02 mart yalova su düşen pendik - yenikapı hareketle yalova su düşen

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
@burak ekemen

abi geçmiş olsun ALLAH tan bostancıda olmuş bende tırstım geri dönüşte tekerim indi sandım ses gelmeye başladı baktım inik duruyo sonra durdum baktım sorun yok ohh bea dedim burda teker patlamasında uğraşmayayım dedim rampalarda zaten yorulduk. bu akşam yaparsın artık abi tekeri benimde vitesleri ayarlatmam lazım çok sıkıntı yapmaya başladı 2 defa basıyorum bazı yerlerde öyle atıyo vites.

Scudo

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
Kardeşim Samet, çok iyi bir organizasyon. Harika bir rota ve tadını çıkarmayı bilen ekip... Hepinizi kutlarım. :) Rampada sıkıymış hani...:in:

• Beğen
Tepkiler: samet_özdemir

marule

Daimi Üye
Tepki
406
çok güzel bir tur, paylaşım çok güzel, su da soğuk :) devamını bekliyoruz

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
tadını çok güzel çıkarttık hemde özellikle suya girmenin tadı çok farklı buz gibi suda yüzmek çok zevkliydi rampalar çok sağlamdı resimlerdede görüldüğü gibi zorlu yollardı ama başardık :)

burak hocam şelaleye gidilecek en iyi mevsimde gittik yazın hazirandan sonra araç trafiğinden ordaki kalabalıktan zevk alamayız gitsek bile biz giderken 4 5 araba ya geçti bizi ya geçmedi yollar bizimdi resmen araç kalabalığında o yollara gitmek gerçekten çok zor ama yoğun istek olursa ben yine hazırım gitmeye :)

Zekeriya Gecenoğlu

Daimi Üye
Tepki
560
Katılan herkese çok teşekkürler.Oraya kadar gidipte şelaleye girmemek olmazdı;) .Herşey süperdi.Daha güzellerinde görüşmek üzere...

Tepki
1
Bisiklet
Geotech
Arkadaşlar öncelikle geziyi düzenleyen ve katılan herkese çok teşekkürler, ben ilk defa katıldım gerçekten rüya gibi oldu benim için hiç bukadar eğlenmemiştim.İnşallah diğer turlarda görüşmek dileğiyle...

• Beğen

VOLKAN ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
304
Bisiklet
Specialized
Mükemmel bir tur olmuş arkadaşlar çok imrendim, keşke ben de gelebilseydim, ayaklarınıza sağlık...

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
emre abi bi foto makinesini getirmedin dondurdun bizi bea :) soğuktan saçmalamaya başlıyodukki makine geldi :) tura katıldığın için ben teşekkür ederim başka turlarda görüşmek üzere :)

Tepki
1
Bisiklet
Geotech
Haklısın Kardeş,Dizlerim tutmadı, ayağa bir kalkabilseydim gelecektim ancak sucuğuda yiyince yorgunluktan yığılıp kaldım sizde üşüdünüz tabi , neyse bir dahaki turlarda performans artacaktır. Tekrar tekrar teşekkürler çok güzel bir geziydi.

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
şaka yapıyorum abi yinede iyiydin abi bundan sonraki turlarda dahada iyi olursun ;) çok üşümedik aslında sadece biraz serinlik vardı oda rüzgardan dolayıydı :)

Ümit Arabacı

Daimi Üye
Tepki
168
Samettttt bu fotolarla bitirdin işte beni çok güze lbir gezi olmuş keşke gelebilseydim ayaklarınıza sağlık başka turda umarım beraber oluruz ;)

• Beğen

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
@lancero

ümit inş. kardeşim başka turlarda birlikte oluruz çok güzel geçti seninde bu turda olmanı çok isterdim ama olmadı neyse başka turlara artık ;)

Nostoc Domenica

Daimi Üye
Tepki
101
:in: @leicam9

hocam şelaleye girmeden önce, söylemesi ayıp üzerine afiyet yaptımız sucuğun attığımız biber turşusu maşallah her biri barut gbiydi.. şelale birebir iyi geldi o ateşi söndürmeye.. :D

Nostoc Domenica

Daimi Üye
Tepki
101
samet dostum ellerine sağlık paylaşım için.. o yorgunluğun üzerine uğraşmışsın bayaa.. ne kadar teşekkür etsek az.. :in:

• Beğen

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
hadi sizi biber yaktı beni ne yaktı :) biberde yememiştim ama :D süperdi valla girmeseydim o suya içimde uhte kalırdı haftasonu tekrar giderdim :) valla yorgun argın attım herkez paylaşsın toplum kazansın teyzenin dediği gibi dere kenarında :D

Ozcan SEMET

Daimi Üye
Tepki
162
Samet heyecanla bekliyorum resimleri.

Nereleri tırmandık öyle yahu. Söylediğin eğimler doğruysa gerçekten %30 fena bi rakam kardeşim hepimizi tebrik ederim.

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
abi geçenlerde çınarcık yolunda %10 eğim vardı bu çıktıklarımızın yarısı bile değildi arnavut taşlı köy yolu çok fazlaydı resimler ilk sayfada abi görmedin heralde. 85 adet sıcacık :)

• Beğen
Tepkiler: Ozcan SEMET

Ozcan SEMET

Daimi Üye
Tepki
162
@samet_özdemir

Samet baktım tabi resimlere, Barışın resimleri diyorum gelmedi mi onlar sana henüz?

Rampalar hakikaten çok keyifliydi kardeşim. Bizim Göçbeyli rampaları şeker gibiymiş.:D