Whistle Miwok Kadro Çatlaması

Scudo

emir arıca

Daimi Üye
Tepki
108
Bisiklet
Merida
Olayın iki yüzü var;
Sizin haklılığınız ki sele borunuzu gösterirseniz üzerindeki izden hangi noktada kullandığınız anlaşılır.
Firmanın iddiası. Gösterdiğiniz sele borusunun başka bir bisiklete ait olduğu ve sizin sele borunuzu olması gerekenden yüksekte kullandığınız iddia edilebilir.
Umarım ilki gerçekleşir ve haklı beyanınıza güvenerek değişim yoluna giderler.

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
8 gündür kadrom fabrikada kontrol için beklemede. bu gün sinirlendim ve fabrikayı aradım.

Bir bayanla konuştum, kendisine 8 gündür kadrom sizde, bana net bir şey söylemeniz için daha ne kadar beklemem gerekiyor dedim, garanti kapsamında kadromu değiştiricekseniz değiştirin, değiştirmeyecekseniz de söyleyin ki ona göre bisiklet bakayım dedim.

Kendisinin bana cevabı; berk bey, sizin kadronuzun "0" ı fabrikamızda mevcut, gerekli işlemler yapıldıktan sonra kadro ile ilgili size bilgi vereceğiz dedi.

Peki öyleyse yarın tekrar arayıp kesin olarak kadromun değişip değişmiyeceğini söylerseniz sevinirim diyerek kapattım.

Accell bisiklet umarım mağdur etmezler. :(

ProfessionaL

Forum Bağımlısı
Tepki
700
İsim
Hasan Kılınç
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İnşallah kadronuz değişir :) Takipteyim.

Max Torque

Forum Bağımlısı
Tepki
800
İsim
Hüseyin Gündoğdu
Bisiklet
Kron
İnşallah değiştirirler. ama dediğim gibi 2 ay için garanti dışı bırakmamaları lazım.

Gokalp Gokmenler

Forum Bağımlısı
Tepki
348
Bisiklet
Giant
Benim kadromda bugün şu saatlerde Accell Bisikletin eline geçmiş olması gerekir. Az önce PTT kargodan kontrol ettim, kadrom Manisa'da dağıtımda gözüküyor saat 09:15'den beri. Umarım bu iş çok fazla uzamaz ve en yakın zamanda bize yeni kadrolarımızı gönderirler.

Derviş Özcan

Forum Demirbaşı
Tepki
153
Bisiklet
Cervélo
dosstum boya çatlaması işini unut.okadro basbaya çatlak benden sana tavsiye elde kalmadan kadroyu gönder yenisini yada muadili bir kadro verirler sana.

• Beğen
Tepkiler: Berk E.