Uyku tulumu önerileri

GagarinlerinYuri

Aktif Üye
Başlık
1
Tepki
209
İsim
Murat Esen
Bisiklet
Salcano
Ağustos ayında -20 dereceli uyku tulumu satın aldım. 5 gün önce de tura çıktım uyku tulumu 5 derecede üşütüyor. Ne yapmalıyım? İade etsem ki zor aynı paraya alabileceğim uyku tulumu 10 derecelik. Bunun içine ekstradan elyaf koyabilir miyim? Decathlondan aldığım 20 derecelik uyku tulumu ile kullansam işe yarar mı? Ucuza alabileceğim -20 derecelik uyku tulumu var mı?

Özcan

Forum Bağımlısı
Başlık
11
Tepki
3.651
İsim
Özcan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Specialized
@GagarinlerinYuri

Öncelikle ilan ve iddia ettiği konfor sıcaklığını vermeyen ürünün marka modelini teşhir edin, herkes öğrensin. Konfor ve ekstrem sıcaklık değerlerini birbirine karıştırmadınız, değil mi?
Tulumdan daha iyi ısıtma verimi için içtulum diye satılan ince ürünlerden alabilir, veya benzer fiyattaki yazlık çok ince bir tulum daha alabilirsiniz. İç içe iki tulum tek tulumdan her zaman daha iyi ısıtır :)

pikehunter

Üye
Başlık
0
Tepki
2
İsim
hüseyin
Bisiklet
Cannondale
1. Uyku tulumu çarşafı kullanabilirsin 3 derece fark eder hemde uyku tulumu temiz kalmış olur
2. Şişme mat izolasyonu olandan varsa iyi bir mat kesinlikle üşümez

• Beğen
Tepkiler: GagarinlerinYuri
Başlık
8
Tepki
51
İsim
Budak
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
İstanbul için 4 mevsim yetbilecek bir uyku tulumu ama Bolu için değil tabiki :) Bisikletçiler için güzel bir uyku tulumu var onun videosunu da çekip buraya atacağım bu tanıttığım ormanda yazın gece titreyen arkadaşlara göre bir tulum

Başlık
8
Tepki
51
İsim
Budak
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Dün yazmıştım bugün çektim attım bu yaz zamanı bu tulum sizin işinize yarar ;)

haldun31

Daimi Üye
Başlık
3
Tepki
1.113
İsim
haldun e.
arabayla gittiğim kamplarda kullandığım uyku tulumu husky anapurna yı şiddetle tavsiye ederim.bisiklet için ise lafuma liğhtway 35 kullanıyorum(küçük ve hafif olduğundan) .askeri malzeme satan firmaların ürünlerine güvenmeyin.(- 55 derece 100 tl gibi) .doğu anadoluda donarak şehit olan iki babayiğiti hatırlayın.

Alperkilic

Üye
Başlık
0
Tepki
6
İsim
Alper
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Husky Anapurna -28C Uyku Tulumu

• Aşırı Soğuk Testi: -28°C
  • Düşük Rahatlık: -19°C
  • Yüksek Rahatlık: -12°C

Yukarı Alt