Wiggle

Scudo

Bir vatandaş

Forum Bağımlısı
Tepki
964
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Scott
26 Kasım’da verdiğim sipariş 2 Aralık’ta ulaştı. 720₺ siparişe 130₺ yani %18 civarı vergi ödedim. Baştan sona DHL ile geldi. Vergiyi online ödedim.

Tepki
32
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
merlincycles'dan 80 sterline (kredi kartıdan 2030 TL çekildi) ve 550 TL vergi çıktı bilgi olsun

bence fazla ama ne yapacagız aynı ürün türkiye'de 5000 TL'ye satılıyor. vergisi dahil yarı fiyatına alıyoruz nerdeyse bizim iç piyasada fiyatlar ne kadar kazık yuh artık ya

Son düzenleme:

akgulcemal

Forum Bağımlısı
Tepki
769
Bisiklet
Focus
Wiggle takipli gönderi ile sipariş verdikten yaklaşık 30 saat sonra elimdeydi ürünler. DHL express inanılmaz hızlı getirdi. Ptt ile sürünmek yerine DHL kesinlikle tercih edilebilir. Daha önceden DHL ile çalışıyor muydu wiggle hatırlamıyorum yeni bir anlaşma ise çok iyi olmuş.

oscak41

Rider
Tepki
402
İsim
Osman Çakmak
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
26 Kasım’da verdiğim sipariş 2 Aralık’ta ulaştı. 720₺ siparişe 130₺ yani %18 civarı vergi ödedim. Baştan sona DHL ile geldi. Vergiyi online ödedim.
Nereden ödüyoruz hocam hepsini ? 1.250 tl için ne kadar vergi çıkar ?

Bir vatandaş

Forum Bağımlısı
Tepki
964
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Scott
Wiggle takipli gönderi ile sipariş verdikten yaklaşık 30 saat sonra elimdeydi ürünler. DHL express inanılmaz hızlı getirdi. Ptt ile sürünmek yerine DHL kesinlikle tercih edilebilir. Daha önceden DHL ile çalışıyor muydu wiggle hatırlamıyorum yeni bir anlaşma ise çok iyi olmuş.
DHL ülkeye çok çabuk geliyor da gümrükte biraz bekliyordu; sizin gümrük işleri de çok hızlı olmuş, bravo 👏🏻

• Beğen
Tepkiler: oscak41
B

BF Okuru

Misafir
wiggle da bir türlü ödeme yapamıyorum, kartlarım yurtdışı alışverişe açık, ziraat ve qnb kredi kartlarını denedim ama kabul etmiyor. böyle bir sorunla karşılaşan varmıwiggg.jpg

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.187
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
wiggle da bir türlü ödeme yapamıyorum, kartlarım yurtdışı alışverişe açık, ziraat ve qnb kredi kartlarını denedim ama kabul etmiyor. böyle bir sorunla karşılaşan varmı299782 dosyayı görüntüle
Benzeri durumu daha önce bende yaşadım, forumdan gelen öneri ile tarayıcı değişikliği veya komple bir çerez vs sıfırlamasından sonra sıkıntı kalmamıştı.

Bıyıkov

Forum Bağımlısı
Tepki
3.089
İsim
Ayhan Bıyıklıoğlu
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ayni hatayi telefondan siparis verirken aliyorum ben. Bilgisayardan denedigimde sorunsuz siparisi olustirabiliyorum.

wiggle da bir türlü ödeme yapamıyorum, kartlarım yurtdışı alışverişe açık, ziraat ve qnb kredi kartlarını denedim ama kabul etmiyor. böyle bir sorunla karşılaşan varmı299782 dosyayı görüntüle

B

BF Okuru

Misafir
Benzeri durumu daha önce bende yaşadım, forumdan gelen öneri ile tarayıcı değişikliği veya komple bir çerez vs sıfırlamasından sonra sıkıntı kalmamıştı.
Ayni hatayi telefondan siparis verirken aliyorum ben. Bilgisayardan denedigimde sorunsuz siparisi olustirabiliyorum.
sabahtan beri telefondan chrome, bilgisayardan opera,mozilla, chrome dan denedim hep aynı hatayı verdi. pazartesi gününe kadar bitmese bari. çok ucuza bulduydum vites kolunu

makaram

Forum Bağımlısı
Tepki
4.422
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
sabahtan beri telefondan chrome, bilgisayardan opera,mozilla, chrome dan denedim hep aynı hatayı verdi. pazartesi gününe kadar bitmese bari. çok ucuza bulduydum vites kolunu
Edge'yi de deneyin bilgisayardan.

