Yuppi Hoppa Bugi Bugi

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Merhaba Pedal Dostları...

Çarş günü Erkut ile Erhan'ın yaptığı Odtü gezisini çekemeyen Kevs ille de bugi bugi diye tutturunca Erhan tamam gelip seni alıyım da gidelim dedi... :D

Erkut'u ara ara bir türlü ulaşamadık. Biz gidiyoruz diye msj bıraktık. Bu eğlenceyi kaçırır mı hiç? Odtü girişinde bize yetişti. Kardan buza terfi etmiş yokuşları kimi zaman yürüyerek çıktık kimi zaman agh ugh sesleri eşliğinde. Sonra sıra geldi o meşhur inişe. Bugi bugiiiiiiii... Gerçekten milletin anlattığı kadar varmış. Çok sevimli bir iniş. Zıplaya zıplaya gitsem arada bir bağırarak ortalığı velveleye versem de çok hoşuma gitti. Toplamda 4 kere düştüm 2 kere zincirim attı. Acı yok acı yok yola devam dedim. Sonra Pizza Hut'a girelim canavar gibi yiyelim dedik. Ama Erkut ile benim performans pek iyi değil. Sen git sınırsız pizza menü al sadece 3 dilim yiyerek doy. Olacak iş mi yahu!... Bıraksanız sabaha kadar anlatırım. En iyisi fotoları eklemek...

http://i173.photobucket.com/albums/w59/KevSerSeri/DSCN7036.jpg

http://i173.photobucket.com/albums/w59/KevSerSeri/DSCN7037.jpg

http://i173.photobucket.com/albums/w59/KevSerSeri/DSCN7039.jpg

http://i173.photobucket.com/albums/w59/KevSerSeri/DSCN7040.jpg

http://i173.photobucket.com/albums/w59/KevSerSeri/DSCN7042.jpg

http://i173.photobucket.com/albums/w59/KevSerSeri/DSCN7043.jpg

http://i173.photobucket.com/albums/w59/KevSerSeri/DSCN7046.jpg

Scudo

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Herkese merhaba

Gene çılgınlar gibi eğlenmişsiniz. İnanın sizleri tanıdıktan sonra, yakınlarda, aynı yerde olmadığımıza yanmaya başladım. Ne kadar güzel gezip eğleniyorsunuz.
Neşeniz hiç eksilmesin.
Erkut valla senin bisiklet, hakikaten iyi dayanıyor. Ne biçim pozlar vermiş.

Hepinize sevgi ve selamlarımı gönderirim.
Hoşçakalın.

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@Ender Alıcıoğlu

Eyvallah Ender Abicim. Keşke bize yakın olsaydınız. Biz de sizleri çok sevdik. Kafamıza estikçe çıkar gezerdik. Biz bu havalara alışkın olduğumuz için Antalya ne kadar sıcak geldi sen düşün. Bu hava da soğuk mu peeeeeh diye o yüzden sataşıyorduk size. Gerçi ıslak eldivenlerle akşam dönerken bi donma tehlikesi atlattık. Ama o da güzeldi... :D

felis911

Forum Bağımlısı
Tepki
859
güzel olmuş paylaşım için teşekkürler buralara bir türlü yağamadı kar iyi mi kötümü bilinmez ama size çok imrendim sizin bize yaz aylarında imrendiğiniz gibi

• Beğen
Tepkiler: t-genc

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
ohh ne güzel karların içinde gezmişsiniz. istanbula henüz kar gelmedi :( sizin paylaştığınız fotolarla yetiniyoruz :)

• Beğen

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
kevserseri gerçekten çok güzel bir gezi olmuşş....ellerinize sağlık

• Beğen

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Ben de kar istiyorum, karda binmek istiyorum. Buzda kayıp yere tatlı yumuşak şekilde düşüşler istiyorum :)

Bu arada KevserSeri üzüldüm senin için: Sınırsıza gidip 3 dilim mi yenir?! :(

Gerçi benim de rekorum 14... 14'ü geçemedim(Kenarları dahil 14 dilim) . O 14 yediğimde de sarhoş gibi olmuştum, yüzüm-gözüm şişmişti. Boğazına düşkün arkadaşlar varsa İST-Anadolu yakasında böyle bir organizasyon yapabiliriz bir cumartesi filan :)

