Yardım arkadaslar ..

Murat İçlek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
Öncelkle ıyı aksamlar arkadaslar. Ben Gebzede oturuyorm ve burada fazla bısıklet satışı ve bakımı yapan bı yer yok . Bır tane bıanchı servısı var oda bısıkletle alakasız motorsıklet tamırı yapan merdıvenaltı tabir edılen bı dukkan. Gelelım konumuza bıanchı alıkut aldım gecen hafta bı magazayı aracı yaparak getırttım magaza sadece aracı oldu yanı tanıdık oldukları ıcın odemede cok kolaylık yaptırttım kredı kartı bıle kullanmadan taksıtle aldım ( magazadan alış sebebım budur yoksa bu işin erbaplarından almayı herzaman ıstemısımdır ama malum kredi kartı istenıyor onuda ben kullanmıyorm ) . Nese dun bısıkletım gelmıs almaya gıttıgımde bısıkletın kutusunda ve servıse gonderılıp toplanıp sonra bana gelıcegını soledıler servısı sordugumda benm motorcular tabır ettıgım dukkanı tarıf ettıklerınde kaynar sular başımdan dokuldu resmen . bende bunun olmıycagını soledım onların bu işten hıc anlamadıgını solıyerek sınırlenıp cıkdım. urun hala dukkanda yarın hayırlısıyla almaya gıdıcem bısıkletı toplanabılmesı ıcın bana onerebılıcegınız bı yer varmı ? anadolu yakasında olursa sevinirm yardımnıza ıhtıyacım var cok tesekkurler .

Scudo

Samet Şenel

Forum Bağımlısı
Tepki
782
Bisiklet
Bisan
Toplanacak bir şeyi yok ki tekerleri takacaksınız gidon sele ayarı vs hazırdır kullanmaya :) ihtiyacınız olan alyan takımı sadece ve çok çok az da olsa el becerisi..

• Beğen
Tepkiler: Murat İçlek

Murat İçlek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
hıdrolık dısk frenin ayarları , vıtes ayarları felan kolay olucagını sanmıyorm ama yınede fıkrın ıcın saol

• Beğen
Tepkiler: Samet Şenel

Samet Şenel

Forum Bağımlısı
Tepki
782
Bisiklet
Bisan
Valla gayette kolay yeter ki uğraşmak isteyin..

Murat İçlek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
Bi arkadasım tandem yada cadde bisiklette toplatabılıcegımı soledı . Bu 2 yer için fıkrı olan varmı

müjdat dede

Forum Bağımlısı
Tepki
422
Bisiklet
Giant
ben perşembeleri gebzeye geliyorum. istersen yardımcı olabilirim. kutudaki bisiklet toplanmıyacakmı??
yanlız bana bisikletin özelliklerini söylemen gerekecek ona göre alyen anahtar v.s getirebilirim :)

• Beğen
Tepkiler: Murat İçlek

Murat İçlek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
cok ıyı olurdu aslında ama gereklı ekıpmanım yok . Hangı malzemeler lazım buralarda temın edebılırım belkı

Murat İçlek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
Müjdat arkadasımız coook saolsun bı aksılık cıkmazsa perşembe gunu yardımıma gelıcek toplıycak bısıkletı 2 gundur kara kara dusunuyordum bı konu actım 5 dakikada halloldu :) derın bı nefes alma zamanı :)