10. Edirne Cumhuriyet Kupası bisiklet yol yarışı (ücretsiz)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Ama çağatay bey iyi niyetli düşüncelerimizi dikkate almamıştır beni ilgilendirmiyor açıkçası

@Gökhan Toros

Valla kızdım gökan

Scudo
Tepki
94
Bisiklet
Diğer
@Wasabie Üstat merhaba siz bence bir dahakine araba yarışı felan düzenleyin yazık etmeyin; kendinize toplum, bizim toplum olunca kime.. anlatacaksınız bisiklet kültürünü ve yarışını? bu yollar kapandı diye çemküren bir pazarımız var arabayla gezemedik,işimiz vardı diye acıtasyon yapan bir güruha bisiklet anlatmak ve karşılığın'da saygı beklemek pehh.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Allah'tan ilgilendirmiyor, bir de ilgilendirseydi vay halimize!

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789

Durum bu,,,,

Biz insanları nasıl kazanacağız şimdi ,,esnaf küfür ediyor,yemek yiyeceğim yere gittik yarış sonrası,
adamlar dövecek gibi bakıyordu işim olmaz gökan

Ne diyor spiker geçen sene aralıklı olarak trafiğe açıp kapatmislar bu bence risktir,bu sene aynen 2 saat 50 dakika boyunca yoğun araba yoktu,gidişte yoktu donustede yoktu tabi bu bazı yerlerde yığılma yarattı yukardaki videoyu dikkatle izleyin yığılma olmuş,

@Çağatay Çağatay

Burdan çağatay beye şunu diyeceğim nerden biliyorsunuz
yarış sonrası georgiyi tebrik ettim daha kürsüye çıkmadan önce bana cebinden stravasinı gösterdi 76.6 km 2 saat 15 dakika,sonra jordan yanında idi onlada tokalaştık yunus özdemir ile ,ama siz benim önerilerimi dikkate almadınız yolunuzda başarılar hersene kürsüde hata payınız var bunu yazın bir tarafa,güzergahın koordinasyonunda sorun var ,son 3 km kala kavşağa bir adet levha dönüş 3 km diye ,ne bir levha vardı ne de beni uyaran bir görevli,gönüllü insan topladinizda ne oldu,,,,kaçta kaçı kavşakta durdu özellikle son 3 km kala nerde uyarı tabelası ya da bayrak sallayan yok tabi benim gibi aynı yerden seneye dönenler olur onlarida uyarmadan diskalifiye etmeye devam edersiniz,
ben ilişkimi keser isem tam keserim,face den sayfanizdan ayrıldım,burada sizi banladim,ama serkanın hatırına kaldırdim

Esen kalın çağatay bey

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.463
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kusura kalmasınlar ama bu tepkiyi gösteren edirne halkı kendisine biz evropeliyiz biz şöyleyiz biz böyleyiz demesin. Sıradan bir Anadolu ilinde bu kadar tepki göstermezlerdiki Sivas'ta bile amatör yarışa katılan biri olarak bunu söylüyorum. Buradan wasabie ve Çağatay ada bir mesajım olacak. Bırakın bu işi , medyasıyla, halkıyla bu iş benimsenmemış, sahiplenilmemiş olduğu görülüyor. Zoraki yenen aş ya karın ağrıtır ya baş. Boş yere güzel emekleriniz zayi olmasın. Sizi yapıp yapacağınıza pişman etmesinler.