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Kevser bir gün sizin şu gezi maceralarını okurken, fotoğraflara bakarken gülmekten öleceğim... İşte o zaman foruma neden girmiyor bu çocuk diye beni banlayacaklar :D... Allah'ım ne o kayanın tepesindeki bisikletin hali? :D

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Kevsercim, hem karlar içinde geçtiği için, hem o beyaz örtü üzerinde renk cümbüşü ile bizi de isteğe sevkettiğiniz için, hem de paylaşımın için teşekkür ederim.
Ayrıca fotolar harika, hatta içinden haftanın fotosu çıkabilecek değerde foto var :) tebrikler.

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@felis911

@sinto
@Selim Çam

Madem ki oraya yağmadı. Siz de buraya gelin birlikte pedallıyalım. Nasıl çözüm ama!... :D

@HaliliOzturk

Hahaha. Daha o karalere yansıtamadığımız ne pozlarımız var anlatamam. :eek: Mesela bgn 4 kere düştüm. İkisi süper komikti. Allah'tan zemin yumuşaktı da bi' şey olmadı. Keşke o düşüşleri yansıtabilsek. O zaman tam süper olacak..

@athletic

Teşekkür ederim Fatih. Darısı başınıza diyelim. Hangi fotoymuş o bakem! Bir ip ucu ver de atalım hemen. Ha benim fikrimi sorarsan; Erk ile Eran'ın bisikletleri kaldırıp benim içinden çıktığım foto derim. Heryerden çıktığım gibi hahaha :D

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
çok güzel gezi keyifli bir gezi olmuş paylaşım için teşekkürler.

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Dostlar yüreklerinize saglık.Güzel bisikletlerimizin memleketimizde girmediği nokta kalmadı sanki.Gözlerimizin bisikletlerimizin sayesinde görmediği nokta kalmadı sanki.Bunu kutlamak için kendinizi dışarı atıp,kafamızı gökyüzüne çevirerek soluk aldığımıza şükrederek:Seni Seviyorum Hayat diyerek bağırmamız lazım.Sesimizi duyurabildiğimiz kadar bağırarak...

'''Birgün hepimizin Aile olarak bir arada pedal çevireceği gün de gelecek.'''

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@candede

Eyvallah Candede. Ama sevgililer günü de yaklaşırken böyle dokunaklı şeyler söyleme beah. Şimdi olan vaaar olmayan vaaaar. Milleti hüzünlendirme ahha ehhe ohho... :D

• Beğen

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
çok eğlenceli bir tura benziyor arkadaşlar ama kayanın üzerindeki fotoğrafa koptum doğrusu paylaşım için teşekkürler

Ediz Tevfik Özgan

Forum Bağımlısı
Tepki
972
Yaşayan insanlar vardır vede yaşadığını sananlar siz yaşayanlardan olduğunuzu her fırsatta kanıtlıyorsunuz tebrikler.

sare

Üye
Tepki
167
güzel bir gezi olmuş,her zamanki gibi çok eğlendiğiniz açıkça ortada.fotoğraflar için teşekkürler...

• Beğen

Erkut Yiğit

Forum Bağımlısı
Tepki
822
Eğlenceli bir turdu. Irc advantage lastiklerle pek tadını alamadım ama kayak yapmış olduk :) Yorum yazan herkese teşekkürler...

Erhan ÖZETÇİ

Daimi Üye
Tepki
50
O gezide bende vardım bende vardım süperdi yaww keşke herkes olsaydıda cümbür cemaat gitseydik ayrıca kevser ile turlamak ayrıcalıktır yürek ister =) ama sonunda iyiki yapmışım diyor insan ne mutlu bize pedal basmaya devam :)

• Beğen

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
Harika bir gezi olmuş, canım çekti, AHHH AH, burda da yağsa da binsek ne güzel beyaz karların üzerinde :)