Yeni haliyle F5

Emir Alaca

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Ağır arazi koşullarına uygun bir bisiklet olmuş.Yeni rengi de hoş.Güle güle kullanın.Kazasız,belasız sürüşler dilerim.

• Beğen
Tepkiler: Bülent Onutkan
Scudo

edi_e

Üye
Tepki
75
@d.berkay

hahahahaaha :D ben gördüm berkay :D cok manyak old hacı, sr suntour xc pro taktı harika oldu ;) iyice baştan cıktı makina :D

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
Arkadaslar yorumlarınız ıcın hepınıze cok tesekkur ederım,kısmetse bugun yenı halıyle fotolar cekecegım ama uzuldugum sey ıse daha ıslerden fırsat bulup kendımı daga bayıra vuramadım ona yanıyorum:(
Ama fotolara bayılacaksınız orası kesın
Tekrardan hepınıze tesekkur edıyorum ve saygıyla selamlıyorum

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
@edi_e

Taktığı maşayı biliyorum da kendi ağzından yorum duyamadım ondan öyle demşiştim:)
Yine de saol:)

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
@d.berkay
İste fotolar.....!
Ben yorumlarımı sana ayrıca msn'den yaparım berkay'cım sımdılık resımlere bak derım,kusura bakma az oldu ama ıdare et;) http://img151.imageshack.us/img151/1158/dsc00250qv7.jpg
http://img151.imageshack.us/img151/8620/dsc00251lm0.jpg
Insallah yakında actıon fotolarıda olur cok ozledım walla:eek:

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Oh oh oh maşallah maşallah...

Bülent abi valla harika olmuş ;) Kazasız belasız günlerde kullan...

İnşallah en yakın zamanda ekşın fotoları ve videolarıda gelir..Ha birde ne zaman gelceksin Ankara'ya?

Edit:

Bu arada bülent abi dikkatimi çekti ön rotoru neden küçülttün??

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Way anasını!!!
Oh my god spor:D:D

Abi ne yaptın yaw...:)
Stickerlar, maşa uçurmuş aleti...
Hayırlı olsun:D
Bol selamlar...

edi_e

Üye
Tepki
75
@d.berkay

kanka biliosunki 203 rotora kaliperi takmak için adaptöre ihtiyacın var, bülent abi o adaptörü kendisi yaptı..mekanik diskteki sağ ve sol balataları ayarlama özelliği sayesinde adaptör sorun cıkartmıyodu, ama hidrolik frene geçince adaptörün yamuk olduğu anlaşıldı :D öyle olunca adaptörleri çıkartmak zorunda kaldı, rotorlarında boyu küçüldü ;) ankarayada havalar ısınınca gelcekmişiz :D

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
WAUW güzel olmuş şimdi baya drag yazısı ve maşa yakışmış makinaya.Bende boyyacam dragımı:D Siyah mı beyaz mı karar veremedim.:rolleyes:

• Beğen
Tepkiler: Bülent Onutkan

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
@d.berkay

Saolasın kardesım!
Ankaraya'da bı turlu gelemedık gıttı,bı turlu ayarlayamadım yaw:(
Ondekı rotoru kuculttum surten bıyer vardı bulamamıstım ama az once tekrar masaya yatırıp kontrol ettım kı bıde ne goreyım balatalardan bırı gerıde yanı kalıperın ıcınde kalıyor hemen dısta kalanı pense ıle tutup frenı azıcık pompaladım artık ıksıde aynı mesafede hareket edıyor ve surten bıyer kalmadı:D:D:Dyanı problem benım adaptorde deılmıs saglam yapmısım

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
@Özgür

Tesekkur edrerım ozgur:)
Senınkıde boyansın hemen bı yazı tasarlarız(onur kardesıme rıca ederım tabı benı kırmazsa:rolleyes:) ve gonderırım sana!
Bence senın makınaya beyaz super olur hatta tek olur

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
@geotech emre

Yorumun ıcın cok tesekkur edrım emre,hepımıze kazasız belasız surusler dılıyorum:)

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
@edi_e
Emrecım ben o sorunu hallettım az once ve yamuk olan adaptor deıl ortalanmamıs balatalarmıs:D203 e dewam

• Beğen
Tepkiler: edi_e

edi_e

Üye
Tepki
75
@freerider

ne yani sen şimdi bana yalancımı diosun ? :D
yamuk işte adaptörün :D bırak bülent abiya, zaten hiç beğenmedim bisikletinide sen üzülme die beğenmiş numarası yapıorum :D

Onur Kula

Forum Bağımlısı
Tepki
819
İsim
Onur Kula
Bisiklet
Specialized
Schwalbe'mi onlar? 3-4 gün ayrıldık, yine bisiklet değişmiş :) Bu Drag'ın sabit kaldığını görmedim:) Bülent Abi Pazartesi geliyorum.Şöyle lastikleri bi kaydırayım da hayırlayayım :)
Bu arada konuyla alakasız ama Scott Gambler diye bi model çıkmış.Gambler Dh10,20 ve Gambler Fr 10,20 modelleri var.Harikalar gerçekten Fr,Dh meraklılarının incelemelerini tavsiye ederim.