14.05.2013 Tarihinde ki Kazam.

Tepki
13
Bisiklet
Salcano
Mayıs'ın 14'ünde sahile doğru inerken(yerler ıslaktı) önüme birden araba çıktı ve frene bastım. Bisiklet savruldu tutunamadım düştüm. Tam omzumun üstüne. Köprücük kemiğimi kırmışım. Daha önce yazacaktım ama doktorlar izin vermedi. Artık daha iyiyim 6 ay sonra tekrar pedallayabilirmişim en erken. Ama pedallamak için önce yeni bisiklet lazım. Gövdesi yamuldu, gidon kırıldı, arka vites sistemi diye birşey kalmadı. Eğer kask ve eldiven takmasaydım halimi düşünemiyorum. Kaskım kırıldı eldivenim yırtıldı.

Hayır olurda inanmayan olursa röntgenimi falan atabilirim.

Scudo

yucel gulesenoglu

Forum Demirbaşı
Tepki
360
Bisiklet
Pinarello
geçmiş olsun, acaba düşerken kolunuzu açtınızmı?

Özgür BOZKURT

Aktif Üye
Tepki
118
Bisiklet
Trek
Ben de köprücük kemiğimi kırdım ve 45 gün rapor aldım. 60. gün dayanamadım bisiklete tekrar binmeye başladım :) 6 ay abartı bir süre, en geç 2 ay sonra sahalardasın, hadi geçmiş olsun.

bkagan

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
Salcano
kemik 2 haftada kaynar zaten doktorun 1 ay demesi normal olurdu ama "6 ay" ilginç olmuş sanırım seni uzak tutmak istemişler bisikletten... :) bence sorun değil 1 kaç aydan binebilirsin geçmiş olsun....

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
Geçmiş olsun. Allah bir daha göstermesin.

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
geçmiş olmuş nerdeyse :)
umarım en kısa sürede atlatıp bisikletinize kavuşursunuz

sezer_57

Forum Demirbaşı
Tepki
68
İsim
Sezer Şentürk
Bisiklet
Trek
geçmiş olsun inşallah kısa zamanda iyileşirsin :)

Ahmet SARI

Daimi Üye
Tepki
220
Geçmiş olsun da neden inanmayalım ki. Sanki burada kaza yapanlara ödeme mi yapılıyor?

Ayrıca bu köprücük kemiği can sıkıcı olabilir. 6 ayı çok gören dostlar, 4 ayda zar zor toparlayan ve sonrasında sağlam bir kireçlenme dönemi yaşayan arkadaşlarım oldu.

Boşverin bisikleti, ilerleyen zamanlarda fizik ihtiyacında bisiklet yerine buna iyice asılın.