Yazın bisiklete binerken nasıl giyinmeliyiz?

Velespitli Seyyah

Keşfetmek Güzeldir...
Tepki
1.663
İsim
Sabri
Bisiklet
Carraro
Yazın Bisiklete Binerken Nasıl Giyinmeliyiz?

Velespitli Seyyah'tan herkese merhaba bisiklet dostları; yaz ayının gelmesiyle bisiklete binmek oldukça zorlaştı. Yazın bisiklete binerken güneşin zararlı etkilerine maruz kalmamak ve bisikletten keyif almamızı sağlayacak bilgilendirici bir video hazırladım Bu videoda yazın bisiklet sürerken nasıl giyinmemiz gerektiğini ve kendi uygulamış olduğum sürüş tekniklerinden bahsettim.

Bana destek olmak isterseniz; videoyu beğenmeyi, videoyu arkadaşlarınızla paylaşmayı ve yorum yazmayı unutmayınız. Hepinize iyi seyirler dilerim.

Sosyal Medya Hesaplarımı Takip Etmeyi Unutmayın :)

? YouTube: (link)

?Facebook: (link)/

?Twitter: (link)

? Instagram: (link)/

? Strava: (link)

Scudo

meren12

İlanıma göz at??
Tepki
78
İsim
Muhammed Eren Çınar
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Severek takip ediyorum abi. Çoğu kanalda olmayan içeriklerin var. Böyle devam??

• Beğen
Tepkiler: Velespitli Seyyah
Tepki
1.982
İsim
Ceyhun Özkan
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Eline, emeğine sağlık Sabri abi.Yine çok faydalı bilgiler vermişsin.Bugün terli kafayla uzun bir iniş yapmıştım, eve geldiğimden beri başım ağrıyor.Hiç aklıma gelmemişti, sen şapka deyince jeton düştü :harika:

Orkun KnighTR34

Kara atlı prens
Tepki
2.038
İsim
Orkun
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Peugeot
Güzel soru.

Yazın ne giyersem onu giyiyorum.

Normal zamanda t-shirt, şort, bazen spor ayakkabı bazen de sandalet giyiyorum.

Bir kızla buluşacaksam gömlek, dar kot pantolon ve espadil (köz getir karşim ayakkabısı) giyerim, armani ar5889 model kol saatimi takarım.

Eskrim antrenmanına giderken de t-shirt, penye veya eşofman tipli şort ve spor ayakkabı giyerim.

Yani sabit bir yaz bisiklet giyimim yoktur. Ama ne giyersem giyeyim kask ve gündüzleri güneş gözlüğü (damla model) muhakkak takarım

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Gunes koruyucu yada uzun kollu giymez, Sabri abinizi dinlemezsseniz aha benim gibi amele yanigina yakalanirsiniz.
Sabrimizin ayariyla oynuyorlar Sabri abi

Oldukça yanan kol şekli
20190621_135425.jpg

ozips

Aktif Üye
Tepki
309
İsim
özalp
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
güneş kremi önemli, hatta çok önemli :ssrtcbya: :):) sürmeyi sewmiyorum ama başka yolu yok

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
1 tayt 1 forma giyiyorum baska bir sey yok , tshirt filan isim degil sizede onermem hasta olursunuz

Çağdaş78

Forum Bağımlısı
Tepki
4.571
İsim
Çağdaş
Bir fenerli olarak yazın beşiktaşlı gibi oluyorum. Siyah / beyaz ???

• Beğen
Tepkiler: meren12

makaram

Forum Bağımlısı
Tepki
4.414
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
ben kararmayı dert etmiyorum, zaten karayım. azıcık güneşte bile daha da kararıyorum. mevsimle beraber rengim de değişiyor adeta. tabi açık tenliler için ciddi sorun. güneş kremi kullanmak lazım.

mcb

Daimi Üye
Tepki
762
İsim
Murat
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Cyclocross
esmer de olsan beyaz tenli de olsan özellikle güneşin tepede olduğu saatlerde kararmak cilt için tehlikeli. ben genelde yüzüme ve bacaklarıma güneş kremi sürüp, alta şort üstüme ise aşağıdaki linkteki tişörtü giyiyorum. hem teri anında dışarı atıyor, tişört kuru kalıyor, hem çok ince sizi sıkmıyor hem de güneş ışınlarını yansıttığı için yanma hissi hissetmiyorsunuz. krem dahi sürmenize gerek kalmıyor. inanılmaz memnunum. fazlasıyla tavsiye ederim.

(link)

• Beğen
Tepkiler: Velespitli Seyyah

seko35.50

Forum Bağımlısı
Tepki
17.161
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
bende mutlaka güneş kremi sürerim çıkarken,şu amele yanığı olayına çözüm yok,uzun kollu giydimmi afakan basıyor,kolsuz giyorum şekilsiz tuhaf oluyor,mecburen forma giyiyorum ama formanın vücuda yapışması biraz sıkıntı tabi,hadi o bir tarafa kollar amele işi oluyor.