Whistle bisiklet tavsiyeleri

Tepki
6
Bileşenlerde ufak tefek farklar var; Ön değiştiricinin birinde Altus diğerinde Acera olması, disk frenlerin farklı olması gibi farklı bileşen kullanılmış. Modellere ve fiyatlarına bakmak lazım. Mesela Hg30 arka dişlinin yurtdışı fiyatı $20, HG20'nin $13, diğer bileşenlerde de böyle ufak tefek fiyat farkları çıkar. Toplamda değip değmeyeceğine bir şey diyemeyeceğim.

Sevgiler...

• Beğen
Tepkiler: Halitkin
Scudo

çağın onat

Aktif Üye
Tepki
163
Whistle almanı tavsiye ederim. Dayanıklılık açısından benim 1161 d deki tecrübem gayet başarılı. Şöyleki caddebostan sahil yolunda bir kaldırımdan inmek zorunda kaldım ve bırakın bisikleti insan bile ayakta zor çıkar. Hızlıydım ve atlamak zorunda kaldım. Atlarken aklımda acaba ne kadar masraf çıkar diye düşündüm ama aynen devam ettim. Diğerlerini bilmem ama WHİSTLE dayanıklı ve göze çok hoş geliyor. Gezerken sanki altımda porsche varmış gibi hissettim.

• Beğen
Tepkiler: Halitkin

Halitkin

Sirrus
Tepki
44
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
whistle 1162d'nin farklı renk secenekleri yok mu? mesela renk olarak 1163d'yi daha cok begeniyorum ama özellik olarak da 1162d daha iyi. ikisinin bir arada sunulma imkanı var mıdır?

Serbay Akar

Forum Demirbaşı
Tepki
209
Bisiklet
KTM
Whistle 1160D 2011 model kullanıcılarından bu bisiklet hakkında bilgi istiyorum. Kullananlar memnun mu ?
Bisiklet elinize hafif geliyor mu ?
Akıcı mı ?

Teşekkürler.

Düzelttim Mansur abi :)

ugurcan ugur

Aktif Üye
Tepki
27
1160D Çok Güzel Bir Model Akıcı Fakat Yaşımdan Dolayı Bana Biraz Ağır Geliyor Ama Güzel Bir Bisiklet Öneririm.

• Beğen
Tepkiler: Serbay Akar

westblood

Üye
Tepki
17
Bisiklet
KTM
@ozan esen

sitesinde 445 € euro yazıyor, fiyat çok iyi nereden aldığınızı bana da bildirirseniz sevinirim.teşekkürler

koray_can

Forum Bağımlısı
Tepki
212
arkadaşlar bu bisikleti almayı düşünüyorum nasıl sizde. salcano astro 240 srv ve 242 srd den vazgeçtim en uygun fiyati nerde bulabilirim arkadaşın biri 450 euroluk bisikleri 740 a almış 1162d modelini ben bunu daha uyguna alırım diye dusunuyorum.fikir verirmisin.yoksa kron xc 500 -1000 bunlardan birinimi önerirsiniz bütçem 700-750 lira

emre karakoç

Daimi Üye
Tepki
212
Whistle nin bazı kadrolarında arka açılar daha dar (1163D) bazılarında daha geniş (1162) . Bu fark kullanıma nasıl yansıyor. Bir de dar açı olanlarda 18 kadro aslında daha büyük bisiklet anlamına mı gelir?

Ali Aktürk

Aktif Üye
Tepki
27
Sorunun cevabını ben de merak ediyorum.Bakalım onur üyelerimiz ve diğer tecrübeli ustalarımız ne diyecekler?

Emir Tetiklitop

Daimi Üye
Tepki
83
Bisiklet
Corratec
Arkadaşlar bugün çalınan sedona borlamın yerine Miwok 1162 D aldım ama bir konuda sankı iç sıkıntım var :D
bunun amortısorunu yumusatmak ıcın hangı yone cevırmemız gerekıyor
birde bunun fiyatı kac TL arasında değişiyor kazıklandım mı yoksa ıyı fıyatamı aldım onu bılmek ıstıyorum