Uygun Fiyatlı Gözlük

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır sadece bisiklete ve motosiklete binerken takabileceğim, uygun fiyatlı, sadece rüzgar ve toz topraktan gözlerimi koruyabilecek bir gözlük arıyordum. Siyah camlı bir gözlüğüm vardı, ama gece ve gündüz kapalı havalarda binerken kullanmak üzere sarı ve şeffaf camlara da ihtiyacım vardı. Piyasayı araştırdığımda bulabildiğim en uygun fiyatlı gözlük 30 TL'ydi. Tam almaya niyetlendiğim sırada, aynı gözlüğü neredeyse yarı fiyatına buldum. 17 TL... Bu paraya alınabilecek en iyi gözlük bence, ki Halil Abi (HaliliÖztürk)'de de varmış, kendisi de bu görüşte. Reklama gireceğinden ötürü burada nereden aldığımı yazmak istemiyorum, lâkin fotoğrafa dikkatli bakanlar, ürünün kutusu üstünde nereden aldığıma dair bir ipucu görebilir. :) Yönetim ne der, bilmiyorum ama eğer nereden alacağını çözemeyen olursa, özel mesajla bilgi verebilirim. Amacım kesinlikle ticari değil, zira aldığım yeri bilenler zaten böyle birşeyin olmayacağını anlayacaklardır, çünkü zerre alakam olmayacak bir firma, şans eseri Bakırköy'de açılan yeni bir mağazanın içerisinde gördüm ve aldım.

Amacım, ihtiyacı olanların uygun fiyattan ihtiyaçlarını gidermesi sadece. Umarım faydalı olur. Ve fotoğraflar...

http://i237.photobucket.com/albums/ff82/Kukufili/5-2.jpg
http://i237.photobucket.com/albums/ff82/Kukufili/4-2.jpg
http://i237.photobucket.com/albums/ff82/Kukufili/3-2.jpg
http://i237.photobucket.com/albums/ff82/Kukufili/2-2.jpg
http://i237.photobucket.com/albums/ff82/Kukufili/1-2.jpg

Bunlar da fotoğrafların orjinal boyutları.

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Şimdi baktım da, ''fotoğrafların orjinal boyutları'' dediğim fotoğrafları site otomatik olarak sınırlamış :) neyse, yine de mesajda görünenlerden büyükler birazcık.

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
Bu tür bilgi paylaşımları reklama girmez diye düşünüyorum, ancak arkadaşlarımızı yanıltmamak için eklemek lazım, bu mağazanın yani T-Shibo'nun ürün yelpazesi her 15 günde bir kesinlikle değişiyor. Sıklıkla gidip ziyaret etmeniz gerekir, mesala şu anda bu gözlüklerden bulamazsınız.

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Bundan haberim yoktu. Ama belirli aralıklarla geliyormuş, çünkü Halil Abi bayağı önceden almıştı, ben de şimdi aldım. Ara ara yine geleceğine eminim. Çünkü dikkat ettim, sürekli aynı kategoride farklı tip ürünler geliyor. Misal gözlük kategorisinde bir kez goggle tipi geliyorsa, diğer sefer bu tip bir şey geliyor. Ayrıca termal içlikler de vardı, 20 YTL gibi bir fiyata.

Takip edilirse, geldiğinde alınabilir, muhtemelen yine gelecektir gözlük kalmadıysa bile.

Madem sorun değil yönetim için, Tchibo'dan aldığımı söyleyebilirim. Cevahir Alışveriş Merkezi ve Bakırköy Carousel'in yanına yeni açılan Kapacity Alışveriş Merkezi içerisinde Tchibo mağazası var. Buralara bakabilirsiniz. Kataloğunda gördüğüm kadarıyla 13 Aralıkta Mersin'e de açılmış. İsmini hatırlayamadığım bir alışveriş merkezinde, o çevrede olan arkadaşlar da ulaşabilirler.

Can Sonbay

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Bisiklet
Giant
T-chibo'nun bağdat caddesı şubesindebende buldum.orda bulunduğunu bilerek gitmiştim denedim ama ufo lulara benzedim.ama ben gittiğim azda olsa kalmıstı dün gittim..yani bazen kalıyor.almak isteyenler bir an önce gitsinler.
:D:D onun dışında bu fiyata yakın bunun gibi güzel bir gözlük bilen varmı..

SerdarAktas90

Forum Demirbaşı
Tepki
547
Gözlük fiyatına ve cam çeşitine göre fiyatı oldukça iyi...Acaba bu gözlükten Ankara'dan nerde bulabilirim...

MertDokur

Daimi Üye
Tepki
205
Bu gözlük Tchibo tarafından satıldığı için UV 400 korumasına güvenebiliriz diye düşünüyorum. Kaçkar bisiklette bir düzine vardı 2 hafta kadar önce. Eğer Tchibo da bulamazsanız oraya bakabilirsiniz. bende kullanıyorum yanlız bir sorun var, herkesin yüzüne uyan bir gözlük değil. Babam ve kız arkadaşım denedi ikisinde de çok acayip durdu ve gözü pek korumayacak kadar yukarda kaldı. Yani bi deneyerek almanızda fayda var.

erhana

Aktif Üye
Tepki
72
@SerdarAktas90

Eski adı ile Migros Alışveriş Merkezi, yeni adı ile ANKAmall'daki Tchibo'da.

• Beğen
Tepkiler: SerdarAktas90

SerdarAktas90

Forum Demirbaşı
Tepki
547
@erhana

Çok teşekkür ederim...Yarın kesin uğrayacağım inşallah vardır...

Samet Saglam

Forum Bağımlısı
Tepki
127
@sinto

Cevahir Alışveriş Merkezi ve Bakırköy Carousel'in yanında Kapacity Alışveriş Merkezi içerisinde Tchibo mağazası var. Oraya bak elinde kalmışsa

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.