09.08.2009 Kilyos ve Belgrad Off Road :)

sado

Forum Bağımlısı
Tepki
1.061
Pankart olayını aşmışsınız yani helal olsun:D
Belgrad ormanı fotolarını görünce içim gitti ne yalan söyleyim.
Ayaklarınıza ve göbeğinize sağlık.
Da-Beer ruhunu yaşatan Görkem'e teşekkrülerimi sunuyorum ayrıca.
Afiyetler olsun

Scudo

Vural UZUN

Forum Demirbaşı
Tepki
886
@G. Akpınar

evet bundan sonra DAYİG turlarında günün ayısını seçicez. bi de günün göbeğini ve günün totosunu:)

• Beğen
Tepkiler: RECEP İŞLEK

Vural UZUN

Forum Demirbaşı
Tepki
886
@tolgayalcin

DAYİG tüzüğünü okumadın sanırım Tolga. Gruba giriş için fetiş sahibi olma şartı vardı..Fetişi olmayanı almıyoruz:):)

• Beğen
Tepkiler: RECEP İŞLEK

tolgayalcin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.433
@G. Akpınar

tabi tabi sen pisikletlerimiz çekerken bende orda aniden eğildim dimi.. şansa bak :D
uyurkenkileri senin çekmediğin zaten aşikar, çünkü sende fotodasın :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
dayigcileri kutlarım
herkesin göbeği şişmeli sonra rampalarda erimeli
evet bol bol yiyin sonra belli olmaz bir günde 266 gideriz

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
@kudu

Sadece gidiş olması insanın içini daha çok açar o zaman ben giderim 266'yı (kayalıklı rampaları saymıyorum) ne olacak ki ben 3 aylık bisikletçi günde 130 yapıyorum. Biraz daha antrenman yaparsam, giderim.
Dizlerim de ağrımıyor artık eklemlere iyi gelen bir ilaç kullanıyorum, doktor verdi. Çok pahalı ama sağlık için değer.
Dediğim gibi sadece gidiş söz konusu olsa daha motive olur insan, döneceğini bilmek, gene aynı kürkçü dükkanına geleceğini bilmek demotive ediyor. Örneğin bana de ki Antalya'ya gideceğiz bisikletle, orada 10 gün kalacağız, gelirim, çünkü orda tatil yapacak olmanın mutluluğu olur içimde :)

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
@sado

Göbeği eriten tek şey body building.
Tarafımdan denendi, göbek eritildi. Dümdüz oldu 1,5 ayda. Ama ne çabalarla. Bir gün durdum bir gün gittim. Ve gittiğimde 2 saat çalışıyordum.

gökhan aksoy

Forum Demirbaşı
Tepki
532
başsağlığı için herkese teşekkür ederim dünden beridir 3 ölüm haberi aldım ki birisi çok yakın arkadaşım. Allah rahmet eylesin.

fotolar benim makine ile çekilmiş ama kim tarafından bilmiyorum. ama güzel yakalamış. ama emin olun ki öyle fotolar var ki benim makinede buraya konulması mümkün değil. demekki bazıları gözümden kaçmış.