YeniMahalle Belediyesi Sıradışı Bisiklet Yarışı

Erkut Yiğit

Forum Bağımlısı
Tepki
822
@gascon

Abi yaristan sonra sogumak icin devam ettim konusamadik kusura bakmayasin. Insallah hersey yolundadir. Fotograflar mukemmel saygilarimi sunarim.

Yarışa dönersek,

Hani derler ya yarışta yapılması gereken yavaş da gitsen parkurun her noktasına imzanı atman, her noktasında vücudu zorlaman gerekir diye. İşte bunu başarabildiğim ender yarışlardan birisiydi.

Sadece Ankara'nın değil, Türkiye'nin de XC bazında en zevkli inişlerinden birine sahip bir parkur. Muhteşem bir hava. Suyumuz da eksik olmadı çok şükür. Daha ne olabilir ki?

Fikir babası Ender Abi'ye, Berkay'ıma ve emeği geçen herkese teşekkürlerimle..

Scudo

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
Güzel bir organizyon olmuş ,görüntülerden belli .Beni üzen seyirci yok gibi.

Mösyö-balerin

Daimi Üye
Tepki
103
bu organizmyaı düzenleyenlere teşekürler :D güzel bir organizma olmuş umarım daha sık organizmalar olur :D

memocy

Forum Bağımlısı
Tepki
714
@Tayyar Kılıç

aslında yeterince ilgi vardı bence.. alışveriş merkezi önü tamamen dolmuştu,yarışın finişinin parkın karşında olması açısından gelen geçenler çoktu. yerel yarış olarak çok iyi organizasyondu.

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Tepki
172
yarış sonuçları nedir hiç bir bilgim yok 2. olgumu biliyorum ve otobüse yetişmem için yarış biter bitmez otogara uçtum :/

• Beğen
Tepkiler: ali çakas

Güney Tuncer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.838
Bisiklet
Giant
Sınırlı sayıda eleman ve nerdeyse sıfır maddi destekle bu şekilde başarılı bir organizasyon yapmak kolay olmasa gerek.. Buna SDS farkı diyorum tebrikler :)
Bu arada yarış çok keyifliydi. Mehmet 3-4 turu beraber attık galiba :) Manavgat için iyi antreman oldu.

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
@cesar çakas

Ali sonuçlar elimde, düzenlemeye çalışıyorum ama kafam hiç almıyor şu an :)
Ancak sen 8. olmuşsun.. ;) Sanırım bu akşama kadar sonuçları düzenleyip yayınlarım..

Bu arada yarışa katılan herkese kendim ve SDS adına çok çok teşekkür ediyorum.. Herkes çok kaliteli bir yarış çıkarttı.. Ön sıralarda inanılmaz rekabet vardı :) Tabi Turgay abi ile Bayram kardeşim gerçekten farklarını ortaya koyarak herkesten 1 tur fazla atarak kategorilerinde birinciliklere ulaştılar.. Bunun yanında +40 Kategorisi birincisi Sadık Abiyi de tebrik etmek istiyorum.. Gerçekten çok iyi çalışıp sonuçlarınıda en iyi şekilde aldı bu yarışta.. Çoğu genç sporcudan fazla tur atarak kategorisinde birinci oldu..

Bunun yanında parkurun önceki yarışlarımıza göre uzun olması ama bunun yanında kısıtlı görevli sayısı yüzünden parkurdan istediğimiz verimi alamadık ancak yine de sanıyorum ki sorunsuz bir yarış oldu.. Yarış benim için başlarda güzel geçsede sonlara doğru inanılmaz derecedeki kramplar yüzünden çok yavaşlamak zorunda kaldım.. Sanıyorum 3 gündür hasta olmamın ve yarıştan önceki günün yorgunluğunun da etkisi oldu bu durumda :rooleyes: Ama yine de 2sa 18dk civarında 4. olarak bitirdim yarışı :)

