Amatör Bisiklet Hareketi Özbek'teydi...

Ozan Yılmaz

Forum Demirbaşı
Tepki
1.197
Bir "Amatör Bisiklet Hareketi" gezisi ile karşınızdayız.Bugünkü rotamız Özbek,Urla İskele tarafınaydı.Üçkuyular İskele'de başlayıp Güzelbahçe-Urla-Özbek-Urla İskele istikametinde devam eden gezimiz yine Üçkuyular İskele'de son buldu.Yaklaşık 80 km yol yaptık.

Hava durumu,gezimizi yapmak için pek müsait değil gibi gözüküyordu.Nitekim sağnak yağışlı ve fırtınalı olacağı söyleniyordu;fakat biz yine de yılmadık ve düştük yollara:cool: .İyiki de düşmüşüz;çünkü bir damla yağmur düşmedi üstümüze.Eve giderken Oktay biraz ıslanmış galiba ama neyse:p

Hava şartlarından dolayı katılım olmadı maalesef:eek:Bir hafta gün uymaz,bir hafta hava şartları:D;ama herşeye rağmen "Amatör Bisiklet Hareketi" bizimle birlikte yaşamaya devam edecek:p

Resimlere geçelim;)

Eren ve Oktay'la Engelliler Merkezi'nde buluştuk.Sonra Levent abi geldi.Gençler amatör bisiklet hareketi mi dedi,biz de evet dedik:pOturduk çaylarımızı içtik,muhabbet ettik.Sonra Eren ile Levent abi manastıra çıkmaya karar verdiler.(onların gezileri de çok eğlenceli geçmiş,haberleri aldım:D )İnciraltından sonra ayrıldık ve Oktay'la yolumuza koyulduk.

(link)
(link)

(link)
(link)

Güzelbahçe sahil yolunda kıyıya vurup bizi ıslatan dalgalar:D

(link)
(link)

Urla'da Özbek yol ayrımına gelmeden ilk yokuşumuz:eek:

(link)

Özbek yolu.Biraz ileride 3 tane köpeğin sağ taraftaki çiftlikten yolumuza atlayıp bizi kovalamasıyla bizim verdiğimiz ani ve dengesiz reaksiyonlar sonucu vücudumuzun çeşitli yerlerine ağrılar girdi:eek:

(link)
(link)

Özbek

(link)
(link)

Özbek-Çeşmealtı arasındaki patika yol.Tepeyi çıkana kadar sürekli tırmandık.Tam son yokuş derken yeni bir tanesi geliyordu karşımıza:eek:

(link)
(link)

Zirvede,ön planda yorulma belirtileri göstermeye başlayan Oktay ve arka planda deniz manzarası:D

(link)
(link)

Urla İskele

(link)
(link)
(link)

Siz de katılın,pişman olmayın:p

Scudo

funq

Forum Demirbaşı
Tepki
332
Bisiklet
Geotech
@AppRoacHaTe
benim eve gidiş gelişle 100 oldu o bi kere bu bir

@AppRoacHaTebiraz :D@AppRoacHaTegerekirse daima iki kişi, ruhumuz amatör :D@AppRoacHaTeben iki köpek gördüm, birisi ya attı ya eşekti!
@AppRoacHaTeağrı dağına mı çıktık anlamadım valla :D@AppRoacHaTe
yorulma falan yoktu uydurma, sen dinlen diye bekliyodum :D

Ozan Yılmaz

Forum Demirbaşı
Tepki
1.197
@funq

Bu cevabı vermek için msnden "80 km yaptık diye yaz" demeler falan...Hiç yakıştıramadım sana oktaycığım:p

@funq

Resim her şeyi anlatıyor.Fazla söze gerek yok:p Büyültülmüş halini koydurtma bana:D

• Beğen
Tepkiler: Engin Tetik

funq

Forum Demirbaşı
Tepki
332
Bisiklet
Geotech
birkaç büyütlebilen resim

(link)(link)(link)(link)
(link)(link)(link)
(link)(link)

• Beğen

bryant

Daimi Üye
Tepki
88
paylaşımınız için sağolun güzel izmirim her yeri ayrı güzel ve sizde bu güzellikleri paylaştığınız için tşk elinize ayağınıza sağlık

• Beğen