Velogames Fantasy Cycling Tour de France 2015

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
@Ucuncu Emre Hoaydaaa bugünden sonra gidecekti hani hatta Tejay bugün Greg ile etabı almayı düşünüyoruz diye açıklama bile yapmıştı :(

Scudo

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
2-3 gündür nal topluyorum, Greg ve Meintjes de bıraktı, etabı kaçışa bırakıp duruyorlar :(

Ucuncu Emre

Aktif Üye
Tepki
219
İsim
Emre U.
Bisiklet
Cannondale
Seyit hasan çabuk'u kutlarız froome gibi domine etti bizim turu da, ben de podyuma girdim son gün. Tabi şu anki sıralama nihai sıralama ise:harika:

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
Katılan herkese ve kazanan Seyit Hasan Çabuk'a tebrikler, teşekkürler :harika: Ben de genel klasmandan gelen puanlarla kariyerimin en iyi turunu geçirdim, ligi de 5.sırada tamamladım :komik: Amacı ilk 20'ye girmek olan birine göre baya mutluyum diyebilirim :ssrtcbya:

@Ucuncu Emre Evet sonuçlar kesin olarak bu sıralama puanları da eklenmiş :harika:

• Beğen
Tepkiler: Özgür R

Özgür R

Forum Bağımlısı
Tepki
2.208
Bende katılan herkese teşekkür ederim. Lig birincimize de ayrıca tebrikler:harika: Vuelta'da görüşmek üzere..

Milbert Hofen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.623
Bisiklet
Canyon
Uzunca bir süre son 5, 10daydım ama 18. olmuşum. Son anda çıkardığım Sagan da olmasa belki ilk 3'e falan girerdim. İlk tecrübeyi iyi atlattık sayılır. Bu oyun sayesinde birçok yarışçı tanıdım. Sıra Vuelta'da. Güzel sohbetleri için konudaki herkese teşekkürlerimi sunarım.

Oğuzhan Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.795
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Felt
Sagan'ı almayarak yine büyük hata yaptık. Geçen sene de aynısı olmuştu akıllanamadım bir türlü. :ckskc:

Lig şampiyonumuzu tebrik ediyorum. Vuelta'da görüşmek üzere. :harika: