Yolu kapatıp düğün fotoğrafı çekmek

anıl şentürkk

Daimi Üye
Tepki
500
İsim
anıl şentürk
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@ercst0rm acikcasi artik her seyi goze alip ona gore davraniyorum , daha onceden sessiz kalirdim " aman ali riza bey agzimin tadi bozulmasin" gibisinden. Ama artik dayanamiyorum , zoruma gidiyor boyle seyler gormek. Bunlara karsi susmak , sinmek beni rahatsiz ediyor artik.

Scudo

WantedTurk

Üye
Tepki
28
İsim
Wanted Turk
Bisiklet
Bergamont
Biz bisikletliler olarak hep diğer insanları anlayışsız olarak suçluyoruz ama bu seferde biz anlayışsız davranmışsız, ortada hayati bir tehlike yaratacak durum yok insanlar bu özel günde farklı bir şey yapmak iştemişler. Ayrıca durumu izah edisiniz de yanlış yada agresif iyi ki bir tartışma yasanmamış.

Tepki
104
İsim
Özgür
Bisiklet
Cube
Her olay yaşandığında 'Burası Türkiye' demekten vazgeçmeliyiz artık.Böyle diyenlere o güzel 'Türkiye'de yaşadıklarını hatırlatmak gerekiyor.Sen de bu toplumun parçasısın farkına varmalısın. Bisiklet sürüyorum diye kendini elit hisseden çok arkadaş var burada ve maalesef ki kendine garip gelen olaylara karşı toplumumuzu sürekli ezme çabası..Sadece bu konu için söylemiyorum.Yaptıkları yanlış ama onların en mutlu gününde sizin yaptığınız da yanlış.Yanlarına gidip ilk önce tebrik edip sonra da burada durmamalısınız bizim gibi bisikletlilere çok büyük tehlike yaratıyor diyebilirdiniz.Bu da zor bir şey değil

Turan

Daimi Üye
Tepki
173
@Özgür Atılgan bence de tam olarak olması gereken bu. siz muhatabı yanlış kişi almışsınız.
Bu arada arkadaşın dediği gibi herkes burası türkiye burada herşey normal modunda ama, ülkeyi geliştirmek için napıyoruz? Kimse kusra bakmasın kişiye yönelik söylemiyorum; ben internet üzerinde pek çok sosyal platformda, sözlüklerde, forumlarda takıldım ama, özellikle bu forumda cidden insanlar ülkeden bıkmış artık. Herkes ben böyle ülkenin modunda.
Ülkemizdeki insanların çoğu doğru davranışlar sergilemiyor. En büyük sebebi de eğitimsizlik. Ama buradaki eğitimli insanlar bu tarz şeylere sağduyu göstermeden sert tepki gösterirse, farkında olmadan sınıflaşmaya yol açmış oluyorlar. Biz eğitimli insanların görevi yanlış yapan insanları uyarmak fakat uyarırken üsluba çok dikkat etmeli. Siz çekip gittikten sonra adam size küfretmesin. Vay be herif doğru söylüyo aslında desin.:harika:

anıl şentürkk

Daimi Üye
Tepki
500
İsim
anıl şentürk
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@WantedTurk hocam allah askina , ben hakaret mi ettim? Taciz mi ettim? Hayati tehlike yok ne demek yahu? Ben daha gecen gun orda son hiz giden bir itfaiye araci gordum ayni arac bugun benim yerimde olsaydi sonuclarini dusunmek istemiyorum. Anlayissizlik degil benim yaptigim , onlarin yaptigi yanlis.
@Özgür Atılgan eger benim icin diyorsaniz , bisiklet surdugum icin kendimi elit hissetmiyorum bilakis bunun normal olmasi gerektigine inaniyorum. Ayrica bahsettiginiz gibi o insanlarin yanina gidip boyle bir sey soylemenin mantikli oldugunu dusunmuyorum zira simdiye kadar hicbir zaman trafikte insanlara sakince yaklastigimda olumlu bir sonuc almadim , hep asagilandim. Simdi bana virajli bir yolun kisacik duz bolumunde yolun bana ait olan kismini gasp eden arkadaslara karsi tutumumun yanlis oldugunu soyluyorsunuz , ne diyeyim?

Tepki
104
İsim
Özgür
Bisiklet
Cube
Aynen siz haklısınız orada sorun yok ama her şey bir yana o hanımefendinin de görüntüsünü yüzü gözükür bir şekilde internete koymuşsunuz. Bu da ne kadar doğru bir kendinize sorun. Ne olursa olsun benim eşimi bu şekilde çekip internete koyan insanın edebini daha çok sorgulardım kusuruma bakmayın.

anıl şentürkk

Daimi Üye
Tepki
500
İsim
anıl şentürk
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Özgür Atılgan dogrudur sizin acinizda , benim acimdan cana kastetmek daha buyuk bir suctur. Bu nasil cana kastetmek demeyin , daha once bir cok kez bu tarz sebepler yuzunden kazalar oldu ve oluyor. Ustelik ozur dilemek yerine bana burasi turkiye sanki her sey dort dortluk deyip , kendi yanlisini baska yanlislarla savunmasi beni daha da sinirlendirdi. En basta dedigim gibi , bekledigim cok bir sey degil bir ozur. Ozur dilenseydi ne sikayet ederdim ne de videoyu yuklerdim.

