Yeni Bisikletim Mosso 722 Race Sora Kırmızı-Beyaz

samet türk

Aktif Üye
Tepki
32
Bisiklet
Carraro
güzel bisiklet hayırlı olsun kazasız belasız pedallamalar

Scudo

Aşkın Şentürk

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Mosso
@erhan.d

@Nail Acun

Erhan Bey siz herhalde 2012 modele baktınız o yüzden . Zaten Nail Bey size cevap vermiş. İkinize de çok teşekkür ederim :)

Tuncay Üner

Forum Bağımlısı
Tepki
619
Bisiklet
Trek
Gidon boğazı yanlış takılmış olabilir evet çünkü fazlaca yukarı kalkmış gidon.

Ayrıca selenin ucu biraz aşağıya bakıyor gibime geldi. Hem seleyi biraz yükseltip hemde sele ucunu kaldırıp deneyin bence. Zaten uzun yol yapınca bunları kendinizde farkedeceksiniz ama şimdiden söyleyelim. :)

Tepki
4
Bisiklet
Cannondale
Hayırlı olsun :) Ben de Soradaki mavi kadroyu beğenmeyip 105 in olduğu kadroyu çok beğenmiştim ama bütçe fazla geliyordu. Aynı model sanırım . Tekrardan hayırlı olsun

Sehzade43

Daimi Üye
Tepki
147
Bisiklet
Salcano
Hayırlı olsun. Allah (c.c) kazasız belasız binmek nasip etsin Aşkın.

Samet Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
516
Gidon boğazı özellikle ters takılır gidonun aşağıda durması için :) Hiç bir sorun teşkil etmes, bilakis yol bisikleti için gidonun aşağıda selenin yukarıda durması daha iyidir.

• Beğen
Tepkiler: levent.uncu

İlyas Demirtaş

Aktif Üye
Tepki
43
Bisiklet
Merida
Harika bir makina, Bunla yollarda ne gidilir. Acayip imreniyorum. Bende merida Crossway 40-V var. Bende yol bisikletinemi geçsem acaba :)

İlyas Demirtaş

Aktif Üye
Tepki
43
Bisiklet
Merida
Yaw amortisör yok bunlarda da. Hergün işe gidip geliyorum bisikletimle. toplam 32 km yol yapıyorum. Yollar inanılmaz derecede bozuk. bisiklete de banada yazık :)

Msgl

Forum Bağımlısı
Tepki
293
İsim
Musa
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
2 mizde salcano apexe bakıyorduk ama yoktu tabi :D Geçen hafta bende aynı modelin 105 li olanını aldım iyi tesadüf olmuş :) Güle güle kullanın

erphan

Forum Bağımlısı
Tepki
503
İsim
Erhan
Bisiklet
Scott
kardeşim güle güle kullan bisikletini. Allah kaza bela vermesin. hafifliğine ve renklerine bayıldım bisikletinin. maaşallah diyiimde nazar değmesin. kaç tl ye aldın acaba? ben de benim bisiklete arkadaş olsun diye hafif bir yol bisikleti düşünüyorum bu günlerde. gerçi bütçem 1000 tl şimdilik ama... belki kışın fiyatlar düşer. 2. el almak istemiyorum zira. herneyse, sana, keyifli ve bol pedallar :)

Aşkın Şentürk

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Mosso
@Tuncay Üner
Seleyi şehir içine fazla girmek zorunda olduğumdan ilk gün için düşük tuttum alyanla ayarlıycam.

Aşkın Şentürk

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Mosso
@Metin Öztürk
Evet 105 kırmızı beyaz görünüyor sitelerde ama şimdi 105 mavi sora kırmızı :) Teşekkürler.

Aşkın Şentürk

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Mosso
@Samet Koç

Çok teşekkür ederim Samet Bey yani tesadüfi yapılan bir hata değil onu da anlamış olduk seleyi yukarı kaldırıcam zaten ilk gün için öyleydi.

Aşkın Şentürk

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Mosso
@İlyas Demirtaş

Kesinlikle tavsiye ederim ilk gün sürekli frenleyerek gittim çok çabuk hızlanıyor korkmadım desem yalan olur. Mtb den inince , Eşekten inip ata binmek gibi oldu :D .