10. Edirne Cumhuriyet Kupası bisiklet yol yarışı (ücretsiz)

srdrmrs

Forum Bağımlısı
Tepki
6.016
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Canyon
futbolcuların tartışmalı pozisyonlarını değerlendiren yurdum insanına döndü ortalık. @BerkEvren yarışta var olan birisi olarak anlatmaya çalışıyor ama herkes farklı bir açıdan bakıyor.

• Beğen
Tepkiler: Abdülkadir Ergin
Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Serkan Mıstınoğlu

Konuyu bence kapatalım serkan banlama yaptım son olarak aliyi banlayacagim daha vakit var hatırı sayılır adam bami yedi biraz bamli olsunlar bakalım

Transpotting seni banlamadim nedeni,bu mesaj için
Aynen acaip mücadele verdim salcano şirketine son gün yolun raporunu verdiler ve ölen arkadaş belkide 11 'inici Km'de riskin oldugunu orda gördü ve öldü,

@mehmetsunu

Ulaaaa mehmet aga çok kişi bamı yedi ,sen yirttin gene ,,,,,,:komik::komik::komik::komik:

@Serkan Mıstınoğlu

Bunları bir daha okuyayım dolu dolu bilgiler:harika::harika::harika::harika:

@Serkan Mıstınoğlu

Güncelleme

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.462
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Se
@Kudret Kurtcebe
Sen beni seversin bana kıyamazsın .Bilirsin içimde bir kötülük yok.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Simdi baktım georgi dehşet ,genel klasmanda 64 'üncü jordan 192 'inci,valla biri 60 diğeri 61 ,biliyorsun yarış sonu her ikisininde elini sıktım

Bu arada ebisin face sayfasından aynen kendi istegimle ayrıldım attığım mesajlarida sildim

Yav sunu bu ne iş bi açıkla yahu,,
146 kişi geçen sene elenmis,
Bu sene 217 kişi seneye 320 kişi olur,ne dersin !!!!!!!

Abdülkadir Ergin

Forum Bağımlısı
Tepki
7.152
İsim
Abdülkadir Ergin
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@BF Okuru
Ben de kaynamışım arada banlananlara :) yorumda yapmadık ama neyse :islik:

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@mehmetsunu

Sunu ömer murat isyan etmiş haha
beni banlasin yakışır,:islik::islik::islik::islik::harika:
abdulkadir bamli niye çünki serkana destek olmadı
Çağatay beyde banlandi

(link)
(link)

Forum Demirbaşı

Erkek, 30, Nereden: (link)l

Asla banlamam ,,cok iyi derece aldı

Helal olsun,ben performanscilari severim ışte o kadar yerse

(link)
(link)

Elektrikli 240s :D

Erkek, Nereden: (link)
Kaç Watt!!
(link) (link) (link)

Uçtu 16 'inci forumun devi

Yunus edirnenin kralidir onu gördüm ,35 'inci km 'ye yaklaşırken grup içinde idi,
Amortisorlu bisikleti ile grup içinde idi ,,,,,,

Bu yarışta beni uyarmayanlar aynen suçludur 35 km 'de kavşaktan dönerken,jandarma beni uyarmadı onun işi değil peki orada bir görevli varsa niye uyarmadı arkadaş delirtmeyin beni,
Organizasyon hatalıdır yüzde 50

Hatası çok ebisin,geçen senede kürsüde hata yaptı ,forum nezdinde benim ebisin yarışlarında asla yer almayacağımı yinelerim,hedef belli kartepe yarışı yerse göreceğiz kartepecileri burada amatörler çatlar benden söylemesi,

Bu gün beni çileden çıkartan gebze pedaldan arkadaşın söylediği ,
Aynı yerde jandarma uyarmış arkadas bu ne ış,,,

Her neyse,ebis bu kafa ile bi yere varamaz,herkes yoluna ,

Ilter Elmas

Shut Up, Legs!
Tepki
1.951
İsim
Ilter Elmas
Bisiklet
Carraro
@Abdülkadir Ergin

@mehmetsunu @Abdülkadir Ergin Ben konuya hatta epeydir forumda herhangibir konuya yorum yapmadığım halde banlanmışım, şimdi farkettim. Herhalde birisinin yorumunu beğendim diye banladı. Garip. 1 saat önce falan Kudret abinin yorumlarını görebiliyordum, artık göremiyorum. Neyse ne diyeyim, canı sağolsun.

