Xlc 25 Fonksiyonlu Km Sayacı

Cömert

Forum Bağımlısı
Tepki
2.617
@Yiğit Alp Okyaylı

İlk öncelikli olarak beyan ettiğim gibi bu ürünler avcılık ve askeri kullanımlık. Aslında outdoor faliyetleri ve sporları ile uğraşan herkesin yanında olması gerektiğine inandığım bir ürün.

Kendim av merakımda olduğu için , yürüyerek gideceğim alanlarda Busnell D- Tour ( ilk resimdeki ) ve motorsikletimde gideceğim yerlerde ise Garmin GPSmap 60 CSx kullanırım.

(link)

Bu model Garminin gelmiş geçmiş en başarılı modelidir. Nerdeyse tüm belgeselciler , medeniyet dışına çekim için çıktığında bu modeli kullanırlar., Sonradan yapılan modelleri her ne kadar kameralı veya dokunmatik ekran olsada , en sağlam modeli yine bu modeldir.

Scudo

Chucky-1

Daimi Üye
Tepki
54
Bisiklet
Diğer
Bende neden olmasın dedim sağolun bu konuda hem km saati hemde böyle bir gps düşünebilirim :)

Kazuya

Forum Bağımlısı
Tepki
1.480
İsim
Emrah
Bisiklet
Specialized
konuyu hortlatayım.
bu üründen aldım, gayet stabil çalışıyor ancak bir sorun var...kapanmıyor:)
uyku modu ya da kapanmasını bir tülü bulamadım kafayı yicem. apartmandan aşağı inerken bile çalışmaya başlıyor. Kullanım klavuzunu ezberledim, kapanmaya ilişkin bişi yok. Bilgisi olan varsa( ya da bu tüm km saatlerine has normal bir durumsa) bekliyorum heyecanla

KUTAY67

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Independent
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Ghost
Bisiklet türü
Diğer
@Kazuya BV 1710 WL aynı urun bendede var, buda kapanmıyor, saat modunda devamlı ekran aktif.

• Beğen
Tepkiler: Kazuya

tanchu

Forum Demirbaşı
Tepki
235
İsim
tanju
Bisiklet
Cube
bendeki xlc'de kapanmıyor.
bu arada (link) Türkiye satışı var.

• Beğen
Tepkiler: Kazuya

Kazuya

Forum Bağımlısı
Tepki
1.480
İsim
Emrah
Bisiklet
Specialized
@KUTAY67

@tanchu

Ben baya bi kurcaladım,
kapanması yok bu meretin. Zaten ben aldım, 2 gün sonra pili bitti, büyük ihtimal magazada denemk için açtılar orda bitti.
içinde birkaç dakika sonra kendiğinden sleep moda geçer diyor. ama çıkarıp bisikletten uzağa koyunca sadece tuş kilidi koyuypr sleep moda geçmiyor.
o yüzden ben bisikletin üstünde bırakıyorum, sensörleri görüp hareket algılamayınca uykuya geçiyor.

Başka birşey daha sorucam.
Ben kadansı da hızı da arkaya taktığım tek sensörden alıyorum, bir sensör boşta? doğrusu bumudur? yoksa ikisini de takmak mı gerek?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
hocam xlc 17 fonksiyonlu kadanslı km saatini almayı düşünüyorum. Değer mi sizce 170 liraya ne dersiniz?

KUTAY67

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Independent
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Ghost
Bisiklet türü
Diğer
Ben kullanıyordum yol bisikletim varken, km den çok kadansa bakardım bazen, yüksek kadansin daha iyi performans verdiği ile ilgili bi yazı okumuştum bu sitede. 85 ve uzeri çevirmek gerekliydi ortalama sanırım

KUTAY67

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Independent
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Ghost
Bisiklet türü
Diğer
@Auron Sanchez kadans başlığı altında bi arama yapmani öneririm. İyi pedallamalar

Aliosman_

Üye
Tepki
4
İsim
Aliosman
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
merhabalar biraz alakasız olacak ama nereden konu açabilirim yaklaşık yarım saattir arıyorum ancak bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Samsam

Daimi Üye
Tepki
348
İsim
ENES
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Aliosman_ mesaj ve ödül sayınız az. Biraz daha aktif olursanız sistem sizin başlık açmanıza izin verir.

Emre Yönlüer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Trek
XLC 25 fonksiyonlu km saatini Konya'dan Özceylan Bisiklet'ten getirttim. (İnternetten baktım,en ucuz orada buldum)
(link)

Artıları - Eksileri ise;
Bir çok ölçümün bir arada olması(termometre falan güzel ve doğru çalışıyor)
Kablosuz olması
Bir de ekranın ışıklı olması güzel

Benim fark ettiğim tek kötü tarafı; Hissedici-sensör kısmının çok büyük olması ve çok ince ayar istemesi.
(Biraz sağa - sola kaysa doğru ölçmüyor) onun dışında iyi bir ürün :harika:

TatanQa_tr

Forum Bağımlısı
Tepki
4.331
İsim
Taner
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Güzel bir cihazmış çok pahalı da değil , bendeki btwin kablolu modelin yerine kablosuz ve sadece ışık özelliği olan ve max 100-130 civarı var mı bildiğiniz ?

Emre Yönlüer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Trek
@TatanQa_tr
Aynı ürünün 17 fonksiyonlu olanı var o daha ucuz :harika:

• Beğen
Tepkiler: TatanQa_tr

yasino07

Üye
Tepki
0
İsim
yasin
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ben de XLC F25 modeli ile Sigma 14.12 (kablolu) modeli arasında kaldım.XLC ekstradan kadans ölçümü yapması nedeniyle daha mantıklı geliyor.Hangisini önerirsiniz?

Samsam

Daimi Üye
Tepki
348
İsim
ENES
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@yasino07 kadans o km saatini alma sebebiniz olur umarım. Çünkü diğer türlü km saatinin yaptığını telefonlardan da yapabilirsiniz.