WantedTurk

Üye
Tepki
28
İsim
Wanted Turk
Bisiklet
Bergamont
@anıl şentürkk Anıl Bey siz söylemiştiniz dörtlüleri yakıp fotoğraf çektiriyorlar diye, Görüntüden de anlaşıldığı üzere aracın durduğu yer viraj girişi yada çıkışı değil arkadan gelen araç muhakkak dörtlüleri yanan aracı fark eder. Sizin vurguladığınız gibi orta da hayati bir durum yok. Size hakaret ettiniz de demiyorum ancak video yu bir daha seyredin derim, söylem sekliniz agresif bu durumda muhtemelen yaptığınız temponun bir getirisi.

anıl şentürkk

Daimi Üye
Tepki
500
İsim
anıl şentürk
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@WantedTurk dogrudur , agresif bir sekilde soyledim bu konuda haklisiniz ancak daha once de belirttigim gibi sakin bir sekilde konussam bu arkadaslar en az 10 dakika daha orada kalirlardi ve bu benim icime sinmez.

Tepki
104
İsim
Özgür
Bisiklet
Cube
@anıl şentürkk Ben de bisiklet sürüyorum sizi anlıyorum orada nabız 160-170 belki 190 , insan sağlıklı düşünemez bile biri ters baksa söz edebilir.Olayda haklılığınız kesinlikle var.Ancak eve gelip dinlendikten sonra bile bu şekilde videoyu editlemeden atmanız bana ters geldi, belki de ben yanlış düşünüyorum neyse.Hepimize kazasız belasız sürüşler :)

anıl şentürkk

Daimi Üye
Tepki
500
İsim
anıl şentürk
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Özgür Atılgan belki de dediginiz gibi ben arkadaslarin yuzlerini kapamaliydim , ancak yine de bunun cok yanlis oldugunu dusunmuyorum sonucta uygunsuz bir video ya da hakaret icerin bir sey yok.size de kazasiz belasiz surusler:srnsml:

Dedekorkut

Üye
Tepki
24
İsim
Galip D.
Bisiklet
Ümit
@anıl şentürkk Sonuna kadar haklısın.Keyfi nedenlerle kimse yolda duramaz veya yolu kapatamaz.Burada ki yine iyi bizim burada bir kaç hafta önce doğan kartal arabaları yolu kapattılar egzoz patlatmaları meşele yakmak torpil bir kıyamet kopuyor ki etrafta bir sürü ev hiç demiyorlar ki hastası, bebeği,rahatsız olanlar vardır umrunda değil.Aradım polisi yol trafiğe kapattı adamlar hoptek oynuyorlar arabaları bağırtıyorlar.Polis geldi ama o varamadan yolu açmışlardı çünkü arkadaki trafiğe takıldı ne bir siren çaldı ne bir anons yaptı onları da Allah bildiği gibi etsin.Bu konularda çok doluyum sahilde oturduğum için sürekli olur.
İnsanlarımız duyarsız kendi işi olsun da ne olursa olsun.

anıl şentürkk

Daimi Üye
Tepki
500
İsim
anıl şentürk
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Dedekorkut bizim burada da geceleri gelip son ses muzik aciyorlar , bagirip cagiriyorlar filan gercekten rahatsiz edici.

Dedekorkut

Üye
Tepki
24
İsim
Galip D.
Bisiklet
Ümit
@anıl şentürkk Geceleri o işin çözümünü buldum.Çünkü geceleyin göremiyorlar beni :) Kolluyorum sürekli bile bile geçiyorsa tam geçerken bir yumurta cuk oturuyor kaportaya Bir daha geçmiyor :) Sana da tavsiye ederim yumurtaya yazık ama rahatsız olmaktan iyidir.

• Beğen
Tepkiler: Örümböcük

anıl şentürkk

Daimi Üye
Tepki
500
İsim
anıl şentürk
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Dedekorkut malesef yolla aynı kotta benim ev öyle bir şey yaparsam çok çabuk yakalanırım :ssrtcbya:

bua

Daimi Üye
Tepki
362
İsim
Burak Akdağ
Bisiklet
b'Twin
Görgü ile romantizmin çatışması -ne kadar romantizmse artık... :)

• Beğen
Tepkiler: anıl şentürkk

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
567
Sen bisikletle azıcık kenardan ortaya kaydıgın zaman hemen kornalar baslar ' arkadasım burası anayol bisikletle ne işin var ' diye . Ama yol onların babasının oldugu için onlar istedigi sekilde durabilirler. Hele bide dörtlüler yanıosa arabayı orda bırakıp 1 saate hemen dönebilirler .
- Arabayı yolun ortasına bırakmıssınız insanlar gecemiyor
- Dörtlüleri yaktık ya kardeşim körmüsün , işimizi hallettik geldik hemen.

Pembeli kadınında dedigi gibi burası türkiye.

dnz

Üye
Tepki
49
İsim
Deniz
Bisiklet
Peugeot
@WantedTurk herseyin bir kurali var yol ortasinda arabayi cekip sacma sapan fotograf cekimine ne anlayisi bekliyorsunuz onu cozemedim. yurdumda yaz mevsimlerinde dolup tasan yuzlerce hissr var agac cicek bocek vs ariyorlarsa oralara gitmelerini oneririm yol ortasina araba cekip durmanin (zorunlu bir durum yoksa) hic bir aciklamasi olamaz