Yol bisikleti ayakkabı tavsiyesi

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@szerA İngiltereden aldım.Her numarası var.Yalnız site bisikletle ilgisi olmayan bir site.Ben vergi olayından yırtmak için Almanyadan Türkiyeye
gelecek bir arkadaşıma Almanya adresine yollattım.Yakında o da gelirken getirecek.

Site adı : (link)

başka markalarda mevcut.Ben bayağı yazıştım.Bir sıkıntı yok.

Bu ayakkabının bu yılki serisi kırmızı , beyaz ve siyah renklerin de en ucuz bulduğum fiyatta kargo dahil 195 € artık siz düşünün.

Not: Ayakkabıdan 797 adet varmış depoda :)

QWEZXC

Aktif Üye
Tepki
159
Bir tane daha beyaz
İlk sürüşümü gerçekleştirdim ayakkabıyla,konfor havalandırma hafiflik kavraması gayet iyi,performans tabiki güzel,kötü olması bu fiyat bandındaki bir üründen beklenemez.
Olumsuz yanı dersek,tek ayakkabınız olacaksa 3 5 sene kullanırım diyorsanız kozmetik açıdan sizi üzebilir (bu gibi ayakkabılar yerine Sidi markasını tavsiye ederim tepe seviyesi markalardan bir tık ağırdır ama sizi daha mutlu eder)

S-phyre rc9 beyaz 45 numara satıyorum forum üyeleri (fazlalık olduğundan) bir kez trainer da kullandım o kadar
sahibinden ilan kodu 616095900

Dosyalar

• Beğen
Tepkiler: dnzlye

dnzlye

Üye
Tepki
27
İsim
Deniz
Bisiklet
Carraro
Merhaba,

46 numara ayakkabı giyiyorum aşağıda verdiğim sitede buldum numarama göre bu siteyi de bu forumda konuşulmuştu ama konu kaldırılmış galiba biri almıştı onu bulamıyorum yazıyı görürse mesaj atarsa iyi olur

(link)

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.455
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@dnzlye @mühendis bey almıştı 3 mesaj üzeride yazısı var zaten ama sizi engellemiş olabilir belki görmüyorsunuzdur.

dnzlye

Üye
Tepki
27
İsim
Deniz
Bisiklet
Carraro
@trainspotting35 profiline ulaşamıyorum engellemiş galiba ilginç.en azından danışabileceğim biri olurdu

furkanbr

Forum Demirbaşı
Tepki
416
Bisiklet
b'Twin
Yol bisikletim icin spd ayakkabi alicam ben de ama mtb ayakkabisi almayi dusunuyorum. Bikeinnden alicam ayakkabiyi ama numara secimi veya beden tablosu gibi birsey var mi bana hangi beden olur emin degilim veya yurtdisi alisveriste degisim gibi birsey var mi nasil yapilir? Almayi dusundugum ayakkabi shimano mt5

Decathlondaki shimanonun mtb ayakkabisini denesem ayni kalip midir acaba?

h.kozan

Forum Demirbaşı
Tepki
681
İsim
H.Kozan
@srdrmrs Merhaba Flr 15 marka ayakkabı kullanmadığınız halde halen elinizde mevcut mu?

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.611
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Gringo1903 bildiğim kadarı ile mühendis forumdan banlandı.

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.611
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@trainspotting35 roller projesi lazım dı kendisinden isteyeyim dedim ama kişiye ulaşılamıyor deniyor.Sonra bir başkasından email adresini aldım istedim projeyi gönderdi sağolsun.
Adamı baya bir kızdırmışlar sanırım pek konuşmak istemedi.Sadece adil bir yönetimin olmadığını düşünüyor.Bir alış veriş sitesinin yapmış olduğu %40 lık indirimle alakalı banlanmış o kadar dedi.

Gringo1903

Aktif Üye
Tepki
202
Bisiklet
Scott
@scottrek bilgilendirme için teşekkürler. rica etsem mailini özelden yazmanız mümkün mü?

ekremok

Üye
Tepki
37
İsim
Ekrem
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
selamlar arkadaşlar, normalde 42 numara giyiyorum decatlondan 42 numara shimano rp3 yol bisikleti ayakkabısı aldım fakat küçük geldi, 43 numara da bulunmadığı için iade talebi oluşturdum yarın geri kargolayacağım.

erdoğan ve aslı bisiklet tarzı sitelerde ayakkabı fiyatları uçuk, gereksiz pahalı. ben de bikeinne rastladım, oradan alışveriş yapan var mı daha önce?

hesap yaptım, 43 numara rp2 yol bisikleti kargo ve %18 gümrük ücreti ile 375e falan geliyor. sipariş vermeli miyim sizce?

sedat3133

Üye
Tepki
61
İsim
sedat
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@ekremok slm, geçtiğimiz hafta parkur bisikletten kilitli pedal ve ayakkabı aldım. Bu ikisini indirim koduyla 498tlye geldi, sadece ayakkabı 300lira tutuyor.
istersen bakmanı öneririm. (link)

sLck

Üye
Tepki
56
İsim
Selçuk
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@dnzlye

Bulabildiniz mi ayakkabı bende 46 giyiyorum, bulmak sıkıntı bayağa :)

ekremok

Üye
Tepki
37
İsim
Ekrem
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@sedat3133

gayet uyguna geliyor baktım şimdi 300 küsüre geliyor. ama rp1 bu düşük model mi acaba? decathlondan aldığım rp3dü, bikeinnden baktığım rp2.

dukehayda

Üye
Tepki
164
İsim
Haydar
@ekremok

Fırsat reyonuna bir ürün bırakmıştım. (link) 68.58 euro olan versiyonunda numaralar var ve yeni üyelere ayakkabıda 10 euro indirim çeki var. NEWEU sanırım kodu, sitede vardı. Gümrüğüyle beraber şu anda 350-370 Türk Lirası civarına geliyor, bence kaçmaz.