M.İhsan

Love Mountains!
Tepki
3.274
İsim
Muhammed İhsan
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Whistle
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben banka kartıyla alışveriş yapmaya çalışırken hata vermişti. Meğer kartın içinde ufak bir miktar eksikmiş de ondan kabul etmiyormuş. Eğer ön ödemeli veya banka kartıyla yapmaya çalışıyorsanız bir gözden geçirin bakiyeyi.

B

BF Okuru

Misafir
Edge'yi de deneyin bilgisayardan.
onu da denedim yine olmadı
Ben banka kartıyla alışveriş yapmaya çalışırken hata vermişti. Meğer kartın içinde ufak bir miktar eksikmiş de ondan kabul etmiyormuş. Eğer ön ödemeli veya banka kartıyla yapmaya çalışıyorsanız bir gözden geçirin bakiyeyi.
kredi kartıyla yapıyorum, 5bin tl limit var, siparişim 87 sterlin. mecbur pazartesiyi beklicem.

öğlen saatlerinde wiggle a mesaj attım, cevap olarak bu geldi

Ödemenizi işleme koyamadığınız için üzgünüm.

Karşılaştığınız sorunu internet tarayıcınızdan önbellek ve tanımlama bilgilerine kadar tespit edebiliyoruz. Bunları yenilemeyi veya kaldırmayı deneyebilirsiniz.
Google Chrome veya Internet Explorer gibi birçok internet tarayıcısı için bunun nasıl çözüleceğine dair bazı adımları listelediğimiz için bunun teknik veya karmaşık bir görev olması gerekmez ve aşağıdaki bağlantıyı tarayıcınıza kopyalayarak bunları takip edebilirsiniz:

geçmişi, çerezleri herşeyi sildim çare olmadı

seko35.50

Forum Bağımlısı
Tepki
17.348
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
onu da denedim yine olmadı

kredi kartıyla yapıyorum, 5bin tl limit var, siparişim 87 sterlin. mecbur pazartesiyi beklicem.

öğlen saatlerinde wiggle a mesaj attım, cevap olarak bu geldi

Ödemenizi işleme koyamadığınız için üzgünüm.

Karşılaştığınız sorunu internet tarayıcınızdan önbellek ve tanımlama bilgilerine kadar tespit edebiliyoruz. Bunları yenilemeyi veya kaldırmayı deneyebilirsiniz.
Google Chrome veya Internet Explorer gibi birçok internet tarayıcısı için bunun nasıl çözüleceğine dair bazı adımları listelediğimiz için bunun teknik veya karmaşık bir görev olması gerekmez ve aşağıdaki bağlantıyı tarayıcınıza kopyalayarak bunları takip edebilirsiniz:

geçmişi, çerezleri herşeyi sildim çare olmadı
Benimde başıma gelmişti hata vermişti,denemediğim şey kalmamıştı en sonunda internet kafeye gittim oradan hallettim böylede saçma bişey.

• Hahaha
Tepkiler: M.İhsan
B

BF Okuru

Misafir
Benimde başıma gelmişti hata vermişti,denemediğim şey kalmamıştı en sonunda internet kafeye gittim oradan hallettim böylede saçma bişey.
telefon, bilgisayar aynı modeme bağlı, belki de o yüzden kabul etmiyor. başka modeme bağlanıp da deneyeyim en iyisi

citk60

Daimi Üye
Tepki
230
İsim
Emre Çıtak
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
kart sahibi ve wiggle hesabında adres bilgisinde ad-soyad aynı olmalı

ugur3458

Üye
Tepki
83
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Diğer
wiggle bende de aynı hatayı verdi ben sanal kredi kartı kullanıyorum yapıkredi akıllı onayda gelmesine rağmen aynı hatayı verdi bende aynı ürünleri merlincyles tan aldım çok bir fark yoktu arada 3 euro fark etti

oguzhan83

Üye
Tepki
95
İsim
Oğuzhan
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hocam bende de aynı sorun oldu. 3 kere denedim olmadı.Belki saçma gelebilir ama kartın limitini artırdım ve oldu. İyi şanslar.

citk60

Daimi Üye
Tepki
230
İsim
Emre Çıtak
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Böyle bir şey söz konusu değil hocam. Aynı hesapta birçok farklı kart kullandım hiçbir sorun olmadı şimdiye kadar.
geçe hafta yaşamıştım aynı sorunu ad soyadı farklı girmiştim aynı girince olmuştu belki sizde de aynıdır diye dedim