02 mart yalova su düşen pendik - yenikapı hareketle yalova su düşen

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
1 ay önce planladığım turun konusunu açtım kudret abi saolsun destek oldu ve geleceğini söyledi turun çok güzel geçeceğinden hiç şüphemiz yoktu ama o yolları rampaları son olarakda şelaleyi görünce turun dahada güzel olduğunu anladık ( metehan abi hariçtir sanırım :) ) rampalar ne kadar yorucuda olsa tehlikelide olsa yolları devirmeyi basardık şelaleye girdik dönüşte ne yorgunluk ne bişey vardı hatta biz yani çağrı çağlar ben topçulara kadar pedal bastık yolu uzattık ben dahada abarttım ordan 12 km daha ileriye kuzenimin yanına gittim.

bu arada şelale buz gibi diyenlere nispet olsun dedik şelaleyede girdik buz gibi ama biz yanıyoruz ateşimiz tavan yapmış tüm yorgunluğum gitti şelalede ne güzeldi o su tadıda süperdi erikli nestle halt etmiş yanında :)

(link)
(link)
(link)

(link)
(link)
(link)

(link)
(link)
(link)

(link)
(link)
(link)

(link)
(link)
(link)

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
samet dostum emeklerine sağlık olsun
şimdi şelaleye girenler yaşadı tabi 10 yıl kazandılar ben prostatımdan çekindiğim için girmedim bu meret soğuğu sevmiyor
evet hep birlikte ,rampaların suyu içildi bir kenara kondu o kadar rampaya değdi su düşenin gürül gürül akan sularının sesi
bu arada mete han baba bizimle olursa sevinirim gerçek bir dost yanlısı beraber erenköye kadar pedalladık bana yakın oturuyor

bu organizasyonu gerçekleştiren samet dostuma ve katılımda bulunan bütün dostlara sonsuz teşekkürler
işin en komik yanı hepimiz az kalsın o sağlam olmayan köprüde resim çektirseydik mazalalh 16 ımızde bisikletlerle aşağı uçardık
17.kişide o düşüş resimlerimizi çekerek bu olayı ölümsüzleştirirdi

:D :D :D

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
arkadaşlar gittmeyennerin yada katılmayannarın kafasını taşlara vuracağı bi tur olmuş ayaklarınıza sağlık herkese selamlar ayrı ayrı teşekkürler paylaşım için

• Beğen
Tepkiler: samet_özdemir

Aydın Yıldırım

Forum Demirbaşı
Tepki
417
Bisiklet
Giant
Harika br tur yapmışsınız.Bi an resimlere bakarken suyun serinliğini hissediyor insan.Ayağınıza sağlık....

• Beğen

burak ekemen

Aktif Üye
Tepki
64
samet eline sağlık çok güzel resimler çekmişsin tur da süperdi suya girmedim ama ayklarımı sokmam bile yetti :eek: katılan herkeze teşekkürler en kısa zamanda başka bir turda buluşmak üzere

Sedat GÖKÇEK

Aktif Üye
Tepki
123
Samet ellerine sağlık güzel anları çok güzel yakalamışsın. Bu güzel zamanlarda emeği olan herkeslere çok çok teşekkürler.

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Harika bir tur olmuş, suyun serinliği yüzümüze vuruyor. Çok güzel yerlerde pedallamışsınız. Paylaşım için teşekkürler.

• Beğen

arda taşan

Daimi Üye
Tepki
295
Arkadaşlar beni notebook harddiski geberdi ıo yüzden gece giremedim nete.
Herkeze ayrı ayrı teşekkürler.

Kudret abi valla gençliğinle hayran bıraktın hepimizi kendine.Bostancıdan ayrılırken bile sabahki enerji vardı yüzünde.

Samet kardeşim sanada ayrıca teşekkür ederim.Bu güzel turu düzenlediğin ve resimleri attığın için .

Umarım en kısa zamanda başka bir turda gene hep eberaber oluıruz.

