UCI Gran Fondo Antalya - 18-20 Kasım 2022

akunal

Üye
Tepki
4
İsim
Abdulkadir Ü.
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Cyclocross
Dün akşam çip almaya gittim, benim numaramı basmamışlar/kaybolmuş yarın sabah veririz dediler. Bugün TT ye gittiğimde halen çip yoktu...

Normalde ilk sırada çıkmam gerekirken çip olmadığı için manuel kayıt yaptılar ve en sonda çıktım. Sıralamanın olduğu bir bilgisayar vardı, bilgisayarda ismim yazmıyordu. Sonuçları internete yükleyeceğiz oradan bakarsın dediler 4 saattir boş sayfa var.

Organizasyon biraz kötü galiba :/

• Beğen
Tepkiler: Cartier Tour Kemal
Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
790
@akunal

2016 ve 2017 gran fondo yarışlarında bir güzel cipimizi aldık bisikletimizin sele borusuna monte ettik ziptap ile,finişte bu çipler işe yaradı teslim ettik,
Sizin numarayı neden basmadilar ,neden size çip verilmedi,diğerlerinedemi aynı durum oldu,
Bu ne biçim iş bu olayın sponsorunü ifşa edelim bakalım

akunal

Üye
Tepki
4
İsim
Abdulkadir Ü.
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Cyclocross
@Kudret Kurtcebe Benden başka 1-2 kişinin daha çipi yoktu diye hatırlıyorum.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
790
@akunal

Bir iki ikinin çipi yok ise nasıl anlayacaklar sizin derecenizi,,,,,herkesin çipi olması şart

@Erdem Topal

Erdem beyinde çipi yokmuş

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
790
Calipyso organizasyon,ha anlaşıldı ,araştırıyorum bu şirketi

@furkantrojka

Bu bir skandaldır

akunal

Üye
Tepki
4
İsim
Abdulkadir Ü.
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Cyclocross
@Kudret Kurtcebe Tam olarak şöyle oldu:

Dün akşam gittiğimde 2754 numaralı sırt bandı vermişlerdi ama bisiklete takılan çipi bulamadılar alamadım, ismimi numaramı not aldılar halledeceğiz dediler. Bu sabah ne yaptınız bulabildiniz mi dediğimde sana başka numara vereceğiz en son yarışacaksın dediler. 5009 numaralı sırt bandını verdiler normal bir şekilde parkuru tamamladım tek sıkıntım sonuç ekranında ismimin olmaması.( Derece yaptığımdan değil yani sadece kaç dakikada bitirdiğimi merak ediyorum :D)

ATTy

Daimi Üye
Tepki
345
İsim
Atalay HAN
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ayni şey bugünde oldu, cip sistemi çökmüş baska bir firma ile anlasmislar tekrar sanirim bu aksam gelcekmis sabah numaralar ve cipler dagitilcakmis, bugünku yarisin sonuclarinida hakemler manuel olarak inceleyeceklermis sanirim

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
790
Bu kalipso tur daha önce bisiklet yarışlari duzenledimi acaba merak ediyorum,bu kalipsodan bir yetkili bu foruma herhalde üye değil ,soracağım sorular vardı,neden teslim etmediniz bilgileri
Yarınki yarış ne olacak topyekun kaldirsinlar o vakit olay bence büyük

@ATTy

Tam bir rezalet

ATTy

Daimi Üye
Tepki
345
İsim
Atalay HAN
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Kudret Kurtcebe

Tour of mezopotamyada da duymuştum organizasyonu üslenmisti yanlis hatirlamiyorsam

Tepki
11
İsim
Deniz
Bisiklet
b'Twin
2004 yılından bugüne turizm alanında faaliyet gösteren firmamız yedi ülkede yüz elli çalışanı ile her yıl ülkemize 260.000 misafir getirmektedir. Firmamız yirmi yılı aşkındır edindiği iş tecrübesini 2014 yılı itibari ile spor turizmine de taşımıştır. Başta futbol ve golf olmak üzere tenis, yüzme branşlarında hizmet vermektedir. 2015 yılından itibaren ise bisiklet ve triatlon sporları üzerine ön hazırlıklarına başlamış, yatırımlarını tamamlayarak bu branşlarda da faaliyete geçmiştir.
Bisiklet alt yapımızı: ülkemizde düzenlenen Ironman, Power star, 60 dakika heyecan bisiklet yarışları gibi organizasyonlarında teknik sorumluluğunu üstlenen SDS Bisiklet sunmaktadır.

• Beğen
Tepkiler: ATTy

akunal

Üye
Tepki
4
İsim
Abdulkadir Ü.
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Cyclocross
@furkantrojka internet sitesi için teşekkürler. (link) Unknown10 ben oluyorum herhalde. 17 yaşındayım orada 19 yazıyor garip.

Ama oradaki bisikletler çok güzeldi ya baya kıskandım :SS

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
790
@KozmikPedal

Bu durumu açiklarmisiniz ?

@furkantrojka

Bu nedir ??!!!

Kaç adet bisiklet yarışı duzenlediniz ?

Bisiklet federasyon yarışlarına katıldım böyle rezalet görmedim

Tepki
11
İsim
Deniz
Bisiklet
b'Twin
@Kudret Kurtcebe ben yetkili değilim sadece bu bilgiyi bulabildim diye paylaştım :) araştırıyorum başka birşeyler bulursam paylaşırım.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
790
@KozmikPedal

Bu tur şirketi kaç adet bisiklet yarış düzenlemiş bu bilgi bana gerekli

Yarına konu çıktı,atila bisiklet takımının kurucusu atilla atay ile bu konuyu bir irdeleyelim bakalım

@ATTy

@furkantrojka

Çok önemli bir durum var burada eleştirilen kalipso tur şirketi,,,valla erol kucukbakirciya federasyon başkanına mete taşkın kanalı ile orta kanaldan haberi veriyorum bu yukardaki mesajida bakalım federasyon başkanı ne diyecek

ATTy

Daimi Üye
Tepki
345
İsim
Atalay HAN
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti