Yurtdışı alışveriş

Scudo

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
11.142
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kullanışlı değil.Ben bunu bilir bunu söylerim. 😎

gurkan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.393
İsim
Gürkan
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Diğer
Shokz openrun tam olarak nasıl çalışıyor? Kulak içine girmeden sesi nasıl duyabiliyoruz? Hoparlör gibi bir işlevimi var? Bende satın almak istiyorum İtalya dan.
Sesi tam olarak nasıl duyuyoruz peki? Örneğin sanki bir hoparlörden müzik dinliyormuşuz gibi mi?
Evet ,hoparlörden dinliyormuş gibi bir hissiyatı var ama tam olarak hoparlör gibi duyabileceğiniz bir sesi çok net olarak dışarı vermiyor, kulaklığı temas ettirdiğinizde ses net ve yüksek gelmeye başlıyor. Ne dinlediğiniz dışardan duyulabiliyor. Çok yüksek ses ve bas rahatsız edici olabilir titreşimden dolayı (Yüksek ses&basta "gıdıklıyor" desem sanırım yanlış ifade etmiş olmam), doğru beklentiler ile satın almak gerekir. Deneme imkanı bulursanız deneyerek satın alın, herkese uygun bir ürün olduğunu düşünmüyorum. Benim gibi, kulak içi kulaklık kullanmayı sevmeyenler için çok iyi bir alternatif. Böyle bir kısıtınız yoksa ve ses konusunda çok titiz iseniz bu ürünü tavsiye etmem.

Amanita

Daimi Üye
Tepki
249
İsim
Hasan UĞUZ
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
max 150 Euro bir paket için,ayda 5 paket,teslimat ücreti hariç.
Euromuydu cidden ben dolara göre yaptım alışverişi tüh :D
Ayda 5 paket nasıl oluyor hocam. Mesela ben 5 parça tradeinn'den bir şeyler aldım 130$ civarı tuttu. Olur da hepsini ayrı ayrı pakette gönderirseler tüm haklarımı kullanmış mı oluyorum :D İnş hepsini tek kolide yollarlar.

Aesert

Aktif Üye
Tepki
1.108
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Shokz openrun tam olarak nasıl çalışıyor? Kulak içine girmeden sesi nasıl duyabiliyoruz? Hoparlör gibi bir işlevimi var? Bende satın almak istiyorum İtalya dan.
Open move kullanıyorum uzun bir süredir. gerçek bir kulaklık hissi beklememenizi öneririm. ben özellikle bisiklet sürerken kulak içi kulaklık takmaktan hiç hoşlanmam. bisiklet yolunda bile olsa çevreyi duymak istiyorum. üst versiyonları nasıl bilmem ama baslar yok denecek kadar az. sesi çok açtığınızda da hafif bir gıdıklanma, kaşınma hissi veriyor. sondan iki kademeye gelmediği sürece bence pek dışardan duyulmuyor. Bisiklet üstünde telefonla da konuştum pek çok kez kulaklık aracılığıyla, ancak karşı taraflardan olumsuz bir bildirim de almadım. bu da önemli bence.

• Beğen
Tepkiler: StanicEnemy

Myali

Forum Bağımlısı
Tepki
1.603
İsim
Sef
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Euromuydu cidden ben dolara göre yaptım alışverişi tüh :D
Ayda 5 paket nasıl oluyor hocam. Mesela ben 5 parça tradeinn'den bir şeyler aldım 130$ civarı tuttu. Olur da hepsini ayrı ayrı pakette gönderirseler tüm haklarımı kullanmış mı oluyorum :D İnş hepsini tek kolide yollarlar.
Aslında bunlar önceden de konuşuldu(sonunda bu şekilde yazabiliyorum oh!) ama söyleyim.
Ayrı ayrı gelirse 5 hakkına elveda.