• Beğen
Tepkiler: Abdülkadir Ergin

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Burada bu konuda serkan mistinogluna destek olmayan herkes banlanmistir ,üzülerek belirtirim,

Adam burada birtakım gerçeklere parmak basiyor kimsenin umurunda değil
bamlananlar aynen uzun kalacaklar kusura bakmasınlar

Serkan ile benim aramda sıkı dostluk vardır kimse bunu yıkamaz

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@NKurtuldu

Yav serkan burada bir gerçeği ortaya koyuyor vayyyy efendim senmisin koyan, ayıp ayıp

@NKurtuldu

Numan volkan kılıçkaya dnf olmuş lastikmi patladı tufan sağnak gibi,bu gün tufan ile beraberdik a tek bisiklete gittim orda idi,

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bence konu sahibinin kişileri engelleme hakkı olmalı forumda, yani açtığı konuya yazmasını engelleyebilmeli. Bu nedir yahu adam tek başına konuyu hiç etti. Önceki mesajımda da belirtmiştim konu "10.Edirne Cumhuriyet Kupası", @Kudret Kurtcebe neden kürsüye çıkamadı değil!

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Ömer murat yarışmada yoktu konuşmasın ordan,,,,,

Aliyi aynen engelleyerek topyekun konu tarafım tarafından ortadan silinecek,

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.895
Bisiklet
Cervélo
@Kudret Kurtcebe

Kudret abi :D Öpüşelim barışalım abi konuda resmen savaş çıktı :ssrtcbya: Engelleme lütfen kimseyi benim yüzümden abi

Tepki
49
Bisiklet
Canyon
Oncelikle cok keyifli bir etkinlik oldu. 7 den 70e emegi gecen herkese tesekkur ederim.Son 3 yarisa da katilan biri olarak her gecen yil bir oncekinden daha da guzel ve basarili bir etkinlik oluyor. Bir sonraki yarisi simdiden iple cekiyorum.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@a.valverde

Yapılan hataları irdeleyin

Seneye bu görüntüler olacakmi onu düşünün

Olmaması için ebis düşünsün

Ayrıca organizasyon kolay iş değildir işi Veloturk 'e devretsinler yapamazlar ise,
onlar tecrübeli

Duygusallığı bırakın

@Serkan Mıstınoğlu

Senin hatırına kaldırıyorum

@Ilter Elmas

Ilter serkanin mesajlarını okuyun yeniden güncelleme yapacağım doğru söylüyor

@a.valverde

Organizasyon hataları var serkan burda olaya parmak basıyor cagatay bey dinlemiyor ,

@a.valverde

Yarışta yoktunuz Çeşmede yarışacaksiniz orda organizasyon hataları olur ise aynen yazacağım ama olmayacak olsada can alıcı olmayacak bütün gran fondolari takip ettim

@Abdülkadir Ergin

Serkanın mesajlarını lütfen dikkatle tekrar okuyun

Biz burada cumhuriyet düşmanlığı yapmıyoruz,
3 yarış koştum bu yarışta aksaklıklar çok olmadı,ama 9 yıllık tecrübesi varsa ebisin,bahattin suregi anons edip sonra kendisinin gelmediğini gördüklerinde 2 ve 1 ,i çağırdılar sabah baktım bahattin sürek diskalifiye olmuş bunu bana izah edemedi çağatay bey,
Bakın ben izah edeyim koordine olamadılar,geçen senede kürsüde hata yaptılar anladık amatör yarış bu,
Ama bu kadar hata göz çıkartır ,
Listede 1006 kişi vardı,650 kişi geldi 217 elendi,433 yarışı bitirdi,

Bana burda hiç kimse mutlu ercevik hocanin kürsüde hata yaptığını söylemesin alide geldi oraya gördü gerçeği tekirdağ sarkoy yarışı nedennnnn
Çünki çip vardı
Ha şimdi serbest atışa geçersiniz vay efendim çipmis diye,,

Yukardaki videoyu izleyin,orada araçlarda bekleyenleri,
Profesyonel organizasyon demek başkalarının ekmeğini engellemeden trafikte milleti bekletmeden başka bir güzergahta yarışı düzenlemektir,yukardaki olay dahilinde edirne valisi seneye aynı yerde bisiklet yarışına izin verir ise aynen yukardaki durum oluşur,bizde diyoruzki bunlar olmasın,kimse mağduriyete uğramasın
iyi niyetli düşünüyoruz herhalde