Yok mu Granfondo

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Volks

seni bi tanıştırayım feridun tezbaşaran ile
geçen pazar niye gelmedin volkan
şile eğimlerine korktunmu yoksa ?

Volks

Forum Demirbaşı
Tepki
644
İsim
Volkan
Bisiklet
Specialized
@Kudret Kurtcebe yarışa girmek ne ki diyorsunuz da Fonda da aldığınız 2. liği her her yer dile getiriyorsunuz. Saygı duyuyorum, sizden de aynı saygıyı bekliyorum.

patriot81

Üye
Tepki
23
İsim
ÇAĞRI
Bisiklet
Scott
@Kudret Kurtcebe :D kursunun oralarda sosisli yiyen bi tip gorurseniz o benim abi. O kadar yaklasabilirim kursuye. o sayilir mi

• Beğen
Tepkiler: 3rsin

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@3rsin

valla hocam eski milli bisikletçi bana yeter onu tanımak şeref oldu benim için
onun bana dediği bana yeter diğerlerinin ne dediği umurumda değil
bu adam 66 yaşında 52-39 arka 11-23 ile eğimde basan bir adam yakalayamadım onu..

@Volks

eyvallah saygı var sana volkan
ama kürsüye çıkacaksın bunu yapacak ve başaracaksın ben bunu isterim

konuşmak yok idman yapacak ve başaracaksın

@patriot81

hahahahahha sayılır eyvallah

3rsin

Daimi Üye
Tepki
194
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Kudret Kurtcebe taniyorum o abimizi, sahsi degil ama nami yaygin. gercek daglarin krali bir insan. ornek aldigim insanlarsiniz.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@3rsin

tanımaz olaydım ,tozunu yedirdi o gün bana ,geçen sene haziran ayı 10 km boyunca üst üste gelen eğimlerde asla durmadı, canıma ot tıkadı benim ,eğimler 9-10 anlık 21 anlık 23 ,ne bu yav dedirttiren bir etap burası.:eek::eek::eek::eek:

3rsin

Daimi Üye
Tepki
194
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Kudret Kurtcebe 39/23 bu forumda acaba kac kisi kullanabiliyor? belki 2-3 kisi cikar. ben o yokuslari 39/30(32) ile cikiyorum. zaten sende 39 yoksa seni herturlu yer bitirir.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Volks

şu anlamda yaşamım yarıştı zati volkan bir çok idmanlar ,
ferdi yaşamım bunun üstüne kurulmuş ha diyecenki niye takıma girmedim
esmedi bana o rüzgarlar alaylı kalmak hoşuma gitti hep..mektepli olamadım

@3rsin

bu eğimler ,,,burada fena tozunu yedirdi feridun baba
tutamadım
bende 50-34 arka onlu 11-34 ile bu iş olmaz tabi
baba aynen 39-23 'e takdı ayağa kalktı bu yokuşu fırtına gibi çıktı

ta karşıdaki eğimlere daldık

bu adam gerçek dağların kralı ,,,

3rsin

Daimi Üye
Tepki
194
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
konu aslindan sapti, konuyu tekrar rayina sokalim.

benim bildigim onumuzdeki gunlerdeki bisiklet yarislari sunlar:
(link)
(link)
(link)

• Beğen
Tepkiler: patriot81

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@patriot81

Yarıştan sonra fırında kebap yemeye gidelim, orada uzun uzun konuşuruz hocam, sınıfsal çelişkilerimizi çözer, ferahlarız :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@cahitakin

ooooo
cahit bey olurmu sizide podyuma alalım :harika::harika::harika::harika:

@3rsin

Yol yarışları Büyük Erkek kategorisinde %15 zaman barajı uygulanacaktır

sıkı bir yarış olacak belli..

(link)

1-) Yarışmanın sporcu kayıtları 23.Mart.2017 tarihinde saat:14.00’ de, Atatürk Stadı Toplantı Salonunda yapılacaktır. Sporcular ulusal kategoriler için 2017 sezonu vizeli GHSIM lisanslarını, kayıtlar sırasında teslim edeceklerdir. Kulüplerimizde bulunan yabancı uyruklu sporcularda da 2017 yılı GHSIM lisansı mecburi olup, GHSIM lisansı olmayan hiçbir sporcu yarışmaya alınmayacaktır. Saat 16.00’dan sonra kayıt yapılmayacaktır. Kulüpler 2017 sezonunda Büyük Erkekler kategorisinde en fazla 10 sporcu ile yarışa katılabilirler. Teknik toplantı saat:16.00’da aynı salonda yapılacaktır.

3rsin

Daimi Üye
Tepki
194
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Kudret Kurtcebe cakabey yarisi cok guzel olacak, takipteyim. katilmayi istiyordum ama islerim yogun buaralar. rotayida cok iyi biliyorum, hele tirmanislar super. kemalpasa tirmanisi cok sert orman icinden geciyor kaymak gibi asfalt. meryemana tirmanisi var birkac sene once turkiye turunda da selcuk finisiydi, o da cok sert yol dar bazi yerler arnavut tasli.

3rsin

Daimi Üye
Tepki
194
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Kudret Kurtcebe ben bireyselim ama sert yaris olacak. beni grupetto da toplarlardi :acpsnr:

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@3rsin

valla takipteyim ,bakalım nasıl bir tansiyon olacak ..

yayın imkanı olursa şık olacak

7) Yarışmalarda ;
a) Toplantı saatinde bulunmayan antrenör ve sporcuların harcırahları, geldikleri güne göre yapılacaktır.
b) Ferdi olarak illerden katılan sporcuların yanında gelen idareci ve antrenörlere herhangi bir ödeme yapılmayacaktır. Ancak, Kulüplerin İl Müdürlüğü listesinde yazılan ve kategorilerde toplam 2’den fazla sporcusu harcırah almaya hak kazanan Kulüp antrenörüne, harcırahları merkezi ödeme şeklinde yapılacaktır.
c) Kafile listesini Teknik toplantıda teslim etmeyenlere Harcırah Bordrosu düzenlenmeyecektir.

kurallar acaip doğrusu..

8) İllerden katılan ferdi sporcular ve Kulüp Takımları; bulundukları ilin Spor İl Müdürlüklerinden onaylı kafile listelerinin aslını Yarışma Komiserine onaylattıktan sonra Federasyon Görevlisine Teknik toplantı başlamadan vereceklerdir. Kafile listeleri harcırah ödenmesine esas olacaktır, kafile listesi getirmeyen illerin ferdi sporcuları ve kulüplere harcırah ödenmeyecektir. Harcırahlar; Kulüplerin ve ferdi sporcuların hesaplarına yatırılacağından, banka bilgilerini yanlarında getireceklerdir. (Banka Adı ve Iban Numarası)

3rsin

Daimi Üye
Tepki
194
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Kudret Kurtcebe damarima bastin simdi. su yayin olayi TRT ne ise yarar anlamiyorum. varsa yoksa futbol verin su federasyon yarislarini.