Yeni Bir Bisiklet Alicam

assasin

Üye
Tepki
0
arkadaslar foruma yeni uye oldum bana bi kaç tane bisiklet tavsiye edebilirmisiniz fiyat araligi 400-600 arasi olcak ve de arkadaslar ben bu bisikleti toprak parkurda kullanicam ona gore tavsiye ederseniz lastikleri kadrosu falan saglam olmasi gerekir herhalde bir de arkada suspansiyon olanlar icin ne diyosunuz cevaplar icin simdiden tesekkurler

Scudo

assasin

Üye
Tepki
0
yok bmx değil direk dağ bisikleti istiyorum bmxler nasil bilmiyorum ama genelde gosteri bisikleti oluyo ve vites sayilari cok az oluyo diye biliyorum

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
size tavsiyem sedona sd 771 veya kron xc 1000 olacak eger bisikletinizi ilerde gelistirmeyi dusunurseniz sedona yı tek gecerim ozellikle kadrosu tum isteklerinize imkan saglıyacaktır...

• Beğen
Tepkiler: assasin

assasin

Üye
Tepki
0
peki amoeba nasil ben forumdaki yazilari okudum amoeba ile sedona karsilastirilmis ve amoebaya kadrosu atlamaya ziplamaya daha uygun denmis ne dersin birde baktim sedonanin cogu parcasini amoeba karsiliyor amoeba taiwan markasi sedona nerde uretiliyo bir fikrin var mi

lityum84

Üye
Tepki
0
dostum ankaradaysan deltabisiklete bi uğra derim cok güzel modeller var istediğin aralıkta geotech in ascent modelini tavsiye edebilirim mesela 530 ytl

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
620
sedona modellerine bi bak derim.BEn 771 aldım coook memnunum dag taş dinlemiyor mübarek....

assasin

Üye
Tepki
0
arkadaşlar fikirleriniz için çok teşekkürler ama bütçemin sınırlarını aştım ve bisikleti babam aldı scott reflex 50 aldım çok memnunun forumda yeni olmama rağmen cevabınızı esirgemediğiniz allah hepimize kazasız belasız sürüşler versin

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
aynı olay benimde basıma gelmisti kron xc 4000 alacaken babamdan maadi bir yardım geldi ve corratec so-2 almaya karar verdim sonra bayiye gittigimde aggressive almaya karar verdim ve aggressive aldım su an gayet memnunum iyiki bayiye gidip dokunarak almısım :)