Ucuz pc oyun tavsiyeleri...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Ucuz veya indirimli Orijinal PC oyunlarını hangi site veya dükkanlarda bulabilirim,tavsiyeleriniz nerelerdir?

Scudo

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Beşiktaşta kabalcı kitabevinde bir hayli çeşit vardı en son, onun dışında büyük market ve kitapçılara (NT vs) bakılabilir...

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
@stratus

D&R mağazalarında bulabilirsin. Ben orjinal bilgisayar oyunlarını oradan temin ederim hep. 10 YTL ile 20 YTL arasında değişiyor. Bir de Sirkeci de Doğubank İş Hanına bakabilirsin

• Beğen

Blick

Daimi Üye
Tepki
116
büyük marketlere elektronik ve pc marketlere bak eski oyunlar ucuza satılabilir, (link) buradan da kampanyalı indirimli ya da beğendiğin ucuz oyunları alabilirsin ekran akrtın nvidia ise zaten steam i kurunca sana beleşe hL2 deathmatch falan ücretsiz veriyor ;)
(link)
bu arada Tema fortress 2 yi almanı tavsiye ederim ;) steam üzerinden tek bu oyunu ya da orange boxu satın alabilrisin ya da mağazadan alabilrisin ;) ben vatandan indirmle Ob yi 35e falan almıştım ;) (oyanayan beni bulsun :p)

• Beğen

Süleyman Onur Dülger

Forum Bağımlısı
Tepki
487
@fatihcin

ufff sitede aşırı indirim var,bütün ürünler böyle
Piyasa Fiyatı : 180,00 YTL
MaViSHOP-MVSHOP Fiyatı : 179,00 YTL
zuhaha her üründe 1 ytl indirim yapmış adamlar hellal olsun:D

• Beğen
Tepkiler: SoldieR52

gnutheory

Üye
Tepki
28
Merhaba,
Ucuz olsun diye eski oyunları almaktansa , özgür/açık kaynak benzelerini denemek daha keyifli olabilir.Biraz örnek vermek gerekirse;
Uçuş similasyonu ---> (link) (Sevdiğin bir tür ise denemeni şiddetle tavsiye ederim)
Fps ---> (link)
RPG + strateji ---> (link)
Bunlara verilecek örnekler çok arttırılabilir.Bunlar benim Gnu/Linux dağıtımımda severek oynadığım oyunlar.En güzel yanı bu oyunları macos ve win32 sistemlerde de oynayabilirsiniz.

gurkan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.266
İsim
Gürkan
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Diğer
Online oynanabilen oyunları tercih ederseniz orjinal oyunlar gerçekten parasını fazlasıyla hakediyor.

D&R dan Test Drive Unimited alabilirsiniz 30 YTL idi yanlış hatırlamıyorsam.
Steam üzerinden de birçok oyun alınabilir.

• Beğen

Sahinoz

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Ahmet Sahinoz
Hayatım boyunca 200'e yakın oyun bitirdim, bunların hepsi orjinal olsa heralde sokakta yatardık :) Açıkçası Türkiye'de orjinal oyun piyasası yürümüyor pek, yani oyunda Türk'lerin parmağı olmadıkça destekleyesimiz gelmiyor. Mesela Pusu çıktı, Kabus 22 çıktı onları aldım, oyun iyi kötü tartışılır(fena da değillerdi) ama maksat bizimkilere destek olmak. Fiyatları da makuldü zaten. Bi de Crysis vardı TR seslendirmesi olması bir anlamda değer kattı oyuna..

Ama şimdi tutup bi oyuna 50ytl vermek pek akıl karı durmuyor, ki piyasada iyi oyunlar 100'den aşağı satılmıyor. Eh ben 200 oyun bitirdim, ortalama 70ytl'den desem 14.000ytl eder ki dostlar sizce kulağa mantıklı geliyor mu???

gurkan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.266
İsim
Gürkan
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Diğer
@Sahinoz

Mantık aranırsa hırsızlığı hiçbir mantık terazisine koyamayız ;)
Hepimiz yapıyoruz , o da başka bir acı boyut. Piyasadaki her oyunu alıp bitirme mantalitesiyle olaya girerseniz sokakta yatmak zorunda kalmanız doğaldır.

Gerçekten seçip aldığınız severek oynayacağınız her oyun için kesinlikle değer. 99 da quake 3 aldım hala oynuyorum. TF2, test drive unlmited, hl, hl2 ve sayamayacağğım bir çoğu. Sıkılınca bir arkadaşınızla takas edersiniz olur biter.

İşi minare kılıf hikayesine çevirmemek gerek.

AEnT

Aktif Üye
Tepki
60
@stratus

ucuzmu teknosada b atkm daha 2 hafta öcne 100 ytl idi etikette 100 yazıyordu.

Blick

Daimi Üye
Tepki
116
@gurkan
TDU 30ytl mi :D ya şu sınavlar bitsin TF2 ye bi dalıcam oynayamadım doru dürüst onun tadını aldıktan sora belki TDU yu da alabiliriim gruba gelirim :p

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
downhill oyunu var.Downhill Domination hiç bir yerde bulamadım.eğer elinde olan varsa kopyalayıp satabilirmi bana?

Dinamo

Forum Demirbaşı
Tepki
347
Evet Mavishop da bir çok oyunu bulabilirsin ben oradan alırım. Gears of War yada Unreal Tournament 3 Tavsiye ederim. Al ve multiplayer ın tadını, tuzunu, çekişmesini, üstünlüğü hepsini yaşa... iki oyunda dolu dolu multiplayer özellikleri içeriyor. Ben şuan neredeyse her akşam 1-2 saat Gears of War oynarım internetten.

• Beğen