Unibike bisiklet fuarı kurulum, görüntüler, kareler, videolar.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@mehmetsunu Niye ? Millet bilmesin mi ?

Bide beni Granfondoda yakalayıp dövecek bi ekip vardı noldu 190'la 7 serisi bmw'yi görünce gel kardeş kahve ısmarayalım oldu :D :D Adam olun canımı yiyin,youtube'da instada entel takılmayın abiler... :)))

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Erkin Kalender
Güzel kardeşim kimler için yazdığını tahmin edebiliyorum ama, trafik kazası oldu diye biliyorum konuyu...:eek:

Birhan K.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.999
@Erkin Kalender

Kardeş sende ne gördüm biliyor musun, hani böyle parasıyla, malıyla, mülküyle, boyuyla, tipiyle falan hava atan zavallı insanlar vardır ya, sende tam olarak onu gördüm. Sen BMW'ye biniyorsun diye kendini adam mı sandın da başkalarına adam olun diyorsun?

Yusuf'un avukatı falan değilim hatta tanımam etmem ama adamın kaza geçirdiği bariz ortada, hiç kimse eğer deli değilse kendini arabanın altına atmaz. İnsan hayatı senin zannettiğin kadar ucuz değil. Saçma sapan şeyler yazıyorsun ve insanları zan altında bırakıyorsun.

Çetin ŞAHİNÖZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.893
Bisiklet
Sedona
@Erkin Kalender Dostum, mesajlarının altında imza olarak Eskişehir Gençlik ve Spor kulübü var. Yazdığın konu hakkında hiç bir bilgim yok, %100 haklı olduğunu var sayıyorum.
Ama konu ve haklılığın ne olursa olsun bu değerli kulübün bir parçası olarak kendini bu forumda bu şekilde göstermen senin ve kulübün adına güzel ve yakışık durmuyor.

Anıl Erdoğan

Forum Carbonbaşı
Tepki
1.786
İsim
Anıl ERDOĞAN
Bisiklet
Cube
@Erkin Kalender
Neye dayanarak , Yusuf yanındamıydın da bu kadar kendinden emin konuşuyorsun.
Bu neterbiyeslik bu ne kendini bilmezliktir.
2012 yılında geçirdiği trafik kazası sonucunda tekerlekli sandalyeye mahkûm kalan birinin azmi var orda sen kimsin ki Yusufa böylesine ağır bir ithamda bulunursun.
Yaşın daha 18 kendi bil öyle konuş.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Şu madone haberlere dünyanın en pahalı bisikleti diye çıktı bu medyanın dünyadan haberi yok

Bir de her zaman ki gibi araba fiyatına bisiklet diyorlar

%60 vergisi var tabi ki araba fiyatına olacak

150850 dosyayı görüntüle

Desertiger

Üye
Tepki
57
Willierin fiyati hakkinda bilginiz var mi? En azindan kac paralik hayallerimiz var onu bilelim :)

• Beğen
Tepkiler: hydrocon

BerkEvren

Forum Bağımlısı
Tepki
13.190
İsim
Berk Evren
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Diğer
@Desertiger
(link)
Fuara özel bir kodla %10 indirim yapıyorlar sitede. Ama mağazada pazarlık daha cazip olur her zaman:harika:

ekimemre

Üye
Tepki
49
İsim
Emre
Bisiklet
Carraro
1 saat gezebildik, tadı damağımızda kaldı :)

Noeserd

Üye
Tepki
38
İsim
Ahmet
Bisiklet
Ghost
@MakRo
Videoda dikkatimi Çeken mtb de azlık olduğunu söylemeleri sırf bu yüzden gitmeyeceğim sanırım :(

sabit

Üye
Tepki
62
İsim
numan
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@asladurma fuara bisiklet ile girilmiyor diye bir duyum aldım bilginiz varmı

Berat01

Daimi Üye
Tepki
206
İsim
Berat
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Klasik
Corelli yerli firma da yer alıyor sevindim unibike da olmasına hak ettigi yerlere ulaştı be :)

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.463
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Pamuk
Gördüğüm en çirkin bisiklet. Hasbike bunun yanında keriman halis ece gibi kalir. Pahali diye tapinacakda değilim.

sabit

Üye
Tepki
62
İsim
numan
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Şehir - Tur

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@hamlet2006
Öncelikle bir sorun Argon ve Wilier'de yetkili birisi var mı diye. :D 5 tane Argon 3 tane Wilier vardi zaten.
Fuara gidecek olan varsa pek beklentiniz olmasın çünkü hiçbir şey yok sayılır. Bir tek Trek standı güzel hazırlanmış onlar da hep 40.000 TL üzeri modelleri getirmiş. O yüzden güzeldi herhalde.
Fuarın tek beğendigim yanı elektrikli test bisikletleri olmasiydi. Bir tane full süspansiyon elektrikli Ghost vardı onu alıp 5-10 dakika falan turladım fuarda güzeldi. :D Frenler ve konfor yol bisikletinden sonra efsane geldi bayadır mtb kullanmamıştım.

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.966
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Berke
Öyle demeyin.Bu markaların ruhları var; sadece ağızları dilleri yok.Bir iki kare fotoya da fitiz:DOnlar kendilerini anlatırdı.

Wilier-Triestina-Cento10Air-Disc-Shimano-Ultegra-6870-Di2-Zipp-303-Complete-Bike-01.jpg

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Vidyoyu izledim. Kendi aranizda degerlendirme sekli yapmissiniz ve ulasilmasi cok paraya bagli olan bisikletlerin muhabeti dönmüş yine :D Ulasilir bir dunya talep ediyorum başkan

Rip

Daimi Üye
Tepki
676
İsim
Rıza
Bisiklet
Corratec
Valla yarın gidecektim; çanta manta, römork vs bulurum diye de vazcaydım görünce olan biteni. Potansiyel nasıl kullanılamaz, şevk nasıl baltalanır görmüş olduk.