Ülkemizin en iyi bisiklet parkurları

Atasoy

Terörü ve destekcilerini Lanetliyorum
Tepki
12.350
İsim
ibrahim
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Check out Kumluca - Korsankoyu on Relive! (link)

Check out Hadim - Çayarası on Relive! (link)

Check out Karapınar - Alanya on Relive! (link)

Şuraya bırakayım. Siddetle tavsiye ederim.

Check out Kumluca - Korsankoyu on Relive! (link)

Check out Hadim - Çayarası on Relive! (link)

Check out Karapınar - Alanya on Relive! (link)

Şuraya bırakayım. Siddetle tavsiye ederim.

Scudo

Taze Fasulye

Aktif Üye
Tepki
331
İsim
Sümeyye T.
Bisiklet
b'Twin
Bostanlı - Üçkuyular
Bostanlı Mavişehir'den Üçkuyular'a kadar uzanan ve körfezi çevreleyen 30 kilometrelik sahil bandı... Tamamı asfalt olan bisiklet parkuru, Karşıyaka sahilinde ağaç ve çiçeklerle donatılmış yeşil alanların arasından geçiyor. Bayraklı'da piknikçilerin tercihi rekreasyon alanının ortasında geçen yol, sahil boyu denize dökülen derelerin üzerinde yapılan tek tip kırmızı renkli köprülerle Meles Deltası'na kadar uzanıyor. Suni gölet ve ağaçlandırma ile yeşil alana dönüştürülen Meles Deltası'ndan da İzmir Limanı'na ulaşıyor. Parkur, buradan sonra Kordon boyu'nda sürüyor. Asfalt parkur Kordon boyu ile Cumhuriyet Meydanı'na çıkıyor; Konak Meydanı'ndan Mustafa Kemal Sahil Bulvarı'na bağlanılıyor ve Üçkuyular İskelesi'nde son buluyor.

Tamamı asfalt ( :naslyany:!?), Karşıyaka sahilinde ağaç ve çiçeklerle donatılmış yeşil alanların arasından geçiyor... ( :confused:eek:_O!?) Bayraklı'da piknikçilerin tercihi rekreasyon alanının ortasında geçen yol... (Piknikçilerin atıklarının ortasından geçiyor da diyebiliriz.:ytrya:)

Neyse, buna da şükür. :suspus:

• Beğen
Tepkiler: Cocu

JusTiMe

Siyah Bisiklet Delisi
Tepki
1.117
İsim
emre
Bisiklet
Mosso
Trabzonlu olarak ramazandan sonra günübirlik olarak rize turu yapacağım. Bakalım nasıl 1 tur olacak

luckxor

Forum Demirbaşı
Tepki
1.108
Bisiklet
Focus
Bisikletle 120 km'yi 1 saatte kim alıyor merak ettim. :D Standart bir yol bisikleti kullanıcısının 5 .5 saatten önce a parkuru bitirmesi zor.

alseecbu

Üye
Tepki
576
Bisiklet
Dahon
... ben arabayla bile 1 saatte zor gidiyorum o yolu...:)

Ozan :)

Üye
Tepki
63
İsim
Ozan
Bisiklet
Giant
Polanezköy için strava kaydı atabilecek bir yiğit var mı? Fikir vermesi açısından ve benim gibi ilk kez gidecek kişilere yardımcı olma açısından güzel olabilir.

Saomi Miks

Aktif Üye
Tepki
331
İsim
Şaomi Miks
@Ozan :)

Strava Segment Explorer ile oradaki bir segmentin derecesine bakın, o kişinin turunu inceler iseniz görebilirsiniz...

Bir öneri sadece...

Gute Nacht...

Ozan k.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.738
Bisiklet
KTM
temporary_file-385430623.jpg
Stravada segment explorarla kendi evinizden rots çizebilirdnzçi.
Çok kabaca o rotada giderken ve dönerken ikişer tane zorlayacak sert yokuş vardır. Onun dışında tonla ufak tefek yokuş mevcut elbette.