• Beğen
Tepkiler: Amanita

yusuf_49

Aktif Üye
Tepki
426
İsim
Yusuf Aytaç
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hocam şuanlık Avrupadan gelen kargolar için yüzde 18 lik vergi var ama seçimden sonra ne olur bilemiyorum. Sitede kargo dahil fiyata yüzde 18 vergi ekleyin o tutara gelicek ( Vergi eklerken kargosuz fiyatı hesaplayın kargo muaf )
Yerel seçimin gümrük mevzuatı ile ilgisi nedir ?

Agul10

Üye
Tepki
12
İsim
Abdullah
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bilemiyorum yasalar belki değişir ve yüzde 18 den fazla alınırsa diye dedim. Umarım böyle birşey olmaz.
Yerel seçimin gümrük mevzuatı ile ilgisi nedir ?

Efe ÇEPEL

Daimi Üye
Tepki
984
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bikeinn(tradeinn)'den alışveriş yaptım. normalde 137 euroluk bir ürün fakat kargoyla beraber toplam 160 euro oluyor. sınırı geçmiş mi oluyoruz? bir de bunun gümrük vergisini kapıda ürünü teslim alırken mi ödüyoruz? tecrübesi olanlar yardımcı olabilirse sevinirim.

StanicEnemy

Forum Bağımlısı
Tepki
6.215
Başlangıç
2021—22
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
bikeinn(tradeinn)'den alışveriş yaptım. normalde 137 euroluk bir ürün fakat kargoyla beraber toplam 160 euro oluyor. sınırı geçmiş mi oluyoruz? bir de bunun gümrük vergisini kapıda ürünü teslim alırken mi ödüyoruz? tecrübesi olanlar yardımcı olabilirse sevinirim.
150€ sınırına kargo ücreti dahil değildir. Gümrük vergisini kargo kapınıza geldiğinizde nakit ödüyorsunuz.

cumhursonmez42

PERFORMANS YOL GRUBU
Tepki
60
İsim
cumhur sönmez
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
arkadaşlar (link) tan alışveriş yapan oldu mu güvenilir mi almanya sitesini ilk defa duydum ürün almak istiyorum siteden selamlar

yavuzkosar

Kendi halinde bir yaşayan.
Tepki
3.206
İsim
Yavuz
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
arkadaşlar (link) tan alışveriş yapan oldu mu güvenilir mi almanya sitesini ilk defa duydum ürün almak istiyorum siteden selamlar
Güvenilir rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.531
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Burada 157 sayfa var yaklaşık 20 sayfası sinir kargo ile mi 150 Euro kargo hariç mi 150 Euro. Bir de mükemmel ikinci sorumuz var vergiyi nasıl ödüyorum. Birazcik eski sayfalara bakın Mübarek günde Allah Rızası İçin.😃

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.209
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Burada 157 sayfa var yaklaşık 20 sayfası sinir kargo ile mi 150 Euro kargo hariç mi 150 Euro. Bir de mükemmel ikinci sorumuz var vergiyi nasıl ödüyorum. Birazcik eski sayfalara bakın Mübarek günde Allah Rızası İçin.😃
Toplum olarak okumayı/araştırmayı pek sevmiyoruz başkan :koptum:

EsQaRe66

Üye
Tepki
17
İsim
Ahmet Demiree
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Fixed Gear
Toplum olarak sorularımızı kişiselleştirmeyi seviyoruz, sonuç soru ve cevabı kendine ait diğer cevaplarda ne yazdığı pek önemli değil...

• Hahaha
Tepkiler: trainspotting35

Amanita

Daimi Üye
Tepki
249
İsim
Hasan UĞUZ
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Aliexpressten aldığım ürünlerin çoğu 10günde elime ulaştı. Harici vergi ödemedim.

Amazon yurtdışından verdiğim siparişlerim 16 gün civarında geldi. Harici vergi ödemedim.

Bikeinn'den 26'sında verdiğim sipariş hala gümrükten geçmedi. Extra vergi çıkacak.

• Beğen
Tepkiler: Cem Coşkun

gunerokn

Forum Bağımlısı
Tepki
2.563
İsim
okan
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben hala sıkılmadan bu sorulara yanıt verenleri tebrik ediyorum. Her sayfada aynı soru ve cevap.