Xiaomi 10400 Mah Powerbank 13.70 USD

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
Dh de konuyu gördüm, burada paylaşmak istedim, işe yarar cihaz.

Kendi kullandığım aynı model powerbank, 3500 mAh telefonumu 2.5 defa şarj edebiliyor. Ve 1 şarj da telefonuma 2 gün yettiği için, tura dolu şarj ile çıktıktan sonra 1 hafta boyunca telefonumu kullanabiliyorum.

Linkten 13.70 dolara alabiliyorsunuz gri rengini.

1. Linkten sepete 1 tane Gri, bir tane de diğer renklerden powerbank ekleyin.
2. Sepetinizi açın ve kupon kodu bölümüne acc75a ekleyin.
3. Gri renk dışında seçtiğiniz powerbank ın sepetteki sayısını 99 yapın.
4. Satın alma kısmında, gri olmayan powerbankta ki tik işaretini kaldırın.

Bu kadar, ödeme kısmında 13.70 doları göreceksiniz. Takipli almak isterseniz de 1.60 USD farkla diğer kargoyu seçebilirsiniz, şahsen ben de takipli alacağım.

Ürün Linki : (link)

Scudo

Otep

Üye
Tepki
20
İsim
hüdaverdi
Bisiklet
Mosso
Nedense güvenemiyorum siteye. Fiyat olarak düşününce kapasite güzel yoksa.

• Beğen
Tepkiler: nazmi bilmez

mehmet ulaş

Forum Bağımlısı
Tepki
571
Bisiklet
Mosso
10800 doğru değil philips gibi firmaların o civarda power bankları 250 300 civarında ya 50 tlye anca 5000 mh olur

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
Orjinalliğinde ve sitede sorun çıkacağını sanmıyorum, donanım haber de epey popüler bir site. Daha önce alanlar da var, dh linkini ekliyorum. (link)

Kapasite konusunda bilgi verdim ilk mesajda, kendi kullandığım aynı model powerbank 3.500 mah telefonumu 2.5 defa doldurdu, bu da yaklaşık 8.500 mAh yapıyor. Bence gayet iyi bir değer.

Oguz G.

Üye
Tepki
9
Bisiklet
b'Twin
Aynı üründen kullanıyorum s4ü 3 3.5 defa şarj ediyor. Açıkcası fiyat-performans seviyesi tavan yapmış bir ürün . xiaominin ürünleri kalitedir önemli olan orjinal bulabilmek =)

Bertan T.

Daimi Üye
Tepki
65
Barkodlu geliyor ürünler, Xiaomi'nin sitesinden barkod sorgulayabilirsiniz orjinal olup olmadığını anlamak için.

sarkihalindekal

Daimi Üye
Tepki
132
İsim
VOLKAN ÖZKURT
Bisiklet
Salcano
Ürün eğer orjinalse tavsiye ederim. 1 yıla yakındır linkteki ürünü kullanıyorum. Sanalpazar üzerinden almıştım ve aynı satıcı hala ürünü satıyor. 69tl'ye almıştım ve hala aynı fiyattan satıyor. Yurtdışı ile uğraşmak istemeyenler özelden ulaşırsa ismini verebilirim. Ürün kağıt üzerindeki değerlerine çok yakın bir performansa sahip. Elinize aldığınızda kaliteli olduğunu anlıyorsunuz. Telefonunuzu bayağı hızlı bir şekilde şarj ediyor. Daha büyüğünü isteyenler 16000mah olanına yönelsinler. Buradaki ürün için söylemiyorum ama ürünün orjinal olduğundan kesin olarak emin olun ve orjinal değilse kesinlikle almayın ve kullanmayın.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
f/p meraklıları için xiaomi belki de dünyanın bir numaralı markası olabilir, ama Türkiye'de distribütörleri olmadığı için tanınmıyorlar. Adamların ürettiği cep telefonları falan fiyatıyla karşılaştırılmayacak seviyede, zaten Asya'nın Apple'ı olarak anılıyorlar uzun zamandır. Firmanın kurucusu tam bir füturist. Daha kimseler bilmezken keşfetmiştim bu markayı, şimdi yavaş yavaş tanınmaya başlıyorlar dünyada.

