Yol Bisikleti Önerisi

Tepki
1
Bisiklet
Trek
Arkadaşla beraber günde yaklaşık 20-25 km kat ediyoruz. Trek 3900 2012 model bisikletim var ama o kadar da memnun olduğum söylenemez. Tavsiyeniz var mı?

Scudo

enzo

Forum Psikopatı
Tepki
1.183
İsim
Enes Ç.
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bütçe ve beden ölçüleri ??

Cagkan Dur

Forum Demirbaşı
Tepki
84
Bisiklet
Trek
erdoganlarda scott speedster s50 indirimde.
salcano apex xrs 030 dusunebilirsin biraz daha cikarsan.
specialized allez bakabilirsin.

benimde butcem senin ki kadar asagi yukari ben allezi sececegim ay basinda

• Beğen
Tepkiler: Emir Kızılaslan

SEFA YALÇIN

Aktif Üye
Tepki
30
Yeni aldığım ve şuanda beklentilerimi fazlasıyla karşılayan 2014 B'twin triban 5'i önerebilirim Full sora set, ön maşa karbon, ömür boyu kadro ve 2 yıl mekanik garantili yol bisikleti.
Boyum 1.80, kilo 85, kadro boyu 57.
Yolda resmen akıyor :) Başlangıç için 2000 TL'ye gerek yok zaten başlangıçtan bir üst seviyede ve bisiklet alırken markaya para ödemenize hiç gerek yok.
Hayırlısı olur inşallah..

yiğt

Aktif Üye
Tepki
20
Bisiklet
Beldeyama
@cagkan dur

Allez çok üstünde değil mi? Aktifpedaldaki 2100 tl olan allezlerden mi bahsediyorsunuz? O 2300 set donanımlı Allez yerine çok daha iyi donanım alınır. Sırf allez diye tercih etmeyin bence . 1800 e XRS 030 Tiagra vs varken.

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.464
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
o paraya alınacak en iyi bisiklet salcano xrs30 dur. Daha iyisi icat edilene kadar şimdilik odur.

• Beğen
Tepkiler: Ömer frk

SEFA YALÇIN

Aktif Üye
Tepki
30
@Emir Kızılaslan

Araştırsanda pek bir sonuç alıcağını sanmam Decathlon'a yeni geldi, stoklara girmedi istek üzerine getirtiliyor.
Ben alırken fiyat 1.299 TL'ydi. Bütçenden kalan para ile aksesuarlarını ve kıyafetini alabilirsin.
Fotoğraf olarak bunu buldum ramazanda çalıştığım için kendi fotoğraflarını çekmeye fırsatım olmadı.
Bunun aynısı..

(link)

• Beğen
Tepkiler: Emir Kızılaslan

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
btwin güzelmiş ama tercihim salcano xrs 030 tiagradan yana :in:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
Adapazarı Ensar Ticaret'te 2012 model sıfır XRS030 Tiagra'nın fiyatı 1750 lira. Satılmadıysa iletişime geçebilirsiniz. Stok sıkıntısı nedeniyle her yerde bulamazsınız bu bisikleti.

Cagkan Dur

Forum Demirbaşı
Tepki
84
Bisiklet
Trek
@yiğt

salcanoya karsi artik pek umudum yok xrs 030 apex donanimi olabilir ama genede o parayi vermem.Kisisel algilamayin ben vermem diyorum baskasi alabilir tabiki.
forumdan bir abime ozel mesaj ile arada kaldigim bisikletleri sordugumda attigi yazidan ufak bir kisim paylasayim.Begenmistim yazisini ondan paylasiyorum.

'Bisiklette aslolan kadrodur komponent değil...Kadronuz iyi ya da çok iyi ise zamanla komponentleri yavaş yavaş değiştirirsiniz.Ama kadronuz kötü ise, kadroyu değiştirmek çok daha zahmetli ve külfetli bir işlemdir.Kaldı ki her zaman istediğin gibi bir kadro da denk gelmez'

Ali Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.572
Bisiklet
Specialized
@cagkan dur

xrs 30'un kadrosunda ne var ki bu kadar korkuyorsunuz? korkulacak bir durum yok bence.

Cagkan Dur

Forum Demirbaşı
Tepki
84
Bisiklet
Trek
bir cok arkadas incelemesi olmamasindan yakinmis
sadece istek uzerine gonderildigi cogu salcano bayisinda olmayisi dikkatimi cekti gormeden alamam zaten denemek gormek lazim oncelikle.
izmirde sanirim ensar ticarette var diyorlar izmirede gidemem bisiklet almaya o yuzden specialized allez'i secicem. baskada alternatifler yok bu paraya zaten.

yiğt

Aktif Üye
Tepki
20
Bisiklet
Beldeyama
@cagkan dur

Hani 700,800 tl salcano alsanız tamam derimde. XRS030 en çok denenen forumdada çok tutulan bisikletlerden biri. Ayrıca profesyonel değilseniz sanırım bu kadro farkının önemi yok 030 ile Allez arasında. Profesyonelseniz zaten bu parayı 2300 e dökmezsiniz.Çünkü ileride set yükseltmek oldukça pahalı olabilir. İyi forumlar

Cagkan Dur

Forum Demirbaşı
Tepki
84
Bisiklet
Trek
kadro olayini bir yana koyalim gozle gorup alabilecegimiz bir bisikletci varmi acaba?
ufak bi arastirma yaptimda istek uzerine yada belli bir sehirdeki bir bisikletci satiyor olarak ifade edilmis.
yaygin bir satisi mevcutmu acaba deneyip gorerek almak gerekecek cunku