Üşümeden Bisiklet Sürmenin Sırrı!

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Arkadaşlar Bioısı Süper Bir İcat...

Ben kullandım, memnun kaldım. Sizinle de paylaşmak istedim...

Kullanım Alanları Şöyle Açıklanıyor;

- Kışın soğuk havalarda vücudun üşüyen kısımlarının çok çabuk ısınmasını sağlar.

- Kış ve açık hava sporları yapanlar için idealdir.

- Sırt, bel, karın ağrısı çekenler için idealdir.

- Terlemeye yardımcı olarak bölgesel zayıflamada kullanılır.

- Bu ürünü çok önceden duymama rağmen denemeden size bahsetmek istemedim. Sırt ağrılarımdan çok çektiğim için aldım. Kışın bisiklet sürerken çok faydası olacağını düşünüyorum özellikle de uzun soluklu turlarda. Sırtımda sıcak su torbası varmış gibi bir sıcaklık var. Etkisi 12 saat sürüyormuş. Vücudunuza değil de atletinize veya diğer kumaşlara yapıştırarak kullanıyorsunuz.

- Tek kullanımlık ambalajlar halinde bulunuyor. Ambalajı açtıktan sonra içinde bulunan aktif karbon, demir tozu, seramik toz, su ve tuz reaksiyona giriyor. Ortaya ısı çıkıyor. Tanesi 3 ytl. 5li paketlerde alırsanız 2.5ytl'ye geliyor.

Ayrıntıları merak edenler;

(link)

Ankaradan İletişime Geçmek İsteyenler İçin;

Vedat Karpuz : 0505 321 51 03 - 0535 216 60 01 nolu telefonları verebilirim.

Diğer şehirlerin iletişim bilgilerini net istesinde gördüm. Ordan bakarsınız...

Scudo

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
En soğuk havada bile binsem üşümüyorum. Bunun sebebi tempolu pedal çevirmemle alakalı.

Erkut Yiğit

Forum Bağımlısı
Tepki
822
Benim de herhangi bir önlem almadığım için ayaklarım üşüyor. Yakında bunun da önlemini alacağım. Rüzgar geçirmeyen bir polar kullanıyorum. İçimde ne olursa olsun hareket halinde bu beni koruyor. Yine de düşünülebilir ama ben, benim için gereğinden fazla ısı yapacağı kanaatindeyim.

Paylaşım için teşekkürler Kevser.

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@erkuty

Yaw cidden sana hayret ettim Konya'da. Üzerinde incecik şeylerle hiç üşümedin. Benim de üstüm gayet iyiydi de ne yaparsam yapıyım ayaklar ve baldırlar donuyor. Kısa turlarda değil de özellikle uzun soluklu turlarda ayaklara yapıştırsak bu soğuklarda süper olur diye düşünüyorum. Neyse bir ara deneriz bakalım. Ben bgn sadece sırtımda denedim...

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
arastırayım bende bi umarım adanada vardır bnmde sırtım agrıyo yaa :(
en azından denemeye deger fazla bi fiyatı yokmus sonucta

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@bisikletci

Adana'da bayisi yok galiba. Ancak belli bir miktarda alırsanız İstanbul'dan veya Konya'dan kargoyla size ulaştırabilirler belki. Bilemiyorum, sormak lazım...

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Kewserseri paylaşım için teşekkürler :)
Isınmak için bir tüyo da benden :). Yüksek devir, düşük vites, biraz da mevsime uygun kıyafet ;).

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@LITLLE_PRINCE

Evet aynen öyle. Sadece yapıştırdığın yeri ısıtıyor. Ama 12 saat boyunca yapıştırdığın yerden çıkarıp başka yere yapıştırabiliyorsun... ;)

dogus_mtb

Üye
Tepki
1
Paylaşım için tşk.Kevserseri abla:) bu arada sen cesuru tanıyormusun pedalsesi.com dan:) çocuk üye

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@dogus_mtb

Bilmem tanıyor muyum? :rolleyes:

Şu an hatırlamıyorum. Belki görsem tanırım...