09.08.2009 Kilyos ve Belgrad Off Road :)

Scudo

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
@ümran çoker

Evet ya. Aslında birayı bırakıyorum dememin nedeni votkaya başlamaktı. Ama o da yemeklerle gitmiyor, o nedenle tekrar biraya dönmek zorunda kaldım. Her an her ikisini de terkedebilirim. Belli olmaz.

• Beğen
Tepkiler: RECEP İŞLEK
Tepki
120
@G. Akpınar

birine sövmek
bir kişiye saymak-sövmek manasında kullanılabilecek argonun kendimce kibarlaştırılmış hali bu efenim:D

yoksa zinhar!dikkat etmekteyim Türkçemize dikkat edilmesi konusunda ehemmiyet göstermekteyim :)

• Beğen

gökhan aksoy

Forum Demirbaşı
Tepki
532
yukardaki linkte sorun var sanırım işte yeni link:

picasaweb.google.com.tr/gokhanaksoy84/9AgustosKilyosBelgrat?authkey=Gv1sRgCKiZxK2bqs6r0QE#

• Beğen

Vural UZUN

Forum Demirbaşı
Tepki
886
@ilhami yücel

İlhami selam,
14 numaralı resimdeki o müthiş göbeğin sahibi kim acaba? Ayrıca 15 numaradaki lolipop olayına da koptum:) sizin gökhan hocayla birbirinize böğürtlen yedirdiğiniz resimler nerede?:)

tolgayalcin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.433
@CEM ATEŞ

sorma cem ilk denememde takla altıyordum bide. fotoya konstantre olucam diye.. ama şunu anladımki bu hayatta ısmarlama olan tek şey kebap pide lahmacun , gerisi spontan :):D :D :D

yada paraya kıyıp kendine fotoğrafçı tutucan oda biraz saçma olur.. ama belki bi gün yaparım. fotoğrafçılıkla uğraşan bi arkadaşın ücretsiz modelliğini yaparım. üstümde pan çalışsın bol bol :)

Vural UZUN

Forum Demirbaşı
Tepki
886
@G. Akpınar

Vay beeee o ne göbekmiş...dikkatimi çekmemişti denizdeyken ama resimlerde harika çıkmış. wallpaper yapıcam bilgisayarıma:) Bakın fikrim geldi:) Bundan sonra D.A.Y.İ.G. turlarında yarışma yapalım. Manyak eğleniriz. En iyi göbek, en büyük toto, en geniş yüzölçümlü DAYİG üyesi, günün ayısı falan seçelim. Mesela günün ayısı seçtiğimiz kişiye tur sonunda 1 çikolata hediye edelim.