Yeni Başlayana Önerileriniz

Tepki
7
Selamlar Arkadaşlar.Foruma yeni üye oldum,bisiklet konusunda çok faydalı bilgiler var.Adım İsa.

Yeni başlayana hangi dağ bisikleti önerirsiniz.Sizlerin de önerilerinizi almak isterim.

Bütçe 500 Tlye Kadar

Güzel bulduğum bisikletler

Sedona 701 (link)

Salcano Ng 650 (link)

Scudo

başar akten

Daimi Üye
Tepki
117
düşündüğün bisikletler biraz zayıf kalır dostum
bütçeyi yükseltebilirsen borla tavsiye ederim ya da
2010 whistle 1054
2011 salcano ASTRO 210 V
gibi bisikletleri de düşünebilirsin

• Beğen
Tepkiler: İsa Karagöl

Ali ERTURAN

Forum Demirbaşı
Tepki
354
Bisiklet
Whistle
Bu fiyatlarda ikinci el bir bisiklette düşünülebilir.Sıfır almak yerine ikinci elde daha üst seviye bisiklet alabilirsiniz.Mesela benim bir arkadaşım Mosso Falcon bisikletini satıyor.Mosso kadroların kalitesini tartışmaya gerek yok zaten.Kadro ve komponente göre fiyatı iyi, pazarlıkla fiyat daha aşağı da çekilebilir.Daha üst seviye bir bisiklet alacağı için satıyor o da.İlan sahibinden de var.İlan numarası da 42516914 .Öneri olabilir diye düşündüm.

Saygılar ;)

• Beğen
Tepkiler: Aykut Subaşı

emre karakoç

Daimi Üye
Tepki
212
Hangisini alacaksan özellikle boyuna göre kadro seç. İlerde paran olursa küçük küçük upgrade edersin. Benim bisikletimde Bianchi WAP 21 ama şimdi ilk haliyle ilişkisi yok. Sonuçta bisiklete binmek istedikten sonra.

Doğukan KARBAL

Forum Bağımlısı
Tepki
386
Bisiklet
Merida
Dostum bana göre Sedona Borla almalısın ve kendın onu gelıstırebılırsın sonradanda. 701 pek iyi değildir. :) İyi forumlar..

A.Kadir Ünal

Forum Demirbaşı
Tepki
187
2011 borla senın için uygun bence 400 dolar 500 tl yi biraz aşacak ama sıfır ve Güzel bi bisikletin olucak ileride Nebiliyim Disk filan takmak istersen yanı yeni parçalar takabilmen içinde uygun biisklet Geliştirilebilir dahada. almanı öneririm.

Aykut Subaşı

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Bisiklet
Cube
başlıcaksan ustam,Sedona borla veya 711 - Kron xc1000 en az.Bisiklette başlıcaksan çok kötü bisikletle başlamıcaksın 1,çok iyi bir bisikletle başlamıcaksın 2.Onun için bütçeni yükselt yaklaşık 150-200 tl falan.Pazarlık vs falan derken alırsın.Yani en az bir altus sistem olsun.Xct maşa olsun.en kötü ihtimal.