Ürün orjinal ise gerçekten kaliteli bir ürün. Kullandıkları teknoloji üst düzey, çakma 10k mah ürünlere benzemez.

İndirim öyle çılgınca bir indirim değil, dx fiyatından 10 lira civarı daha ucuza geliyor, ama böyle bir ürüne ihtiyacı olan alsın faydalansın tabi.

Tepki
99
Bisiklet
Cesur
@mehmet ulaş

İnsanları yanlış yönlendirmeyin. Son bir ayda 6 kişiye 10400 mAh olan modeli aldırdım. Hepsi kullanıyorlar. Orijinal ürünler.

Philips'in 10000 mAh piline 250-300 lira veren varsa kendini zemin kattan atsın bi' zahmet. Kazıklanmanın bu kadarı...

Ayrıca fiyat 15 dolar çıkıyor indirimle. Güncellenmiş sanırım.

Onur Ali İmren

Forum Bağımlısı
Tepki
870
Bisiklet
Kron
Şaomi çok cici bir firma,ben de 5000 mAh kullanıyorum. Kaliteli ve enerji kaybı gayet az. 10400 lik ürün de Lg ve Samsung pilleri 5000lik de ATL li-po pili kullanılıyor.

Tepki
99
Bisiklet
Cesur
@mehmet ulaş

Teknosa ile Banggood'u kıyaslarsak, soyuluyoruz demektir zaten. Yurtdışı fiyatını yurtdışı perakendecileri ile kıyaslayalım lütfen. Ayrıca 10400 mAh Xiaomi'nin Hepsiburada fiyatı geçtiğimiz haftalara kadar 70 lira seviyesindeydi. Yurtdışı fiyatlarına neden bu kadar şaşırıyorsunuz anlamıyorum.

Philips'in de powerbank, şarjlı pil... vs. konularında bir numarası yok zaten. Boşa para vermeyin. Belirtmek istedim.

avanak_abdi

Forum Bağımlısı
Tepki
324
Bisiklet
Specialized
bir adet aldım. ama 14,70$. sağlık olsun. ne zamandır almayı planlıyordum. bir de dolar bu kadar yüksek olmasaydı tadından yenmezdi :) ne olur ne olmaz paypal ile takipsiz aldım. sorun olursa paypal üzerinden itiraz ederim. daha önce alışveriş yaptığım bir site.

mehmet ulaş

Forum Bağımlısı
Tepki
571
Bisiklet
Mosso
@Semih Aydınlıoğlu iyi o zaman bende bunlar kötü o iyi sanmıştım arada ciddi fiyat var çünkü alırsam alırım bunlardan turda iyi olur

fatih kurt

Üye
Tepki
54
Bisiklet
Sedona
Arkadaşlar gerçi açıklamış ama ben de tekrar edeyim. Ürünü yeni aldım daha kullanma fırsatım olmadı ama çok kaliteli bir hisse sahip. Kullananlar genelde memnunlar yalnız piyasada çakmaları olduğu söyleniyor hatta youtube'dan filan aratırsanız nasıl ayrıt edeceğiniz usb slotunun içindeki beyazın tonuna kadar belirtiliyor.

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.080
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu ara böyle bir şey almayı düşünüyordum, buradan verdim siparişi paypal kullanark ve takipli kargo ile $16,90 USD ye geldi sipariş. Teşekkürler @Özgür K.

Antecurs

Forum Demirbaşı
Tepki
480
İsim
H.
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Salcano
@Özgür K.

Yalnız bu anlattığınız yöntem yazılımın bir açığından yararlanılarak kendinize avantaj sağlamak oluyor. Adetli alımda sitenin yaptığı indirimi son anda adetli olanı silerek diğer ürün için kullanıyorsunuz. (yazılımın açığı da burada kampanyalı ürün siliminde kontrol yapmıyor.)