• Beğen

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
dün gece yorgunluktan öldüm resmen duş alamadım resimleri atıcam die evede gece 11 de geldim öğlen yediğim sucukların dışında hiç bişey yemedim :) şelaleye girmekle çok iyi etmişiz mis gibi su buz gibiydi ama ilaç gibi geldi :)

kudret abi metehan abiyi ayrıca kutlamak gerek o bisikeltle o yollar iyi geldi valla helal olsun metehan baba bidahaki turda telefon edicem sana çağırcam zaten turlara ;) kudret abi yeni bi mekan buldum güzel bi güzergah gölcük ün yukarlarında bi göl var çok güzel bi yer biras detaylarını öğreneyim tur hakkında bilgi vericem ;)

burak abi çok sevindim senin özcan abinin ve sedat abininde bu tura gelmesine pendik grubu olarak bu turdada kopmadık en azından 4 kişi :)

eğer ben bu turu kaçırsaydım ve bu resimleri şimdi görseydim oturup ağlardım :)

Eren AYDIN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.279
Ayaklarınıza sağlık Samet. Çok güzel olmuş turunuz.
Yalovadan sonraki güzergahla ilgili bilgi verirmisiniz biraz? Kaç km, tırmanma durumu vs.
Paylaşım için teşekkürler

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@samet_özdemir

gölcük olur birde serindereye gidelim topçulardan geçer tekrar topçulardan döneriz

erdemis

Daimi Üye
Tepki
244
Tebrikler Valla "O Buz gibi Suya Girmek Herkesin Harcı Değil" Yalovalı olarak biliyorum. ufaklıkla gezerken yanınızdan gectik sizi görme fırsatım oldu ama muhabbet edemedim gitmem gereken bir yer vardı yoksa katılmak isterdim size. Fotolar ve geziniz çok güzel olmuş tebrik ederim

• Beğen
Tepkiler: Nostoc Domenica

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
toplam gidiş geliş 42 km civarı gidişdede dönüştede sağlam rampalar var özellikle gidişde çok sağlam rampalar var %20 eğimli rampalar var hatat bazı yerlerde daha dik rampalar var köyün içinden geçerek çıktığımız arnavut kaldırımlı yol belkide %30 eğimliydi öküz öldüren ilk sağlam rampa ondan sonra diğer rampalar art arda geliyo zaten termale kadar çok güzel bi yol var hafif rampa ama hissetmiyosun bile rampayı termalden sorna rampalar başlıyor 12 13 km falan rampa var yol çok dar 1 araba geçer 2. araba geçemez sağ tarafın dağ sol tarfın uçurum 100 200 metre uçurumlar var. yolda giderken mangallık bişeyler alacaksanız eti yalovadan alırsınız içecek ekmek gibi diğer malzemeleri öküz öldüren rampasından sonraki köyden alabilirsiniz. öküz öldürenden sonraki köy kutsal topraklar BEŞİKTAŞLILARIN yuvası köydeki çeşme otobüs durağı siyah beyaz BJk armaları var :) asfalt yol ama yollarda topraklar var biras sakat birde yolda çok fazla çivi var serefsizler çivi atmışlar hep yerlere onlara dikkat etmeniz lazım.

birde gidecek olan varsa pendikten değilde eskihisardan gitsin bence hem daha çok pedal basmış olur hemde az para vermiş olur eskihisar topçular 2,5 lira biisklete para almıyolar pendiktense 5 lira bisiklet 7 lira yolcu

gideriz kudret abi havalarda ısındı artık gölede gireriz :)

• Beğen
Tepkiler: Eren AYDIN

burak ekemen

Aktif Üye
Tepki
64
@samet_özdemir

samet o çivilerden kaçtık ama bir şerefsizin küçükyalıda bisiklet yoluna attığı çividen kaçamadım :boese157: bostancıya kadar gelebildim ordan eve elde gittim.