Uludağ Macerası...

Kadir AYINTAP

Forum Bağımlısı
Tepki
2.703
İsim
Kadir
Bisiklet
Cannondale
@ömer yayla

ömer bey merhaba teşekkür ediyorum.. bir dahakine sonbahara niyetim var o mevsimde manzara çok daha farklı gözüküyor nasip olurda gelebilirsem haber veririm beraber pedal çeviririz

Scudo

Kadir AYINTAP

Forum Bağımlısı
Tepki
2.703
İsim
Kadir
Bisiklet
Cannondale
@samet_özdemir

samet gelişini isterdim ama dediğin gibi nasip değilmiş umarım bir gün seninle uzun bir tur yaparız....

• Beğen
Tepkiler: RECEP İŞLEK

Kadir AYINTAP

Forum Bağımlısı
Tepki
2.703
İsim
Kadir
Bisiklet
Cannondale
@Semih DORU

evet semih sen aradığında yeşil cennetini çöle çevirme tabelasının yanındaydık :)
bu senin uludağı 2. kez kaçırışın oldu daha öncede kartepeye gitmiştin benim uludağ tırmandığım gün... nasip değilmiş inşallah başka bir turda nasipse...

• Beğen

Kadir AYINTAP

Forum Bağımlısı
Tepki
2.703
İsim
Kadir
Bisiklet
Cannondale
@Hasan Bahri Toros

Hasan ne demek ben teşekkür ederim.. umarım gece avrupa yakasına rahat ulaşmışsındır...
bu arada kudret abinin dediği gibi o resim tam avatarlık olmuş :D
kendine iyi bak hasan umarım bir kez daha beraber pedal çeviririz...

RECEP İŞLEK

Forum Bağımlısı
Tepki
996
Merhaba Kadir abi ve kardeşim Korsan Hasan.:Skull-175 Öncelikle emeğinize,yüreğinize,ayağınıza sağlık.Gerek fotoğraflar gerekse yüzünüzdeki mutluluk ifadesi benide mutlu etti.
Kadir abi üzerindeki mavili tişört çok hoşuma gitti,sana çok yakışmış ama banada çooookk yakışırdı emin ol bilmem anlatabildimmi kadir abi :D :D
Bu arada unutmadan; Kardeşim korsan Hasanın yeni topladığı bisikleti de hayırlı uğurlu olsun,Allah utandırmaz hep mutlu bir şekilde kazasız ve belasız biner yeni bisikletine inşallah.Eski bisikleti "Ümid bisikleti" ne yaptı diye soracak olursanız, onuda kardeşimiz İbrahim VATANSEVERE verdi, Kartepeye çıkmaya ikna edebilmek için :D ama her ne hikmetse ibrahimin sürekli işi çıkıyor......:rolleyes: Kudret abi bu işe bir el atmanı rica ediyorum...
Tüm dostlara burdan selamlar Tekrardan ayaklarınıza sağlık.

• Beğen
Tepkiler: Hasan Bahri Toros

Kadir AYINTAP

Forum Bağımlısı
Tepki
2.703
İsim
Kadir
Bisiklet
Cannondale
@RECEP İŞLEK

Recep merhaba...
uludağda rampaları çıkarken insanın yüzü pek gülmesede resim çekerken veya durup dinlenirken yüzümüzde güller açıyor :D birde zirveye ulaşınca insan daha bir mutlu oluyor aşağıya inmek ise başka bir mutluluk hiç pedal çevirmeye gerek kalmadan 35*40 km yol gitmek süper bir duygu :rolleyes:
mavi tişörte gelince :D onu antalyadan almıştım kurabiye canavarı çizgi film kahramanı benimde çok hoşuma gidiyor hatta bir ikincisini almaya gittiğimde mağazada kalmamış:eek: umarım sana daha güzel bir tişört nasip olur diyorum :D az evvel telefonda hasanla konuştum bu pazar ada"ya gelecekmiş benim şüpheli gelirsem sende gelirsen nasipse görüşürüz kendine iyi bak hoscakal...

• Beğen

ibrahim Kızılkaya

Daimi Üye
Tepki
1.009
Tebrikler arkadaşlar.
Çok güzel bir tur olmuş.Fotoğraflara bayıldım. Fotoğraflardan anladığım kadarıyla hava da oldukça iyiymiş Uludağ için. Çünkü gün içinde bir kaç kez değişen havası vardır ve diğer dağlardan Uludağ'ı ayıran en önemli farkıdır bu değişken havası. Orman içi fotoları da çok güzel. Hasan arkadaşın kaskı da çok hoş. Paylaşım için teşekkürler..

• Beğen
Tepkiler: Kadir AYINTAP

Kemal Çetinkaya

Aktif Üye
Tepki
31
Bisiklet
Specialized
içim gitti :) çok güzel gerçekten fotoğraflar da. bir gün karşılaşırız umarım.

eminozk

Daimi Üye
Tepki
380
Paylaşım için teşekkürler, fotoğraflar kartpostal gibi zevkle izledim.Pedallarına kuvvet.sevği ile kal.

• Beğen

İsmail ŞEN

Forum Demirbaşı
Tepki
417
Bisiklet
Corratec
Çok güzel bir tur olmuş.Manzaralar bir harika.Turlarınızın devamını dilerim.

• Beğen

Kadir AYINTAP

Forum Bağımlısı
Tepki
2.703
İsim
Kadir
Bisiklet
Cannondale
@umutkahraman

teşekkürler umut... ulucamii hakikaten görkemli bir yer. ulucami içerisinde daha çok resim çekilebilirdi ama bisikleti dışarda bırakınca aklım onda kalıyor o yüzden pek vakit kaybetmeden çıktık :D

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
selamlar kadir kardeşim bursayı avucunun içi gibi biliyosundur artık:D ama kaliteli tur budur diye bilirim ayaklarınıza yüreğinize sağlık herzamanki gibi güzel tur yapmışsınız :in: kendine iyi bak turlaarının devamını bekliyoruz :in:

• Beğen

Alp Aslan

Forum Bağımlısı
Tepki
4.150
Bisiklet
Cannondale
Harika resimler, elinize ayağınıza sağlık görüşmek üzere,

• Beğen

Kadir AYINTAP

Forum Bağımlısı
Tepki
2.703
İsim
Kadir
Bisiklet
Cannondale
@haceli yılmaz

merhaba kardeşim...
evet artık bursa kazan biz kepçe gezer olduk :D aynı şekilde uludağında mudavimiyiz :D yakında uludağda farklı mekanlarda pedal çevirme hevesi içindeyim nasip bakalım... teşekkür ediyorum sizde kendinize iyi bakın..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
38.567
Fotoğraflara bakınca Bursayı ve Uludağı gezmiş gibi oldum güzel bir tur olmuş ayağınıza sağlık tekrar giderseniz sizinle pedallamak isterim. :in:

• Beğen

Ahmet ERTAN

Forum Bağımlısı
Tepki
692
Bisiklet
Scott
Çok harika bir gezi olmuş, anlatım ve fotoğraflarda çok güzel cıkmış... Elinize emeğinize sağlık.
Paylaşım için teşekkürler...

• Beğen