Popo ağrısı

serkanoz87

Daimi Üye
Tepki
197
İsim
serkan özdemir
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
ağrı geçer ama sen yine korumalı tayt al, 50 liraya gayet başarılı ürünler var decathlon da,

Scudo

BicycleLover

Forum Demirbaşı
Tepki
363
İsim
lazım değil
Bisiklet
Salcano
Hm sürmeye devam o zaman :) Birde jel sele kıfı , pedli tayta göre daha çok iş görüyormuş sanırsam?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
bir de koltuğu kendi kalça kemiklerinizin genişliğine uygun seçme imkanınız olursa baskı noktaları dengeli olur.

Mustafa555

Aktif Üye
Tepki
74
Bisiklet
Mosso
Bende uzun süre sonra bisiklete bindiğimde bu sorunla karşılaştım ama insan alışıyor zamanla.Durmak yok pedallamaya devam...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
@Jokurx
Kılıflar hemen hemen aynı işi görürler, dilediğinizi alabilirsiniz herhangi bir öneride bulunmama gerek yok ;)

Mustafa555

Aktif Üye
Tepki
74
Bisiklet
Mosso
@Jokurx Geçen gün decathlondan aldım jelli sele kılıfı gayet rahat 24 tl fiyatı vardı tavsiye ederim.

CanerG

Aktif Üye
Tepki
27
İsim
Caner G.
Bisiklet
Salcano
Bendede aynısı vardı, 2 hafta sürünce hem alışıyorsun hemde koltuk hafiften yumuşuyor veya sen öyle hissediyorsun.

BicycleLover

Forum Demirbaşı
Tepki
363
İsim
lazım değil
Bisiklet
Salcano
@Mustafa555 acı geçtiyse ve acıtmıyorsa bende alabilirim. Takılma zorluğu var mı? Veya normal bisikletçilerde var mıdır?

Mustafa555

Aktif Üye
Tepki
74
Bisiklet
Mosso
@Jokurx Takılma zorluğu yok.Seleye geçirip ipinı sıkıyorsunuz.Normal bisikletçilerde olup olmadığı konusunda fikrim yok.
(link)
(link)

olympos

Daimi Üye
Tepki
193
İsim
Enes
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
konuyla alakası olmayabilir ama sadece bu ağrı için değil çocuklarınızın sağlıklı doğması içinde pedli taytı öneririm. bi tanıdığım bişey olmaz diyerek sürdü ama sonunda error verdi :) geçenlerde testislerinden ameliyat oldu. dikkat etmek lazım

hcs

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Trek
iki opsiyonun var. birincisi @Mustafa555 in gönderdiğinden decathlondan alabilirsin ya da @olympos'un da dediği gibi pedli tayt

Yusuf G.

Forum Demirbaşı
Tepki
716
Bisiklet
Cube
Ben sele kılıfını iki ayrı bisikletimde de alıp kullandım ve daha sonra sattım. Rahat ettiğini söyleyenler var ama benim gibi özellikle uzun kullanımda uyuşma, terletme yaptığını düşünen de çok. Ayrıca ipini ne kadar sıksan da tam olarak sabitlenmiyor sağa sola oynadıkça rahatsız ediyordu beni. Tayt bence en mantıklı seçim olur. İlla da kılıf alacaksanız çok geniş bir seleniz yok ise mutlaka S beden kılıf alın.

(link)

Bedeninizi bilmiyorum ama eğer uygun beden var ise şu taytı tavsiye ederim, fiyatına göre çok kaliteli bir ürün.
(link)

itsaboutyou

Daimi Üye
Tepki
343
İsim
Kerem
Bisiklet
Canyon
specialized expedition gel Sele kullanıyordum bir ara , çok rahat etmiştim

Aspirin

Aktif Üye
Tepki
198
İsim
Eyüp BOZKURT
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Benzer dertlerden dolayı merida'nın kendi selesini çok sert diye değiştirip selle royal jel destekli aktion sele aldım ama çözüm olmadı, dünde sportourer x race gel flow aldım ama henüz takıp deneyemedim bile.
Deneyince gözlemlerimi aktarırım gerçi bu iş kişiye göre değişiyor araya araya bulacağız inşallah.
Son olarak jel destekli tayt giyerim,15 km'den sonra ağrı ve uyuşma yapıyor ayağa kalkıp kan akışını sağlayınca geçiyor.