisiklet
Specialized
konuyu şimdi gördüm. müthiş bir iş başarmışsınız fehat abi, çok keyif aldığınızı tahmin edebiliyorum. Allah inşallah sağlık, huzur ve mutluluk verir de nice seneler yine böyle pedallarsınız. benim de şöyle başımı alıp gidesim var ama, bir türlü vakit bulamıyorum.

• Beğen

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@Ali Demir

cok tesekkurler Ali.ustunden zaman gecti unutmustuk bu senenin en uzun turu oldu artik ustune seneye ekleyecegix 50-100 km daha :)

• Beğen
Tepkiler: Ali Demir

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
Sağda solda anlatılacak müthiş bir mesele. Dün sabah okudum tur yazısını akşamında benim gibi amatör arkadaşlara sattım hemen :)

Tebrik ederim. Allah kazasız belasız devamını nasip etsin bu güzel turların.

• Beğen