Yeniköy - Avusturya Konsolosluğu Civarı Kaza

M.Şen

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Salcano
31 Ağustos 2014 Pazar günü Aksaray-Sarıyer-Aksaray turumu yaparken; Sarıyer dönüşünde Yeniköy'e gelmeden Avusturya Başkonsolosluğu civarında, saat 09.30 civarı beyaz bir aracın altında ezilmiş bir bisiklet gördüm... Sürücüsünü göremeyince trafik polislerine durumu sordum... Bisikletçi arkadaşın yaralı olarak hastaneye kaldırıldığını, durumunun ağır olmadığını söyledi...

İnşallah önemli bir şeyi yoktur...

Bisikletli arkadaşımıza geçmiş olsun diler, Allah'tan acil şifalar temenni ederim...

Scudo

berk d.

Üye
Tepki
24
Maalesef yerdeki kisi benim can dostum, hayati bir durum yok artik cok sukur. Simdi bizler yol arkadaslari , eve donduk. Esiyle birlikte hastanedeler yarin omuz ve koldan ameliyat olacak, kaza sonrasi etraftaki bisikletciler cok yardimci olmus, herkese tesekkurler.
Lutfen cok dikkatli olun kaskinizi cikarmayin kisa yol gerek yok demeyin- kaskla bile bu kadar yavas giderken bunlar basimiza gelebiliyorsa otesini dusunmek istemiyorum.

Sercanti

Üye
Tepki
7
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Diğer
@berk d.
Geçmiş olsun

Kazanın sebebi nedir acaba, denildiği gibi hatalı sollama mı ?

berk d.

Üye
Tepki
24
O ani cok net hatirlayamiyor, sanirim bir kamyon yolun ortasinda durmus ve ortalik karismis o an, konsolosluktan goruntuleri verdiklerinde hersey ortaya cikacaktir. Simdilik oncelikli derdimiz saglik.

Sinan Ş

Forum Bağımlısı
Tepki
451
Bisiklet
b'Twin
neredeyse hergün aynı yoldan şirkete gidip geliyorum,araçlar için aslında çok hız yapılacak bir yer değil,ön cam da bu kadar hasar olduguna göre araç baya hızlıydı sanırım,bisikletli hızı için birşey diyemeyeceğim.

aracın yönünden anladığım kadarıyla bisikletli bir aracı sollarken yada kamyonu neyse, karşı yönden gelen beyaz araçla kafa kafaya çarpışmış,bisikletli fırlayıp ön cama vurmuş.

Allah acil şifalar versin.

https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10639598_10203373396430533_2413426625434585954_n.jpg?oh=33a90d267338e0a6c96ede5f67f80109&oe=546C7AB9

berk d.

Üye
Tepki
24
Arac kaza sonrasi yer degistirmediyse sanirim dediginiz gibi olabilir.
Arabanin halini gorunce moralim faslasiyla bozuldu. O kaportanin hali, olumden donmus Can.
Ic kanama riski artik olmadigindan birkac saate ameliyata aliyorlar. Ilginize tesekkurler

Sinan Ş

Forum Bağımlısı
Tepki
451
Bisiklet
b'Twin
@berk d.

son durum bilgisi varmı?

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
Konuyu yeni gördüm. Allah acil şifalar versin.

Hepimiz bir anlık bir dikkatsizlik sonucu böyle kazalar yaşayabiliriz, Rabbim canımızı muhafaza etsin. :(

Sinan Ş

Forum Bağımlısı
Tepki
451
Bisiklet
b'Twin
@berk d.
arkadaş o bölgede bir hastanede hala yatıyor ise iş çıkışı uğrayıp bi geçmiş olsun demek isterim?
istinye/sarıyer devlet hastaneleri vs?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
arkadaşa geçmiş olsun derim
sahil yollarını asla kullanmam sarıyer -beşiktaş rafa kalktı ,ve üsküdar -beykoz rafa kalktı ,o defterleri kapattık artık,
en iyi güzergah anadolu yakada saat erkenden saat 08.00 de çıkılır ise başıbüyük eğimlerinden uğur mumcu ve dönüş aynıdır kısa mesafe çalışma olarak iyidir ,ayrıca erken çıkılır ise şile -teke yolu dönüş ankara asfaltı -d-100 oldukça geniş yollar ,
şimdi açıkça ne yapılacak şu,,,,,

kazalar istemiyor isek,
bi kere yolu genişletecen denizi dolduracan, tabi buda çevre felaketi ,ama maltepeyi doldurdular ,bisiklet yolları yaptılar ne yapalım bu durumda olan oldu, maltepe tarafı sahili aynen taşlar ve kumla dolduruldu ,bi depremde deniz aynen koparacak, üstüne tsunami gelecek- ki japon bilim adamları aynen açıkladı, hazır olalım tsunamiye ,yakın mesafe şiddet 7.5,
evet beşiktaş-sarıyer arası içerden evleri yıkman lazım, daracık o yollar, hele bebek aman allah ve hatta çırağan nedir ora yahu sağ taraf asfalt hala kavrukmu bilmiyorum, çünki artık oralarda yokum,ayrıca üsküdar -beykoz aman allah daralır yollar, yıkacan yapacan ,genişletecende, orada çok ev sahibine para ödüyerek yaparsın bu işi ,trilyonlar ödeyecek büyük şehir ,para yoksa hizmette yok, riskli yollarda bize kalan ise aynen risktir,,

berk d.

Üye
Tepki
24
İlginize gerçekten çok teşekkürler, ilk Okmeydanı arastırmadaydık, daha sonra Acıbadem Fulya'ya sevk ettik oradaki doktorların da tavsiyesi üzerine. Dün akşam ameilyatı öngörülenden biraz daha uzun sürdü ancak iyi gectiğini soyledi doktorları, şu anda küçük yürüyüşlere başladı, şimdilik herşey iyi gidiyor. Dün Orbea yetkilisi Aram Bey de ziyarete gelerek ailesini eşini bizleri, herkesi çok mutlu etti.

Hasan TÜRKER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.805
Konu'yu pazar gunu facebook'ta bi grup sayfasinda gormustum.
Arkadasim iyi olmasina sevindim.
Allah beterinden saklasin.
Allah hepimizi korusun...

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
Çok geçmiş olsun. Sevindim arkadaşınızın durumunun iyi olduğuna..

Sinan Ş

Forum Bağımlısı
Tepki
451
Bisiklet
b'Twin
@berk d.

arkadaşın durumu nasıl acaba?Bayadır aklımdaydı sormak ama hep kaldı,umarım bisiklet hayatına geri dönmüştür :)