Xlooplar Geldi-Ücretsiz Kargo ve Havale-20 TL

Scudo

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
@Samet Saglam

arkadaşlar 4 numara nın diğer tekini ben aldım gerçekten güzel gözlük arkadaşlarda çok beğendi:)

Kutay Han

Üye
Tepki
4
Elimde bir adet Xloop gözlük mevcut gittigidiyordan satışa sundum,üstelik Polarize, almak isterseniz hemen al en son 25 tl'ye verebilirim,incelemek isterseniz linki :

(link)

iyi günler dilerim...

Kutay Han

Üye
Tepki
4
Samet bey kusura bakmayın sizin elinizdekilerin bittiğini görünce arkadaşa yardımcı olmak için yazdım cevabı umarım ayıp etmemişimdir,yoksa yönetici arkadaşlara rica edelim silsinler mesajı. iyi günler...

Samet Saglam

Forum Bağımlısı
Tepki
127
@Kutay Han

Yok sorun degil. Benim için bir problem olmaz. İyi Satışlar.

Tepki
15
İsim
Anıl TUNCAY
Bisiklet
Giant
4 numarayı almak istiyorum .numaranızı gonderırsenız sevınırım ucretı bu gun yatırabilirim.
numaram:0533 931 46 54
tesekkürler...

OzzYMKL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
selam samet ben ozan ürünleri görünce gerçekten kaçırdığıma üzüldüm yenileri gelecek demişsin eğer fiyat bu civarlarda olursa 2 numara yada o tip bişeyi mutlaka ayır özel mesaj at görüşelim

Samet Saglam

Forum Bağımlısı
Tepki
127
@OzzYMKL

Şimdiye kadar çoktan gelmesi lazımdı. İthalatçı ile küçük bir sorun çıktı. İnşallah bu hafta içi gelir diye umuyorum.

OzzYMKL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
@Samet Saglam

yeni modellerin resmi varnı sende bi atsana söyleyeyim ayır yoksa

Samet Saglam

Forum Bağımlısı
Tepki
127
http://img15.imageshack.us/img15/4285/adszoox.jpg

Orjinal resimleri gelince eklenecektir. Kırmızı 1 adedi rezerv durumdadır. Kırmızıdan 1 adet kalmıştır. Gelir gelmez foruma ilan eklenecektir. Ciddi alıcı iseniz rezerv edilebilir. Yalnız bu modellerin fiyatı 25 liradır. Yine kargo tarafımdan karşılanacaktır ve ücretsiz olarak havale yapabilirsiniz.