uzman olanlar cevaplarsa sevinirim..

zeynep eki

Üye
Tepki
10
bana en uygun kadro boyu nedir bılemıyorum..1.58 boyunda 50 kıloyum.bayan bısıkletı begendım 15 gun sonra almayı dusunuyorum.ama ölçülerimden emin olamıyorum.kımısı yarım olcu kucuk al yazmıs.hangısı dogru..alacagım bısıklet 26 jant geotech lady azera..sahılde bınecegım spor ve keyıf amaclı..lutfen olculerımı bı yazın...tesekkurler..

Scudo

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Normal bir dağ bisikleti alacak olsaydınız size 14 veya en fazla 15" kadro tavsiye ederdim ancak bayan bisikletlerinin ölçülendirmeleri biraz daha farklı olduklarından 16" civarındaki bir kadro tercih edebilirsiniz..
Ayrıca Bu modelide inceleyebilirsiniz;
(link)

• Beğen
Tepkiler: zeynep eki

Mehmet Karaçam

Forum Bağımlısı
Tepki
1.031
uzman değilim ancak; biraz araştırma yaptıktan sonra size aşağıdaki bilgileri sunabilirim...

KULLANICI TIPI:MTB, SPORCU, HOBİ KULLANICISI, YENİ BAŞLAYANKADRO:GEOTECH 6061 ALLOY ULTRA LITEÖN AMORTİSÖR:RST SERTLİK AYARI YAPILABİLEN AMORTİSÖRARKA AKTARICI:SHIMANO ACERAÖN AKTARICI:SHIMANO FD TZ 30VİTES KOLLARI:SHIMANO ST EF 50 7RRUBLE:SHIMANO MF TZ 7 SPEEDZİNCİR:KMC 7 SPEEDAYNAKOL:ALLOY ZİNCİR KORUMALI 22-32-42ORTA GÖBEK:RULMANLI GÖBEKFREN ÖN / ARKA:V BRAKE ALLOYFREN KOLLARI:SHIMANO ST EF 50 7RARKA GÖBEK:QUANDOÖN GÖBEK :QUANDOPEDALLAR:MTB ALLOYGİDON:ULTRA LITE ALLOYBOYUN:ULTRA LITE ALLOYFURÇ TAKIMI:CANE CREEKSELE:VELO MILLES ULTRA LITESELE BORUSU:KALIN 27.2 MMSELE KELEPÇESİ:KALINJANT:XP 26 V PROFIL ÇİFT KATLI JANT TELLERİ:KROMLASTİK:KENDA 26X1.95RENK:YEŞİL, BEYAZJANT EBATI:26"VİTES SAYISI:21MATERYAL:AluAĞIRLIK:12,9 KGSIZE:43 cm, 46 cm, 49 cmDİGER :YENİ TASARIMI SAYESİNDE MUHTEŞEM GÖRÜNTÜ

BİRİNCİ KALİTE BAYAN BİSİKLETİ
SERTLİK AYARI YAPILABİLEN AMORTİSÖRÜ SAYESİNDE RAHAT KULLANIM
BİR ÇOK KULLANIM AMACI SAYESİNDE HEM ARAZİDE HEM DE DÜZ YOLDA RAHATLIKLA BİNEBİLİRSİNİZ
HAFİF OLMASI SAYESİNDE DE KOLAYCA TAŞINABİLİR
UYGUN VE ÇOK KALİTELİ OLMASI SİZLERE BİR ÇOK AVANTAJ SAĞLAYACAKTIR
AYRICA OPSİYONEL OLARAK DAHA SONRAKİ DÖNEMLERDE DONANIM SEVİYESİNİ ARTTIRABİLİRSİNİZ.
DONANIMLARINA GÖRE FİYAT PERFORMANS SEVİYESİ EN İYİ OLAN GEOTECH MODELLERİNDEN BİRİSİDİR
BİSİKLETİN ÜZERİNDE VELO MARKA VİDALI MUHTEŞEM BİR ELCEK BULUNMAKTADIR.
sanırım sizin boyunuza uygun olarak 43 cm lik kadro uygun olacaktır.tabi en son bilgiyi bisikleti alacağınız yerden teyid edebilirsiniz.

keyifli sürüşler...

• Beğen

Uğur Demirtaş

Daimi Üye
Tepki
244
İsim
Uğur Demirtaş
Bisiklet
Salcano
Ne kadar bütçeli bi şey düşünüyorsunuz?

SRT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.504
Başlangıç
1964—65
Bisiklet
Diğer
Gatila rumuzlu arkadaşımızın blog'undaki bu konuyu da okuyun..
(link)

• Beğen