Yardıma ihtiyacım var.

Tepki
8
İsim
ilker
Oncelikle bisiklet dunyasina kron xc 500 le girdim ve sonra bisiklete sehir lastigi taktım sonrada artik sıkıldım ve yeni bisiklet alicam 2000 tl butcem var az dahada artirabilirm abilerim ablalarim tecrubeli insanlar lütfen yardim edin sahilde ve istanbulda trafikte sürücem bana hangi model bisikleti önerirsiniz lütfen yardim...

Scudo

Ahsen Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Dahon
Olayin heyecaniyla saniyorum.yanlis basliga acmissiniz konuyu. Aramiza hosgeldiniz. Tecrubeli dostlar yanitlayacaklardir. Forumu da bu arada gezersenz bolca 2000 tlye onerilmis bisikletler mevcut. Daha 2 3 dk.once gordum o tip bir konuyu;)

• Beğen
Tepkiler: ilkeroskiii

Murtega

Daimi Üye
Tepki
519
İsim
Murat B.
Bisiklet
b'Twin
Yazili tek kriter sehir ve sahilde sürmek oldugu icin sunu öneriyorum: (link)
Aslinda sunu önerecektim ama kadro boyu yok: (link)
2000 TL'den kalan parayi da baska ihtiyaclar icin kullanirsiniz. Sehir/sahilde MTB'ye gerek yok.

Tepki
8
İsim
ilker
Cok tesekkur ediyorum ilginiz icin konuyu nereye acmam gerekiyor

Ghost

Yoksa insan başıboş bırakılacağını mı sandı?
Tepki
478
İsim
Enes
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ben ce hibrit bisiklet alın zaten 2000 liralık maşada kilitlemeli olur

• Beğen
Tepki
8
İsim
ilker
Dag bisikleti bildigim icin oburlerinden anlamiyorum gidipte yanlis birsey anlamiyorum yeni sistemi bilmiyorum yani hibrit icin hangi marka model onerirsiniz teşekkür ediyorum

Ghost

Yoksa insan başıboş bırakılacağını mı sandı?
Tepki
478
İsim
Enes
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Valla önerbileceğim bi model yok maalesef. Ama yardımcı olabilecek kişiler yazacaktır umarım.

• Beğen
Tepki
8
İsim
ilker
Forumun tecrübeli değerli arkadaşlarım abilerim ablalarım 2000 tl bütçem var ama kron xc 500 vardi ona sehir lastigi takmistim iyi olmustu hizliydi ben hızlı bir bisiklet istiyorum sehir yada mtb istiyorum yol bisikleti biraz soğuk geldi degerli forum arkadaslari lutfen bana yardım edinn deliricem sedona var aklimda ama siz ne dersiniz

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
@ilkeroskiii Alkol ve madde bagımlılarının tedavı oldugu yer. Akıl hastanesı olmadıgı ıcın oraya yonlendırıyım dedım.

Kısacası delırmene gerek yok. :D

Şu konudan hangı tur bisiklet alman gerektıgı hakkında bılgı edınebılirsın. (link)

Netlestırdıkten sonra da Googledan şectıgın turun ısmını girip, butcene uygun bisiklet modellerını belırleyebılrsın.

Önerılıcek modeller kısısel oldugu ıcın begendıgın modelı alman senın ıcın daha ıyı olur.

Burada onemlı olan kullanım alanına gore en dogru secımı yapman .

Bisiklet seçiminde kolay gelsın.

Ufak bır tuyo verıyım.
Buradan yapılıcak bır kac tavsıye uzerıne yogunlasmak yerıne ufkunu acıp acık denızlerde bogulmasın. (Google)

Furkan TK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.180
Bisiklet
Cube
Seri ve hızlı bir bisiklet istiyorsun fakat yol bisikleti olmasın diyorsun o zaman tek tercih kalıyor. Fitness bisikletleri.

* B'TWIN FİT 500
* B'TWIN FİT 3
* Merida Speeder 200, 300

Modellere bakabilirsin.

Tepki
8
İsim
ilker
Yani yol bisikletiyle rahat edemem diye öyle dedim cok tesekkur ediyorumm

Sedona artık kullanılmıyormu?

Marka olarak oneeileriniz neneler 0mı 2ci elmi mantıklı

Tepki
8
İsim
ilker
Ben kronla basladim hikayeme kron xc 500 ama yeni bisiklet alicam seri olmasini istiyorum hizli olsunnn bana önerilerinizi bekliyorum lütfennnn

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.895
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Seri ve hizli... YOL BİSİKLETİ :)
Ne tarz bisiklet istiyorsunuz, ne tur donanim tercih ediyorsunuz, ne tur kosullarda kullanmayi hedefliyorsunuz, butceniz ne kadar?
Bunlar olmadan cevap cikmaz!
Muhtemelen sayacaklariniz sonucu size hybrid veya cyclocross onereceklerdir hislerim beni yaniltmiyorsa ;)

Ayrica serilik ve hiz birazda kondisyonunuza ve gucunuze baglidir. Bu arada objektif olarak kendinizi degerlendirmeniz zordur. Duzenli suruculerle beraber turlarsaniz cikar ortaya ne durumda oldugunuz...

ahmetkya

Forum Demirbaşı
Tepki
147
İsim
Ahmet Kaya
Bisiklet
Merida
En başta türkçeni düzeltceksin ondan sonra bakarlar

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.895
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Herhangi bir alisveris sitesine gir, 2000 TL civari bisikletlere bak, hiz ve serilik icin yol olmayacaksa hybrid/sehir/tur bisikletlerini incele. Al sana 3-4 model hazir bile! Ne neden nasil birazda sen dusun ;)
Tembellik ve hazir cevap kotu seydir!

(link)
(link)
(link)
(link)

Bu arada 2-3 konu acmissin admin mudahale etmis galiba. Ilk cevap verdigim konu baskaydi, mesajimda buraya kaymis az once :p

Tepki
8
İsim
ilker
K.bakmayın yanlış yazdıysam 2000 tl bütçem var benim yani kron xc500den daha iyi olsun bisikletim sonucta 200 tl vericem dimi yani bana ne önerirsiniz beni ne iyi götürür daha yeniyim...

Yol bisikleti rahat edemem diye düşündüm o yüzden istemedim

Aynen en iyisini bulmam lazım

Meridalar gerçekten cok hoş duruyor

Merida speedermi yoksa crosswaymi yada btwin rockrider 8.3 mü

Suat akman teşekkür ederim ilgin ve alakan icin sende ne var acaba