Yolunu gözlüyorum... Canyon ultimate cf sl 7.0

İlker_Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
600
Bisiklet
Canyon
Merhabalar;

Türkiye'de yoğun araştırmalar neticesinde uygun kadro ve fiyat - performans konusunda amacıma ulaşamadığımdan dolayı herşeyi göze alarak sonunda Almanya'dan hayalimdeki Canyon siparişini vermiş bulunmaktayım...

Konu ile ilgili sorularınız veya aklınızda oluşabilecek soru işaretleri varsa bu süreç içerisinde yaşayarak size yardımcı olabilirim...

Hayırlısıyla (29week-2015) olarak belirledikleri gönderim tarihi biran önce gelirde hasret sona erer :)

Canyon Ultimate CF SL-7.0

Canyon.jpg

Scudo

DOKTORBEY

Forum Demirbaşı
Tepki
267
İsim
Samet
Bisiklet
Bianchi
Hayırlı olsun kaç euroya aldın

muratto

Aktif Üye
Tepki
170
İsim
murat topcu
Bisiklet
Focus
Bir zamanlar almayı hayal ettiğim çok güzel bir bisiklet, simdiden hayırlı olsun :)

İlker_Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
600
Bisiklet
Canyon
Teşekkürler;

Resimde ve kendi sitesinde de görüldüğü üzere 1343 Euro + 14 euro kutulama parası + 199 euro kargo ücreti
Canyon firması gerekli tüm bilgileri mesaj atıyor UPS kargo ile gönderimi yapacaklarını belirtmişler.
Sonrasında gönderecekleri takip numarası ile Türkiye'ye gümrüğe gelmesini bekleyeceğim, tahmini 750-800 civarı bir gümrük bedeli olacak

İlker_Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
600
Bisiklet
Canyon
Teşekkürler Merter :)
Her zaman dipdiri kendi bisikletimi de eşime verdim oda bisikleti sevdi şimdi rampacı oldu geldiğinde onunla Uludağ zirve hazırlıkları başlayacak :)

Teşekkürler muratto,
Çok fazla araştırdım ama 58 kadro üzerinde bisiklet bulamadım :)
Yeter artık dedim Türkiye'de ulaşamadığım kriterler nedeniyle gözümü kapayıp 62 kadro siparişini çektim ...
Hayırlısıyla güzel şekilde kullanmak nasip olur inşallah :)

• Beğen
Tepkiler: Sadettin Z.

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
@İlker_Yılmaz Hayırlı Olsun:D Almanya'ya Gidene Kadar Nakiti Ayarlıyabilirsem ve Ordan Bisiklet Alabilirsem En Azından Tax Free'den %19 Kar:D Birde 199 Euro Kargo Bedelinden Kurtulmuş Olurum..

İlker_Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
600
Bisiklet
Canyon
Merhaba Hakan Can Onrat,
Boyum 193 cm site üzerinde yaptığım ölçümler sonrasında 60 kadro gösteriyordu fakat ufak oynamalar ile 62'ye yükseldiğini gördüm...
Birde sele borusunu çok fazla yukarıda çekmek istemediğimden 62 kadro siparişini verdim...

Merhaba Can Akıncılar,
Öncelikle teşekkür ederim :)
Valla bende o şekilde yapacaktım aslında fakat çifte vatandaşlık olunca Almanya vergisini kestiklerini öğrendim zamanda pek yoktu.
Mutlaka denkleştirin Türkiye piyasasından %70 daha uygun fiyat ve kaliteli ürünü almış olursunuz :)

• Beğen
Tepkiler: tırıvırı.
Tepki
20
İsim
Emir B.
Bisiklet
Orbea
Hayırlı olsun şimdiden. Güle güle kullanın. Geldiğinde tecrübelerinizi buradan paylaşmanız ümidiyle.

• Beğen
Tepkiler: İlker_Yılmaz

sinobjk

Forum Demirbaşı
Tepki
684
İsim
Sinan POLAT
Bisiklet
Canyon
hayırlı olsun. foruma bir canyon daha geldi bu sevindirici :) teslimat tarihiden önce yollayıp bir süpriz yapabilirler. bana yaklasık 1 ay önce yolladılar. kötü olan ise teslimat tarihini 1 2 hafta gecedebiliyorlar. öle yada böle beklemesi de başka bi heyecanlıdır :)

tekrar hayırlı olsun ...

• Beğen

İlker_Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
600
Bisiklet
Canyon
Güzel dilekleriniz için çok tşekkürler :)
Erken yada geç bir an önce gelmesini ve merak ettiğim sürüş zevkini yaşamak için can atıyorum artık :):)

İlker_Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
600
Bisiklet
Canyon
Beklenen gün geldi ve bayram öncesi bana en güzel hediye oldu :)
Allah kazasız belasız sürmeyi nasip eder inşallah...

Dosyalar

Reahax

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Recep
Bisiklet
Cannondale
Hayırlı olsun, tam bayram hediyesi olmuş. Allah kazalardan belalardan muhafaza eylesin.

• Beğen