Yol bisikleti için kışlık giyim

ismail_32

Daimi Üye
Tepki
408
İsim
ismail
Bisiklet
Specialized
(link)
Bu ceketi kullanan var ? Kış için uygun olur mu ?

Scudo

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.125
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Alt giyimde 2 kat giymek mi daha mantıklı yoksa tek parça kışlık (termal) mı daha mantıklı olur ?

Sungur

Üye
Tepki
108
İsim
Mustafa
Bisiklet
Merida
@uslsy

Tam aradığım bir bilgilendirme oldu. Teşekkür ederim.

@uslsy

Tam aradığım bir bilgilendirme oldu. Teşekkür ederim.
@BerkEvren

Yazlık forma ve yağmurluk olarak ne kullanıyorsunuz?

• Beğen
Tepkiler: uslsy

uslsy

Marstan Katılan İlk Vejetaryen Üye
Tepki
2.652
İsim
Ömer Uslusoy
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Sungur

İşe yaradıysa ne mutlu. Yarın yazayım bir de yazlık düşük bütçeli işe yarar bir set.

alper2508

Daimi Üye
Tepki
675
İsim
Alper
Bisiklet
Mosso
ben bugün aklet-tişört-polar sweet-ince rüzgarlık kombini yaptım ve hiç üşümedim. üstelik bu saydıklarım prof değil son derece sıradan giysilerdi. alt kısımda ben kışın bile pantolon içine bişey giymem. bacaklarımın rahat hissetmesini istiyorum. bu yüzden eşofman altı yetti bugün. hiç üşümedim. eşofman altı ve polar sweet dechatlon malı.

Bisiklet sever 93

Pejocu genç :-)
Tepki
513
İsim
Mert
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu gün colinsdek gördüğüm bir montu aldım mont aynı neopren giysisi gibi bir malzemeden yapılmış ama mağazada üstüme giydim ve 5-6 dk boyunca gezdim ve hemen terlemeye başladım benim çok hoşuma gitti birde Decathlondan 50 TL'ye uzun parmak kışlık bir eldiven ve uzun kollu forma aldım ve bunları üstüme giyip dışarı bisiklet sürmeye başladım ve mont nerdeyse hiç rüzgar almadı çok hoşuma gitti bence benim aldığım monttan herkes almalı montun internette linkini bulamadım ama fotoğraflarını aşağı koyuyorum IMG_20181125_175030.jpg

IMG_20181125_175218.jpg

(link) buda eldivenin linki biraz pahalı ama çok iyi elimi ısıtıyor değer

umutcelik

Forum Bağımlısı
Tepki
8.025
Bisiklet
Trek
Bugun 4 dereceydi hava, 30 km civari ruzgar vardi hissedilen 0-1 derece arasidir muhtemelen.
2 saat molasiz surustu, hava kuru diye coraplara guvenip overshoe takmamistim ama son yarim saat hissettim ayak uclarimin usugunu.
Altta tayt, ustte uzun kollu nefes alan iclik-uzun kollu forma-ceket ust uste giymistim ne olur ne olmaz diye. Dusuk nabiz ile gittim, az terlemisimdir terlemeyince de usumedim ama kat kay fiyafet kalin geldi.
Uzun kollu termal iclik siparis ettim black friday firsatlarindan. Bir dahaki surus 0-5 derece, kuru hava olursa termal iclik-uzun kullu forma kombosu yapicam.

Bazen Istanbul'daki iklimi cok ozluyorum. Kis olarak gordugunuz kosullarda yilin 6 ayindan fazla surmek zorunda kaliyoruz. Elde avucta ne varsa kislik kiyafete verdik, indirim kovaliyoruz diye hanimin da eglence konusu olduk.

• Beğen
Tepkiler: Cenk Akbulut

BerkEvren

Forum Bağımlısı
Tepki
13.188
İsim
Berk Evren
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Diğer
@Sungur
Yazlık forma Sora, yağmurluk Decathlon'un 500 serisi bisiklet yağmurluğu.

• Beğen
Tepkiler: Sungur

quakerayna

Üye
Tepki
12
İsim
bülent
Tur bisikleti için kışlık bu ürünleri aldım.yorumlarinizi alabilirim?termal mont ve kapüşonlu termal tişört

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

quakerayna

Üye
Tepki
12
İsim
bülent
@quakeraynaYol bisikleti başlıgi özür dilerim ama yorumlar inizi bekliyorum, ürünleri aldığım yer Tchibo

okaancetin

Üye
Tepki
27
İsim
Kaan
Bisiklet
Cannondale
@quakerayna merhaba ben bunun benzeri olan kapişonlu modeli aldım tchibodan , arka cebi olduğu için aldım , ikisi benzer gibi duruyor ama farklı da olabilir , ön cepleri de bayağı geniş
Ctesi Ankarada kullandım , içime iki içlik giydim hava 3 derece idi bence başarılı 5-10 derece arası sürüşlerde tek içlik yada forma ile kullanılabilir

Dosyalar

• Beğen
Tepkiler: quakerayna

quakerayna

Üye
Tepki
12
İsim
bülent
@okaancetinTeşekkürler, yaşadı gim yer uşak,malum havalar o değerlerde seyrediyor gündüz

Sungur

Üye
Tepki
108
İsim
Mustafa
Bisiklet
Merida
@BerkEvren

Bilgi için teşekkür ederim....

• Beğen
Tepkiler: BerkEvren

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.372
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
(link) büyük ihtimalle daha önce paylaşmışımdır ama eski konulara dönmeyip yeni konuya girenler için tavsiye edilecek bir ürün.

e7_

Üye
Tepki
62
İsim
Enes
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
6 derece İstanbul sabahında 1 saat kadar deneme şansım oldu. Söylediğiniz kadar varmış. Çok memnunum, tavsiye ederim.
(link)

yavz0r

Aktif Üye
Tepki
439
İsim
yavuz
Bisiklet
Merida
Bu sabah 6-7 dereceydi sanırım, 100km'lik bir Kadıköy-Riva turu yaptım 5 saate yakın sürdü ve şu iki katman vardı üzerimde:
(link)
(link)
Altımda da yine decathlondan kısa pedli tayt üzerine kalenji run warm+ koşu taytı ve yün çorap vardı.
Riva'da iç mekana girmeden verdiğim molanın 10-15.dk'sı itibariyle üşüdüm, hemen yola koyulup 5 dakikada tekrar ısınabildim. Onun dışında gayet konforlu bir sürüş oldu sıcaklık açısından.

• Beğen
Tepkiler: Sungur

Adrenalin26

Orbea
Tepki
1.143
İsim
Fatih
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@asibol
(link)
Tavsiye ederim.

Sungur

Üye
Tepki
108
İsim
Mustafa
Bisiklet
Merida
@e7_

Ben de aldım bunu da henüz deneme fırsatı olmadı. Bunun üzerine forma haricinde ne giydiniz acaba?