Uluslararası Şavşat MTB Kupası

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
16 Nisan 2011 tarihinde benzersiz doğası ve birçok doğal parkurlarıyla bisiklet severleri ağırlayacak olan Şavşat bu önemli organizasyonla bisiklet severleri ve sporcuları ağırlayacak olmanın heyecanını yaşıyor.

Bu önemli organizasyon festival havasında geçecek ve yoğun bir katılımla gerçekleşecektir. Organizasyon için İstanbul ve Ankara illerinden sporcu ve kafileler için otobüsler kaldırılacak ve dolduracağınız formlarla birlikte otel planlamanız yapılacaktır. Tüm bu ulaşım ve konaklama giderleri organizasyon komitemiz tarafından karşılanacaktır.

- Organizasyon ulaşım imkânlarından faydalanmak isteyen sporcular lütfen başvuru formunu eksiksiz doldursunlar.

- Konaklama için Başvuru formunu doldururken ferdi ve kulüp başvuruları alanlarına dikkat ediniz.

Organizasyon Ödülleri :
M/W JUNIORS : 1380 Euro
M/W U23 : 2160 Euro
M/W ELITE : 5140 Euro
M MASTERS : 1080 Euro

İletişim ve form için (link)

Tüm bisiklet severleri bekliyoruz.

Scudo

Mustafa Volkan Koca

Forum Bağımlısı
Tepki
513
merhabalar Aziz bey izmirden gelecek arkadaşlar için otobüs ayarlanacak mı acaba eğer öyle bir imkan olursa izmirden gelecek bir çok arkadaş var.

• Beğen
Tepkiler: Enis AYKUŞ

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
Şuan programda istanbul ve Ankara var. Eğer izmirden talep yüksek olursa değerlendirebiliriz. İzmirden katılacak arkadaşlar otobüs taleplerini not bölümüne yazsınlar. bizde sayıya göre değerlendirme yapalım.

- Fakat form doldururken dikkat edin otobüs olmaması durumunda bile otel planlamalarınız yapılacak lütfen her iki seçenektede katılacaklar form doldursunlar.

mossoreyiz

Üye
Tepki
30
Bir Şavşatlı olarak gurur duyuyorum.Bu yarışa da kesinlikle katılmayı planlıyorum.Yarış Şavşat Meşeli Karagöl'de yapılacakmış.Gerçekten mükemmel bir yer hepinizi temin ederim.Gittiğinize değer diye düşünüyorum.Kaldı ki Dünya çapında olacak bir yarış.Herkese şimdiden başarılar.

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Bende bir Meydancık'lı olarak gurur duydum, site v.s. yapılması güzel şeyler..
Aziz bey sizede teşekkür ediyorum linki paylaştığnız için..

• Beğen
Tepkiler: Aziz SIRNAÇ

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
şu nisan ayı gelsede mtb sezonunu acsak:)) iple cekiyorum

• Beğen
Tepkiler: Aziz SIRNAÇ

bvernik

Aktif Üye
Tepki
173
@Aziz SIRNAÇ

Tebrikler.
Büyükçekmece Bisiklet Kulübü olarak orada olmaya çalışıcaz.
Böyle çabaları sonuna kadar desteklemek lazım.
Kutluyoruz sizi ve Şavşat'ı.

ibrahim26

Daimi Üye
Tepki
31
organizasyonda emegi gecenleri tebrik ederim. yarisin uci takviminde ''International Savsat MTB Cup - Alanya / Antalya'' seklinde gozukmesinin bir aciklamasi var mi acaba? Ayni tarihte Alanya yarisi da mi olucak? bilgisi olan biri aydinlatirsa sevinirim.

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
@ibrahim26

Öncelikle teşekkürler. Alanya yarışı iptal edilip Şavşata verildiği için UCI bir hata yapmış. düzelmesi için gerekli girişimleri başlattık. Yakında Artvin Şavşat yazacak.

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
Herşey iyi güzel organizasyon süper de.. neden juniorlara çocuk gözüyle bakılıp da en az ödül onlara ayrılmış anlamış değilim.Yarışa gelecek bayan sayısı 10u geçmiycek kadar ve bisiklet sporuna bu sene başlayıp Artvin'de bisikletinle yürüyerek finish den geçecek olan bayan arkadaşlarımız juniorlarda 5-6 olmak için birbirini yiyecek olanlardan daha fazla ödül alacaklar.Kimseye bi lafım yok ancak juniorların teşvik edilmesi gerekirken bu biraz haksızlık gibi geliyor bana

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
@Mert Bağcılar

Selamlar;

Uluslararası yarışların ödül standartları vardır. UCI internet sityesinde 1.Klasta yapılacak olan organizasyonda verilecek para ödülleri dikkate alınmıştır. Kesinlikle yaş gruplarına özel bir uygulama yoktur. Sadece ödüller eklenerek ilk 15 sporcuya çıkarılmıştır. İlgi ve görüşleriniz için teşekkürler.

Tunahan_06

Daimi Üye
Tepki
274
Bisiklet
Salcano
Otobüslerle hareket tarihleri ne zaman belirlenecek acaba?

mossoreyiz

Üye
Tepki
30
Hocam,bu açılan site sadece konaklama sayısı vs vs kayıt ıcın değil mi? Yarışa katılım için gereken kayıt değil?

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
@mossoreyiz

Evet kayıtlar otel planlaması ve ulaşım planlaması içindir. Yarış kayıtları bir gün önce teknik toplantıda alınacaktır.