13-15 MART Turkish Riviera MTB Cup - Alanya-Kizilalan

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Arkadaşlar bugun ferdi lisans çıkarmaya gittim fakat lisansı vermediler acaba adresmize mi yollacaklar veya birkaç gün sonra tel açıp lisansınızı gençlik il spor müdürlüğünden alın mı diyecekler?? Sizler nasıl lisansı aldınız anlatabilir misiniz? :eek:

• Beğen
Tepkiler: Şahin Bulut
Scudo

fatihgüven

Forum Bağımlısı
Tepki
807
@Zeki.Alper

Vermediler?
Biz gidip nüfus kağıdı,fotoğraf,sağlık raporunu verdik,verdikleri formu doldurduk; yazıcıdan çıktı alıp PVC kapladılar ve verdiler birkaç dk içinde..

Oradaki görevliler birşey demedi mi?

• Beğen

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Bisiklet
Specialized
@fatihgüven

Oradaki görevli bana "neden ögle tatiline yakın bir vakitte geldin dedi en başta bir tersleme oldu nedenini ben de anlamadım ilk defa yaptıgım bir iş çünkü :(" ve bana bir form verip "hemen sunu sunu yaz ver" dedi! ondan sonra odasına çekildi hemen hemen hepsi sigara ve dırdır için o odaya girdiler yazık bana :(... şimdi tekrar gsm ye gidip lisans mı almam lazım???*

Cumhur Boyraz

Forum Bağımlısı
Tepki
211
acayip bir durum öğle tatiline yakın zamanda gitmicekmiymişsin zuhahah:D:D:D:))))) bana denk gelmeski öyleleri...gecçmiş olsun :))))))

• Beğen
Tepkiler: emre arıkan

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
@cumhur

bana ordaki kadın denk gelmesin die bi arkadaşımla yolladım ama malesef bu sefer telefonla konuştum o kadınla ve yine kavga ettim kadının sorduğu soru nerde çalışıyon işte şurda falan diom kadın sigortalımısın diyo hayır deilim diyom niye deilsin dio deilim işte diyom ama çalışıyon nie sigortalı deilsin dio ben bi başladım kavgaya telefonda siz lisansımı vercekmisiniz vermicekmisiniz ne alakası var benim sigortalı olmamla die sordum cins cins tavır sergiliyo bana çok ters ve işlerinin ciddiyetini bilmeyen insanları masa başına koymuşlar bmx (alper kardeşime hak veriyorum zaten bi memura sabah 11 den sonra ve de öleden sonra 3 ten sonra iş yaptıramazsın:D :D

• Beğen
Tepkiler: ZekiAlper

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Bisiklet
Specialized
@geotech emre

Ben lisansımı almaya pazartesi gidecegim umarım bana da alakasız sorular sorup oyalamaz!!
Zaten gönlümüzde toplumsal olarak az olan spor sevgisini(TV karşısındaki yeşilsaha keyfi hariç:(..) iyice aşagıya düşürüyorlar ya ben buna karşıyım!!! :eek:

Şahin Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
298
Arkadaşlar kusura bakmayın ama ne kafile listesinden birsey anladım ne de lisans almadan.Bisiklete binilmeyen bir şehir de Bisiklet İl Temsilciliği olacağını sanmıyorum kaldı ki ''kafile'' olsun da listesine adımızı yazdıralım.:D

Ben lisan almak istiyorum Elazığ Gençlik Spor İl Müdürlüğü'ne gitsem lisansımı çıkartabilir miyim:eek:

Vatandaş kalacak yerden bahsediyor biz lisanstan:(

Aybars Öge Sürücü

Forum Bağımlısı
Tepki
1.494
Hay eline sağlık Şahin Kardeşim,

Bu durumda kafile listeni kendin yazıp il müdürlüğüne vermek zorundasın,bunu bir danış. Öyle olduğunu hatırlıyorum eski günlerden.

Lisansını çıkartabilirsin,çünkü lisansları her il müdürlüğüne dağıtıyorlar.

• Beğen

Cumhur Boyraz

Forum Bağımlısı
Tepki
211
@FARUK DİNÇ

arkadaşım sen benimi izliyorsun: ))) yatsana : )))) pazar yarışıcaz...alanyada aynı oteldeyiz değilmi??? havuz sefası yapalım;)

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Arkadaşlar eğer buradaki listedeki bütün arkadaşlar gelecekleri tarihi ve isimlerini bana ulaştırabilirlerse çok güzel olur sanırım şu an itibari ile 20 kişiyi yakaladık.. Ancak kimlerin hangi tarihte gidip kaç gün kalacaklarıda çok önemli, rica etsem otele hangi gün gideceğiniz ile birlikte adınızı soyadınızıda yazarsanız bir liste şekilde yetkililere iletebilirim. Hatta bu gidişle sayı baya çoğalacak ve sanırım bir miktar daha indirim yaptırabileceğiz..
Ben birazdan yola çıkacağım, haftasonu İstanbul'da olacağım Kaçkar bisikletin yarışı için o yüzden internete fazla giremeyebilirim. En geç p.tesi günü burdan güncel durumu yazarım..
Herkese iyi geceler..

Cumhur Boyraz

Forum Bağımlısı
Tepki
211
berkay merhaba...
çarşamba akşamı orda olacağım 22 civarı p.tesi sabahta ayrılacağım...ÖMER CUMHUR BOYRAZ....4 gün mü oluyor???

yasinymn

Forum Bağımlısı
Tepki
1.285
@athletic

13 deki yarış kızılalan
15 deki yarış kale içi
(link)

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
kale ici parkuru kızılalan parkuruna yakınmıdır acaba?

yasinymn

Forum Bağımlısı
Tepki
1.285
Kale içi parkuru alanyada, kızılalan ise 30dk lık servis süresinde !

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Kale parkuru artık kullanılmayacak diye biliyordum.Hatta bu konunun ilk sayfalarında da bu konuşulmuştu.Bu yüzden sormuştum.
Mtbtr'de de senin dediğin gibi yazıyor, demek ki doğru :)

Bozcan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.047
@d.berkay

Berkay harikasın!!! Ama ben gelemiyorum sanırım. Ayak parmaklarımdan biri kırıldı. İyi olursa kesin geleceğim.

Tepki
126
mtbtrde de yazdığı gibi kaleiçi yarışı yok.Ama duyduğuma göre kızılalanda 2 tane parkur olucakmış.2 yarışta farklı parkur varmış.