Neyse, umarım herkes eğlenebilmiştir ve keyifle yarışabilmiştir..
İnşallah bu yarışın tekrarında hepinizi yine aramızda görebiliriz..

mziyaeddin

Daimi Üye
Tepki
272
İsim
Mehmet Ziyaeddin UYANIK
Bisiklet
Marin
Çok güzel bi yarıştı..Çok eğlendim açıkcası..Sıradaki Heyecan yarışınıda kaçırmam:D
Emeği geçen herkese teşekkürler..(Özellikle berkay'a mükemmel bi parkur yapmış)

İlyas ŞANLI

Forum Bağımlısı
Tepki
968
Samsun ekibi olarak,yarışı düzenleyen SDS Bisiklet'e,Kardeşim Berkay'a ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.Çok eğlendik ve bir de 2.lik kupası aldık :D İnşallah diğer yarışlarda daha başarılı sonuçlar alırız.:)

Bizim çektiğimiz resimlerin linki:(link)

memocy

Forum Bağımlısı
Tepki
714
sonuçlar açıklanmış.. (link)

Masterlarda benim sonucum 6 tur ve 2.00.00 olması lazımdı.. 1.55 de 6.tur sonuna geldim ve finişde beklemiştim.. 6.olmalıydım.. neyse önemli değil,ortam güzeldi..

_kartal_

Forum Demirbaşı
Tepki
207
yalnız ben nerdeyim göremedim kendimi u23 413 numara

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Mehmet abi haklısın.. Sonuç kağıtlarında senin bitiriş süren görünmüyordu bende 2 saati bitirmeden yarışı bıraktın diye düşünerek 8. sıraya yazmıştım seni. Ama eğer finişte beklediysen düzeltiyorum sonucu hemen..
Mustafa kardeşim sende kusura bakma arada atlamışım seni :( Hemen ekledim ;)

Not: Bu arada sonuçları sabahtan hazırlamıştım ancak cenazemiz vardı o yüzden evden foruma gönderemeden çıkmak zorunda kaldım.. Gecikme için kusura bakmayın..

oguncavus

Aktif Üye
Tepki
529
Biraz geciktim kusura bakmayın. Yarışın yorgunlugundan bilgisayar başına gecemedim. Bu organizasyonda birşeyi yeniden hatırladım: yarışmak bu işin en kolay kısmı:) Yarışan arkadaşlarımı tebrik ediyorum ve emegi gecen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Yenimahalle belediyesi gercekten çok emek verdi bunun yanında bizimle birlikte ter döken yaklaşık 15 arkadaşımız vardı adlarını burdan tektek yazamıyorum ama hepsi çok çalıştı. tabi küstürdüğümüz üzdügümüz dostlarımızda onlarda umuyoruz ki bizi anlayışla karşılarlar. Yeni organizasyonlarda görüşmek dileği ile.
Erhan Ersan abimizin opjektifinden.
(link)

İlyas ŞANLI

Forum Bağımlısı
Tepki
968
Ogün abi senin çektiğin fotoğrafları da sabırsızlıkla bekliyoruz.Patlak tekerin resmini :D Kanıt olsun birinci olamadığımıza :pŞaka bi yana herşey çok güzeldi.Emeklerinize sağlık Böyle bir organizasyonu düşünmeniz bile yeterlidir.Saygılar...

Ahmet Bolgi

Forum Bağımlısı
Tepki
776
yorucu bir gündü , yarışmadık ama çok koşturduk. bir çayyolulu olarak bu organizasyonda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

şimdi çayyolu için sırada bisiklet yolları, avm lerde bisiklet parkları ve birkaç park içinde hazırlanacak olan bisklet parkurunda. yenimahalle belediyesi konu üzerinde elinden geleni yapacak, bisiklet yollarında büyükşehir belediyesinin yetki alanındaki genişliği 12m yi geçen yollar var umarım büyükşehir belediyeside aklın yolunu bulurda ilçe belediye ile başkente yakışır bir güzellik yaparlar.

• Beğen
Tepkiler: d.berkay